RAC 172 - Nitownice hydrauliczno-pneumatyczna do nitów zrywalnych

Cod. 700172

RAC 172
RAC 172

Nitownica pneumatyczna

z pojemnikiem na zerwane gwoździe nitownicą hydrauliczno-pneumatyczną z systemem odzysku uciętego gwoździa, przeznaczoną do montowania nitów o wysokiej wytrzymałości, o średnicach 6 mm lub 6,4 mm, z gwoździem żłobkowanym.

Nitownica

pozwala uzyskać siłę o wartości 22725 N przy skoku 19,5 mm, co umożliwia montaż nitów typu TAMP AP, FARBOLT lub podobnych nitów o wysokiej wytrzymałości.
Nity zrywalne z karbowanym gwoździem
P (mm)
1 0,8
6
6,4
Nyt tip P mm Szczęki Dysza Osłona
Farbolt
6,4 0,8 713213 imgtable2 717015 imgtable2 711356
Tamp
6 0,8 713213 imgtable2 717019 imgtable2 711356
6,4 0,8
Tamp AP
6,4 0,8 713213 imgtable2 71346128 imgtable2 711356
C = 4,4 ÷ 5,3 mm
6,4 0,8 713213 imgtable2 713427 imgtable2 711356
Download Instrukcje obsługi RAC172 Instrukcje obsługi nitownic
Kod Opis Ogladac
723358 Głowice wydłużane 130 mm Przedłużane głowice
Plz. Kod Opis Ilość
01 71346128 Dysza do nitu Tamp AP 1
02 713253 Tuleja nośna dyszy 1
03 711337 Uszczelka OR 2-021 1
04 711356 Osłona szczęki do nitów Farbolt 1
05 713213 Szczęki do nitów Farbolt 3
06 71346125 Rozwieracz szczęk 1
07 713425 Sprezyna 1
08 711336 Uszczelka OR 2-114 3
09A 71346130 Pierścień 1
10A 71346132 Obsada stożka 1
11A 71346126 Tulejka wyrzutu gwoździa 1
12 713255 Złącze przednia 1
13 711722 Uszczelka B-094063-B / NEI 1
14 713272 Uszczelka OR 2-125 2
15 713278 Uszczelka OR 2-122 3
16 713277 Pierścień Parbak 8-122 1
17 713276 Uszczelka TSE-134094 1
18 713258 Pierścień przeciwekstruzyjny 1
19 713251 Tłok oleodynamiczny 1
20 713273 Uszczelka OR 17,5 x 1,5 2
21 713274 Uszczelka OR 8 x 1,5 2
22 713247 Tulejka 1
23 711821 Pierścień Seeger JV 20 1
24 713275 Uszczelka OR 2-122 1
25 71346133 Cylindra hydrauliczny 1
26 71346119 Hak balansera 1
27 710350 Uszczelka OR 2-109 2
28 713250 Króciec tylny 1
29 711273 Złącze pojemnika 1
30 711370 Złącze wyjcia 1
31B 710819 Pojemnik na gwoździe 1
32B 711136 Przesyłacz powietrza 1
33 71345212 Deflektor gwozdzia 1
34 713279 Uszczelka TSE 14 x 23 x 6 1
35 713280 Uszczelka TTS 14 x 23 x 5,8 / L 1
36 710367 Uszczelka OR 2-008 2
37 711234 Waleczek ø 2 x 11,8 1
38 721275 Korpus zaworku długiego 1
39 710918 Uszczelka OR 2-005 2
40 711254 Tloczek zaworu 1
41 711338 Uszczelka OR 2-003 1
42 711261 Dźwignia otwracia zasysu powietrza 1
43 710824 Przycisk 1
44 710919 Uszczelka OR 2-004 1
45 711253 Tloczek zaworu 1
46C 712145 Nakrętka M 3 UNI 5587 1
47C 712144 Śruba TCCE M3 x 20 UNI 5931 1
48 710906 Podkladka 400-020-4490 1
49 710839 Korek zbiornika oleju 1
50 711259 Korek serwisowy 1
51 712117 Podkładka zatrzymania sprężyny 1
52D 710840 Przekładka zaworu 1
53D 710823 Koszyczek 3
54D 710921 Uszczelka OR 2-115 3
55D 711158 Sprężyna 1
56 710841 Cewka 1
57 710916 Uszczelka OR 2-015 1
58 710528 Uszczelka OR 008 1
59 710822 Tloczek zaworu 1
60 710258 Uszczelka OR 5-612 1
61 710905 Pierścień Seeger 11 UNI 7437 1
62 710922 Uszczelka OR 018 2
63 712268 Korek prowadnikowy sprężyny 1
64 710402 Pierścień Seeger 22 UNI 7437 1
65 712282 Podkładka zbezpieczająca ø 12,7 1
66 710909 Złącze 2023 - 1/4"- 1/4" 1
67 711304 Tłumik 1/4” 1
68 711305 Złącze 1631.01 - 1/4" 1
69 712162 Zewn. Osłona tłumika 1
70 712133 Złącze obrotowa 1
71 721224 Korpus nitownicy 1
72 711252 Rura ø 8 x 7 1
73 713260 Złącze prowadnikowa trzon 1
74 710579 Uszczelka OR 2-113 1
75 711339 Uszczelka OR 2-129 1
76 710548 Amortyzator 1
77 713259 Trzon 1
78 711258 Podkładka 1
79 721226 Tłok pneumatyczny 1
80 711340 Uszczelka OR 2-343 1
81 710596 Śruba TE M10 x 17 1
82 711386 Uszczelka OR 2-045 1
83 711255 Denko 1
84 711225 Pokrywa cylindra 1
85 711737 Denko ochronne 1
86 717019 Dysza do nitu ø 6,4 1
87 717015 Dysza do nitu Farbolt ø 6,4 1
88 713427 Dysza do nitu ø 7,8 1
89 711092 Klucz imbusowy 5 mm 1
90 713391 Klucz płaski 12 mm 1
91 721387 Pojemnik oleju 1
KITA 74000077 Zestaw obsady stożka
Kod Opis Ilość
71346130 Pierścień 1
71346132 Obsada stożka 1
71346126 Tulejka wyrzutu gwoździa 1
KITB 740819 Zestaw z pojemnikiem na gwoździe
Kod Opis Ilość
710819 Pojemnik na gwoździe 1
711136 Przesyłacz powietrza 1
KITC 742144 Zestaw śruby M 3
Kod Opis Ilość
712145 Nakrętka M 3 UNI 5587 5
712144 Śruba TCCE M3 x 20 UNI 5931 5
KITD 740840 Zestaw przekładka zaworu
Kod Opis Ilość
710840 Przekładka zaworu 1
710823 Koszyczek 3
710921 Uszczelka OR 2-115 3
711158 Sprężyna 1

Instrukcje konserwacji szczęk

Problem zablokowanego gwoździa

Instrukcje na temat uzupelniania oleju