501240603 RIV.ALMG3,5 2,4X6 SCAT FAR 17,20 1.000 0,001 8033371101320 501240803 RIV.ALMG3,5 2,4X8 SCAT FAR 18,30 1.000 0,001 8033371101429 501241203 RIV.ALMG3,5 2,4X12 SCAT FAR 22,40 1.000 0,001 8033371101627 501300503 RIV.ALMG3,5 3X5 SCAT FAR 13,80 1.000 0,001 8033371101672 501300603 RIV.ALMG3,5 3X6 SCAT FAR 13,80 1.000 0,001 8033371101801 501300609 RIV.ALMG3,5 3x6 SS 16,80 2.000 0,001 8033371101825 501300803 RIV.ALMG3,5 3X8 SCAT FAR 15,20 1.000 0,001 8033371102099 501300809 RIV.ALMG3,5 3x8 SS 18,40 2.000 0,001 8033371102105 2H2005002 SPINA 2,00X50 SAC FAR 18,40 500 0,001 8033371195398 2H2605002 SPINA 2,60X50 SAC FAR 29,00 500 0,001 8033371195404 501241003 RIV.ALMG3,5 2,4X10 SCAT FAR 20,20 1.000 0,001 8033371101535 501300833 RIV.ALMG3,5 3X8 RAL9010 SCAT FAR 26,50 1.000 0,001 8033371102136 501300843 RIV.ALMG3,5 3X8 RAL9005 SCAT FAR 26,50 1.000 0,001 8033371102167 501301003 RIV.ALMG3,5 3X10 SCAT FAR 16,70 1.000 0,001 8033371102389 501301009 RIV.ALMG3,5 3x10 SS 20,30 2.000 0,001 8033371102396 501301033 RIV.ALMG3,5 3X10 RAL9010 SCAT FAR 28,00 1.000 0,001 8033371102426 501301043 RIV.ALMG3,5 3X10 RAL9005 SCAT FAR 28,00 1.000 0,001 8033371102457 501301203 RIV.ALMG3,5 3X12 SCAT FAR 18,00 500 0,001 8033371102662 501301209 RIV.ALMG3,5 3x12 SS 21,80 2.000 0,001 8033371102679 501301243 RIV.ALMG3,5 3X12 RAL9005 SCAT FAR 29,50 500 0,001 8033371102730 501301403 RIV.ALMG3,5 3X14 SCAT FAR 18,80 500 0,001 8033371102808 501301603 RIV.ALMG3,5 3X16 SCAT FAR 21,70 500 0,001 8033371102884 501320603 RIV.ALMG3,5 3,2X6 SCAT FAR 14,40 1.000 0,001 8033371103119 501320803 RIV.ALMG3,5 3,2X8 SCAT FAR 15,70 1.000 0,001 8033371103744 501320809 RIV.ALMG3,5 3,2X8 SS 19,10 2.000 0,001 8033371103775 501320833 RIV.ALMG3,5 3,2X8 RAL9010 SCAT FAR 27,00 1.000 0,001 8033371103805 501320843 RIV.ALMG3,5 3,2X8 RAL9005 SCAT FAR 27,00 1.000 0,001 8033371103843 501321003 RIV.ALMG3,5 3,2X10 SCAT FAR 17,30 1.000 0,001 8033371104055 501321009 RIV.ALMG3,5 3,2X10 SS 21,00 2.000 0,001 8033371104079 501321033 RIV.ALMG3,5 3,2X10 RAL9010 SCAT FAR 28,60 1.000 0,001 8033371104109 501321043 RIV.ALMG3,5 3,2X10 RAL9005 SCAT FAR 28,60 1.000 0,001 8033371104130 501321203 RIV.ALMG3,5 3,2X12 SCAT FAR 18,70 500 0,001 8033371104307 501321209 RIV.ALMG3,5 3,2X12 SS 22,70 2.000 0,001 8033371104314 501321233 RIV.ALMG3,5 3,2X12 RAL9010 SCAT FAR 30,00 500 0,001 8033371104345 501321243 RIV.ALMG3,5 3,2X12 RAL9005 SCAT FAR 30,00 500 0,001 8033371104376 501321403 RIV.ALMG3,5 3,2X14 SCAT FAR 20,50 500 0,001 8033371104444 501321603 RIV.ALMG3,5 3,2X16 SCAT FAR 23,70 500 0,001 8033371104550 501340603 RIV.ALMG3,5 3,4X6 SCAT FAR 14,70 1.000 0,001 8033371104796 5013407R80193 RIV.ALMG3,5 3,4X7 RAL8019 SCAT FAR 26,50 1.000 0,001 8033371199921 501340703 RIV.ALMG3,5 3,4X7 SCAT FAR 15,20 1.000 0,001 8033371104918 501340709 RIV.ALMG3,5 3,4x7 SS 18,40 2.000 0,001 8033371104925 5013409R80193 RIV.ALMG3,5 3,4X9 RAL8019 SCAT FAR 28,30 1.000 0,001 8033371199938 501340903 RIV.ALMG3,5 3,4X9 SCAT FAR 17,00 1.000 0,001 8033371105144 501340909 RIV.ALMG3,5 3,4x9 SS 20,70 2.000 0,001 8033371105151 501341203 RIV.ALMG3,5 3,4X12 SCAT FAR 19,50 500 0,001 8033371105427 501341209 RIV.ALMG3,5 3,4x12 SS 23,70 2.000 0,001 8033371105434 501341403 RIV.ALMG3,5 3,4X14 SCAT FAR 20,80 500 0,001 8033371105502 501341409 RIV.ALMG3,5 3,4x14 SS 25,20 2.000 0,001 8033371105519 501341603 RIV.ALMG3,5 3,4X16 SCAT FAR 24,50 500 0,001 8033371105571 501341803 RIV.ALMG3,5 3,4X18 SCAT FAR 25,90 500 0,001 8033371105663 501400503 RIV.ALMG3,5 4X5 SCAT FAR 15,50 1.000 0,001 8033371105786 501400603 RIV.ALMG3,5 4X6 SCAT FAR 15,50 1.000 0,001 8033371105960 501400609 RIV.ALMG3,5 4x6 SS 18,80 1.500 0,001 8033371105984 5014008R80193 RIV.ALMG3,5 4X8 RAL8019 SCAT FAR 29,70 1.000 0,001 8033371199907 501400803 RIV.ALMG3,5 4X8 SCAT FAR 16,80 1.000 0,001 8033371106479 501400809 RIV.ALMG3,5 4x8 SS 20,40 1.500 0,001 8033371106509 501400833 RIV.ALMG3,5 4X8 RAL9010 SCAT FAR 29,70 1.000 0,001 8033371106530 501400843 RIV.ALMG3,5 4X8 RAL9005 SCAT FAR 29,70 1.000 0,001 8033371106585 5014010RX0023 RIV.ALMG3,5 4X10 RX002 AZZURRO SCAT FAR ** 31,70 500 0,001 8033371199952 5014010R80193 RIV.ALMG3,5 4X10 RAL8019 SCAT FAR 31,70 500 0,001 8033371199945 501401003 RIV.ALMG3,5 4X10 SCAT FAR 18,80 500 0,001 8033371107308 501401009 RIV.ALMG3,5 4x10 SS 22,90 1.500 0,001 8033371107339 501401033 RIV.ALMG3,5 4X10 RAL9010 SCAT FAR 31,70 500 0,001 8033371107360 501401043 RIV.ALMG3,5 4X10 RAL9005 SCAT FAR 31,70 500 0,001 8033371107421 501401053 RIV.ALMG3,5 4X10 ANOD.NERO SCAT FAR 49,50 500 0,001 8033371201587 5014012RX0023 RIV.ALMG3,5 4X12 RX002 AZZURRO SCAT FAR ** 34,70 500 0,001 8033371199976 5014012R80193 RIV.ALMG3,5 4X12 RAL8019 SCAT FAR 34,70 500 0,001 8033371199969 501401203 RIV.ALMG3,5 4X12 SCAT FAR 21,80 500 0,001 8033371108121 501401209 RIV.ALMG3,5 4x12 SS 26,50 1.500 0,001 8033371108152 501401233 RIV.ALMG3,5 4X12 RAL9010 SCAT FAR 34,70 500 0,001 8033371108183 501401243 RIV.ALMG3,5 4X12 RAL9005 SCAT FAR 34,70 500 0,001 8033371108220 501401253 RIV.ALMG3,5 4X12 ANOD.NERO SCAT FAR 52,40 500 0,001 8033371200696 5014014R80193 RIV.ALMG3,5 4X14 RAL8019 SCAT FAR 35,90 500 0,001 8033371199983 501401403 RIV.ALMG3,5 4X14 SCAT FAR 23,00 500 0,001 8033371108480 501401409 RIV.ALMG3,5 4x14 SS 27,90 1.500 0,001 8033371108497 501401433 RIV.ALMG3,5 4X14 RAL9010 SCAT FAR 35,90 500 0,001 8033371108527 501401443 RIV.ALMG3,5 4X14 RAL9005 SCAT FAR 35,90 500 0,001 8033371108565 501401603 RIV.ALMG3,5 4X16 SCAT FAR 25,20 500 0,001 8033371108756 501401609 RIV.ALMG3,5 4x16 SS 30,60 1.500 0,001 8033371108770 501401653 RIV.ALMG3,5 4X16 ANOD.NERO SCAT FAR 55,80 500 0,001 8033371201204 501401803 RIV.ALMG3,5 4X18 SCAT FAR 27,30 500 0,001 8033371108909 501402003 RIV.ALMG3,5 4X20 SCAT FAR 28,20 500 0,001 8033371109050 501402503 RIV.ALMG3,5 4X25 SCAT FAR 34,60 500 0,001 8033371109265 501403003 RIV.ALMG3,5 4X30 SCAT FAR 46,70 500 0,001 8033371109388 501480603 RIV.ALMG3,5 4,8X6 SCAT FAR 18,50 500 0,001 8033371109449 501480609 RIV.ALMG3,5 4,8x6 SS 22,50 1.000 0,001 8033371109470 501480803 RIV.ALMG3,5 4,8X8 SCAT FAR 19,90 500 0,001 8033371109777 501480809 RIV.ALMG3,5 4,8x8 SS 24,20 1.000 0,001 8033371109807 501480843 RIV.ALMG3,5 4,8X8 RAL9005 SCAT FAR 35,00 500 0,001 8033371109869 501481003 RIV.ALMG3,5 4,8X10 SCAT FAR 22,70 500 0,001 8033371110308 501481009 RIV.ALMG3,5 4,8x10 SS 27,60 1.000 0,001 8033371110339 501481033 RIV.ALMG3,5 4,8X10 RAL9010 SCAT FAR 37,80 500 0,001 8033371110360 501481043 RIV.ALMG3,5 4,8X10 RAL9005 SCAT FAR 37,80 500 0,001 8033371110391 5014812RX0023 RIV.ALMG3,5 4,8X12 RX002 AZZURRO SCAT FAR 40,00 500 0,001 8033371200023 5014812R60053 RIV.ALMG3,5 4,8X12 RAL6005 SCAT FAR 40,00 500 0,001 8033371200009 5014812R80193 RIV.ALMG3,5 4,8X12 RAL8019 SCAT FAR 40,00 500 0,001 8033371200016 501481203 RIV.ALMG3,5 4,8X12 SCAT FAR 24,90 500 0,001 8033371111046 501481209 RIV.ALMG3,5 4,8x12 SS 30,30 1.000 0,001 8033371111077 501481233 RIV.ALMG3,5 4,8X12 RAL9010 SCAT FAR 40,00 500 0,001 8033371111114 501481243 RIV.ALMG3,5 4,8X12 RAL9005 SCAT FAR 40,00 500 0,001 8033371111152 501481253 RIV.ALMG3,5 4,8X12 ANOD.NERO SCAT FAR 55,50 500 0,001 8033371201594 5014814R60053 RIV.ALMG3,5 4,8X14 RAL6005 SCAT FAR 45,30 500 0,001 8033371200030 501481403 RIV.ALMG3,5 4,8X14 SCAT FAR 30,20 500 0,001 8033371111411 501481409 RIV.ALMG3,5 4,8x14 SS 36,70 1.000 0,001 8033371111442 501481433 RIV.ALMG3,5 4,8X14 RAL9010 SCAT FAR 45,30 500 0,001 8033371111473 501481443 RIV.ALMG3,5 4,8X14 RAL9005 SCAT FAR 45,30 500 0,001 8033371111503 501481603 RIV.ALMG3,5 4,8X16 SCAT FAR 33,30 500 0,001 8033371111701 501481609 RIV.ALMG3,5 4,8x16 SS 40,50 1.000 0,001 8033371111725 501481643 RIV.ALMG3,5 4,8X16 RAL9005 SCAT FAR 48,40 500 0,001 8033371198658 501481653 RIV.ALMG3,5 4,8X16 ANOD.NERO SCAT FAR 63,90 500 0,001 8033371200832 501481803 RIV.ALMG3,5 4,8X18 SCAT FAR 37,70 500 0,001 8033371111916 501481809 RIV.ALMG3,5 4,8X18 SS 45,80 1.000 0,001 8033371111930 501482003 RIV.ALMG3,5 4,8X20 SCAT FAR 41,00 500 0,001 8033371112067 501482009 RIV.ALMG3,5 4,8X20 SS 49,90 1.000 0,001 8033371112098 501482503 RIV.ALMG3,5 4,8X25 SCAT FAR 46,20 500 0,001 8033371112357 501483003 RIV.ALMG3,5 4,8X30 SCAT FAR 53,80 500 0,001 8033371112562 501483503 RIV.ALMG3,5 4,8X35 SCAT FAR 62,20 500 0,001 8033371112678 501484003 RIV.ALMG3,5 4,8X40 SCAT FAR 76,10 500 0,001 8033371112760 501484503 RIV.ALMG3,5 4,8X45 SCAT FAR 90,00 500 0,001 8033371112807 501485003 RIV.ALMG3,5 4,8X50 SCAT FAR 103,80 500 0,001 8033371112838 501600803 RIV.ALMG3,5 6x8 SCAT FAR 45,30 30.000 0,001 8033371212712 501601003 RIV.ALMG3,5 6x10 SCAT FAR 48,30 500 0,001 8033371212729 501601203 RIV.ALMG3,5 6x12 SCAT FAR 49,80 500 0,001 8033371212149 501601253 RIV.ALMG3,5 6X12 ANOD.NERO SCAT FAR 80,40 500 0,001 8033371213894 501601503 RIV.ALMG3,5 6x15 SCAT FAR 51,30 500 0,001 8033371212743 501601803 RIV.ALMG3,5 6x18 SCAT FAR 53,90 500 0,001 8033371212774 501602203 RIV.ALMG3,5 6x22 SCAT FAR 59,90 500 0,001 8033371212804 501602603 RIV.ALMG3,5 6x26 SCAT FAR 62,30 500 0,001 8033371212835 501603003 RIV.ALMG3,5 6x30 SCAT FAR 78,00 500 0,001 8033371212866 501640803 RIV.ALMG3,5 6,4x8 SCAT FAR * 52,20 30.000 0,001 8033371212903 501641003 RIV.ALMG3,5 6,4x10 SCAT FAR 55,40 500 0,001 8033371212927 501641203 RIV.ALMG3,5 6,4x12 SCAT FAR 56,50 500 0,001 8033371212934 501641503 RIV.ALMG3,5 6,4x15 SCAT FAR 59,50 500 0,001 8033371212958 501641803 RIV.ALMG3,5 6,4x18 SCAT FAR 64,40 500 0,001 8033371212972 501642203 RIV.ALMG3,5 6,4x22 SCAT FAR 71,00 500 0,001 8033371212989 501642603 RIV.ALMG3,5 6,4x26 SCAT FAR 73,80 500 0,001 8033371213047 501643003 RIV.ALMG3,5 6,4x30 SCAT FAR 84,70 500 0,001 8033371214808 501781503 RIV.ALMG3,5 7,8x15 SCAT FAR 95,50 500 0,001 8033371214471 501781803 RIV.ALMG3,5 7,8x18 SCAT FAR 99,40 500 0,001 8033371214938 501782203 RIV.ALMG3,5 7,8x22 SCAT FAR 111,40 500 0,001 8033371213450 501782603 RIV.ALMG3,5 7,8x26 SCAT FAR 123,30 500 0,001 8033371214945 501783003 RIV.ALMG3,5 7,8x30 SCAT FAR * 131,30 30.000 0,001 8033371214747 501783503 RIV.ALMG3,5 7,8x35 SCAT FAR * 143,20 30.000 0,001 8033371214952 501784003 RIV.ALMG3,5 7,8x40 SCAT FAR * 159,20 30.000 0,001 8033371214969 503320803 RIV.ALMG3,5 3,2x8x10 SCAT FAR 18,30 1.000 0,001 8033371114252 503321003 RIV.ALMG3,5 3,2x10x10 SCAT FAR 20,20 1.000 0,001 8033371114306 503321203 RIV.ALMG3,5 3,2x12x10 SCAT FAR 23,20 500 0,001 8033371114375 503400703 RIV.ALMG3,5 4x7x10 SCAT FAR 19,40 1.000 0,001 8033371114511 503400903 RIV.ALMG3,5 4x9x10 SCAT FAR 21,70 1.000 0,001 8033371114566 503401103 RIV.ALMG3,5 4x11x10 SCAT FAR 24,40 500 0,001 8033371114641 503401303 RIV.ALMG3,5 4x13x10 SCAT FAR 27,40 500 0,001 8033371114733 503480803 RIV.ALMG3,5 4,8X8X14 SCAT FAR 24,00 500 0,001 8033371114801 503481003 RIV.ALMG3,5 4,8X10X14 SCAT FAR 29,10 500 0,001 8033371114856 503481203 RIV.ALMG3,5 4,8X12X14 SCAT FAR 31,80 500 0,001 8033371114900 503481403 RIV.ALMG3,5 4,8X14X14 SCAT FAR 36,00 500 0,001 8033371114986 503481603 RIV.ALMG3,5 4,8X16X14 SCAT FAR 41,80 500 0,001 8033371115068 503481803 RIV.ALMG3,5 4,8X18X14 SCAT FAR 45,70 500 0,001 8033371115150 503482003 RIV.ALMG3,5 4,8X20X14 SCAT FAR 50,00 500 0,001 8033371115204 503482503 RIV.ALMG3,5 4,8X25X14 SCAT FAR 57,90 500 0,001 8033371115341 503483003 RIV.ALMG3,5 4,8X30X14 SCAT FAR 66,50 500 0,001 8033371115426 503483503 RIV.ALMG3,5 4,8X35X14 SCAT FAR 75,20 500 0,001 8033371115457 504400803 RIV.ALMG3,5 4x8x12 SCAT FAR 22,00 500 0,001 8033371115594 504401003 RIV.ALMG3,5 4x10x12 SCAT FAR 26,60 500 0,001 8033371115648 504401203 RIV.ALMG3,5 4x12x12 SCAT FAR 30,30 500 0,001 8033371115686 504401403 RIV.ALMG3,5 4x14x12 SCAT FAR 31,90 500 0,001 8033371115723 504401453 RIV.ALMG3,5 4x14x12 ANOD.NERO SCAT FAR 62,50 500 0,001 8033371115778 504401603 RIV.ALMG3,5 4X16X12 SCAT FAR 35,00 500 0,001 8033371115808 504401803 RIV.ALMG3,5 4X18X12 SCAT FAR 36,50 500 0,001 8033371115839 504402003 RIV.ALMG3,5 4X20X12 SCAT FAR 38,00 500 0,001 8033371115884 504481003 RIV.ALMG3,5 4,8x10x16 SCAT FAR 30,20 500 0,001 8033371115952 504481203 RIV.ALMG3,5 4,8x12x16 SCAT FAR 33,00 500 0,001 8033371116034 504481403 RIV.ALMG3,5 4,8x14x16 SCAT FAR 36,80 500 0,001 8033371116140 504481603 RIV.ALMG3,5 4,8x16x16 SCAT FAR 42,60 500 0,001 8033371116188 504481653 RIV.ALMG3,5 4,8x16x16 ANOD.NERO SCAT FAR 73,20 500 0,001 8033371116232 504481803 RIV.ALMG3,5 4,8x18x16 SCAT FAR 46,90 500 0,001 8033371116270 504482003 RIV.ALMG3,5 4,8x20x16 SCAT FAR 50,70 500 0,001 8033371116348 504482503 RIV.ALMG3,5 4,8x25x16 SCAT FAR 59,90 500 0,001 8033371116485 504483003 RIV.ALMG3,5 4,8x30x16 SCAT FAR 68,40 500 0,001 8033371116591 504483503 RIV.ALMG3,5 4,8x35x16 SCAT FAR 77,10 500 0,001 8033371116638 505320803 RIV.ALMG3,5 3,2x8 TSV SCAT FAR 18,60 1.000 0,001 8033371199914 505321003 RIV.ALMG3,5 3,2x10 TSV SCAT FAR 20,60 1.000 0,001 8033371182251 505321203 RIV.ALMG3,5 3,2x12 TSV SCAT FAR 22,60 500 0,001 8033371200047 505321403 RIV.ALMG3,5 3,2x14 TSV SCAT FAR ** 25,50 500 0,001 8033371200214 505400803 RIV.ALMG3,5 4X8 TSV SCAT FAR 20,40 1.000 0,001 8033371195718 505401003 RIV.ALMG3,5 4X10 TSV SCAT FAR 21,70 500 0,001 8033371196494 505401203 RIV.ALMG3,5 4x12 TSV SCAT FAR 25,50 500 0,001 8033371117116 505401403 RIV.ALMG3,5 4x14 TSV SCAT FAR 28,10 500 0,001 8033371117154 505401603 RIV.ALMG3,5 4x16 TSV SCAT FAR 31,00 500 0,001 8033371117178 505401803 RIV.ALMG3,5 4x18 TSV SCAT FAR * 33,70 30.000 0,001 8033371117208 505480803 RIV.ALMG3,5 4,8X8 TSV SCAT FAR 24,00 500 0,001 8033371200054 505481003 RIV.ALMG3,5 4,8X10 TSV SCAT FAR 26,50 500 0,001 8033371117338 505481203 RIV.ALMG3,5 4,8x12 TSV SCAT FAR 30,00 500 0,001 8033371117444 505481403 RIV.ALMG3,5 4,8x14 TSV SCAT FAR 36,30 500 0,001 8033371117475 505481603 RIV.ALMG3,5 4,8x16 TSV SCAT FAR 40,40 500 0,001 8033371117529 507320603 RIV.ALL/ALL 3,2X6 SCAT FAR ** 17,30 1.000 0,001 8033371117734 507320803 RIV.ALL/ALL 3,2X8 SCAT FAR 18,80 1.000 0,001 8033371117802 507321003 RIV.ALL/ALL 3,2X10 SCAT FAR 20,80 1.000 0,001 8033371117857 507321203 RIV.ALL/ALL 3,2X12 SCAT FAR 22,40 1.000 0,001 8033371117888 507400803 RIV.ALL/ALL 4X8 SCAT FAR 21,50 1.000 0,001 8033371117956 507401003 RIV.ALL/ALL 4X10 SCAT FAR 22,70 1.000 0,001 8033371118021 507401203 RIV.ALL/ALL 4X12 SCAT FAR 26,20 500 0,001 8033371118069 507401403 RIV.ALL/ALL 4X14 SCAT FAR 28,00 500 0,001 8033371118090 507401603 RIV.ALL/ALL 4X16 SCAT FAR 32,50 500 0,001 8033371118113 507480803 RIV.ALL/ALL 4,8X8 SCAT FAR 33,00 500 0,001 8033371118144 507481003 RIV.ALL/ALL 4,8X10 SCAT FAR 34,70 500 0,001 8033371118182 507481203 RIV.ALL/ALL 4,8X12 SCAT FAR 38,00 500 0,001 8033371118229 507481403 RIV.ALL/ALL 4,8X14 SCAT FAR 40,00 500 0,001 8033371118250 507481603 RIV.ALL/ALL 4,8X16 SCAT FAR 43,80 500 0,001 8033371200061 507481803 RIV.ALL/ALL 4,8X18 SCAT FAR * 46,10 30.000 0,001 8033371118328 508300603 RIV.ALMG3,5 3X6 CH INOX SCAT FAR * 30,80 30.000 0,001 8033371118397 508300803 RIV.ALMG3,5 3X8 CH INOX SCAT FAR * 32,50 30.000 0,001 8033371118434 508301003 RIV.ALMG3,5 3X10 CH INOX SCAT FAR * 33,20 30.000 0,001 8033371118458 508301203 RIV.ALMG3,5 3X12 CH INOX SCAT FAR * 34,90 30.000 0,001 8033371118472 508320603 RIV.ALMG3,5 3,2X6 CH INOX SCAT FAR * 33,20 30.000 0,001 8033371201280 508320803 RIV.ALMG3,5 3,2X8 CH INOX SCAT FAR * 35,60 30.000 0,001 8033371118557 508321003 RIV.ALMG3,5 3,2X10 CH INOX SCAT FAR * 38,00 30.000 0,001 8033371201297 508321203 RIV.ALMG3,5 3,2X12 CH INOX SCAT FAR * 41,20 30.000 0,001 8033371198443 508400603 RIV.ALMG3,5 4X6 CH INOX SCAT FAR * 44,80 30.000 0,001 8033371201303 508400803 RIV.ALMG3,5 4X8 CH INOX SCAT FAR * 48,10 30.000 0,001 8033371198450 508401003 RIV.ALMG3,5 4X10 CH INOX SCAT FAR * 51,30 30.000 0,001 8033371198467 508401203 RIV.ALMG3,5 4X12 CH INOX SCAT FAR * 54,50 30.000 0,001 8033371119042 508401403 RIV.ALMG3,5 4X14 CH INOX SCAT FAR * 57,00 30.000 0,001 8033371201310 508401603 RIV.ALMG3,5 4X16 CH INOX SCAT FAR * 59,40 30.000 0,001 8033371198474 508401803 RIV.ALMG3,5 4X18 CH INOX SCAT FAR * 62,70 30.000 0,001 8033371201334 508402003 RIV.ALMG3,5 4X20 CH INOX SCAT FAR * 65,10 30.000 0,001 8033371201341 508480803 RIV.ALMG3,5 4,8X8 CH INOX SCAT FAR * 69,00 30.000 0,001 8033371119127 508481003 RIV.ALMG3,5 4,8X10 CH INOX SCAT FAR * 74,60 30.000 0,001 8033371119141 508481203 RIV.ALMG3,5 4,8X12 CH INOX SCAT FAR * 79,30 30.000 0,001 8033371192267 508481403 RIV.ALMG3,5 4,8X14 CH INOX SCAT FAR * 81,40 30.000 0,001 8033371119219 508481603 RIV.ALMG3,5 4,8X16 CH INOX SCAT FAR * 85,70 30.000 0,001 8033371198481 508481803 RIV.ALMG3,5 4,8X18 CH INOX SCAT FAR * 88,90 30.000 0,001 8033371198498 508482003 RIV.ALMG3,5 4,8X20 CH INOX SCAT FAR * 91,50 30.000 0,001 8033371198504 508601003 RIV.ALMG3,5 6X10 CH INOX SCAT FAR * 112,60 500 1,000 8033371215140 508601203 RIV.ALMG3,5 6X12 CH INOX SCAT FAR * 116,30 500 1,000 8033371212156 508601503 RIV.ALMG3,5 6X15 CH INOX SCAT FAR * 133,80 500 1,000 8033371215171 508601803 RIV.ALMG3,5 6X18 CH INOX SCAT FAR * 140,20 500 1,000 8033371215195 508602203 RIV.ALMG3,5 6X22 CH INOX SCAT FAR * 143,50 500 1,000 8033371215225 508641003 RIV.ALMG3,5 6,4X10 CH INOX SCAT FAR * 118,20 500 0,001 8033371215232 508641203 RIV.ALMG3,5 6,4X12 CH INOX SCAT FAR * 122,20 500 0,001 8033371215256 508641503 RIV.ALMG3,5 6,4X15 CH INOX SCAT FAR * 140,30 500 0,001 8033371215287 508641803 RIV.ALMG3,5 6,4X18 CH INOX SCAT FAR * 147,20 500 0,001 8033371215300 508642203 RIV.ALMG3,5 6,4X22 CH INOX SCAT FAR * 150,80 500 0,001 8033371215317 514481103 RIV.INOX FARBOLT 4,8x11 SCAT FAR 236,50 500 0,001 8033371190782 514481403 RIV.INOX FARBOLT 4,8x14 SCAT FAR 267,10 500 0,001 8033371190799 514641503 RIV.INOX FARBOLT 6,4x15 SCAT FAR 404,10 500 0,001 8033371190805 514642003 RIV.INOX FARBOLT 6,4x20 SCAT FAR 538,00 500 0,001 8033371190812 521300603 RIV.ACCIAIO 3X6 SCAT FAR 15,50 1.000 0,001 8033371120062 521300803 RIV.ACCIAIO 3X8 SCAT FAR 17,30 1.000 0,001 8033371120123 521301003 RIV.ACCIAIO 3X10 SCAT FAR 19,60 1.000 0,001 8033371120185 521301203 RIV.ACCIAIO 3X12 SCAT FAR 22,00 500 0,001 8033371120239 521320603 RIV.ACCIAIO 3,2X6 SCAT FAR 17,20 1.000 0,001 8033371120321 521320803 RIV.ACCIAIO 3,2X8 SCAT FAR 20,60 1.000 0,001 8033371120468 521321003 RIV.ACCIAIO 3,2X10 SCAT FAR 22,70 1.000 0,001 8033371120550 521321203 RIV.ACCIAIO 3,2X12 SCAT FAR 26,20 500 0,001 8033371120611 521400603 RIV.ACCIAIO 4X6 SCAT FAR 17,30 500 0,001 8033371120673 521400803 RIV.ACCIAIO 4X8 SCAT FAR 19,80 500 0,001 8033371120925 521401003 RIV.ACCIAIO 4X10 SCAT FAR 24,70 500 0,001 8033371121106 521401203 RIV.ACCIAIO 4X12 SCAT FAR 28,50 500 0,001 8033371121212 521401403 RIV.ACCIAIO 4X14 SCAT FAR 30,00 500 0,001 8033371121274 521401603 RIV.ACCIAIO 4X16 SCAT FAR 32,00 500 0,001 8033371121304 521401803 RIV.ACCIAIO 4X18 SCAT FAR 34,10 500 0,001 8033371121335 521402003 RIV.ACCIAIO 4X20 SCAT FAR 36,70 500 0,001 8033371121366 521402503 RIV.ACCIAIO 4x25 SCAT FAR ** 52,00 500 0,001 8033371121403 521480603 RIV.ACCIAIO 4,8X6 SCAT FAR 25,80 500 0,001 8033371121465 521480803 RIV.ACCIAIO 4,8X8 SCAT FAR 28,70 500 0,001 8033371121595 521481003 RIV.ACCIAIO 4,8X10 SCAT FAR 32,00 500 0,001 8033371121823 521481203 RIV.ACCIAIO 4,8X12 SCAT FAR 34,10 500 0,001 8033371121960 521481403 RIV.ACCIAIO 4,8X14 SCAT FAR 41,40 500 0,001 8033371122035 521481603 RIV.ACCIAIO 4,8X16 SCAT FAR 45,30 500 0,001 8033371122127 521481803 RIV.ACCIAIO 4,8X18 SCAT FAR 49,90 500 0,001 8033371122165 521482003 RIV.ACCIAIO 4,8X20 SCAT FAR 52,90 500 0,001 8033371122233 521482503 RIV.ACCIAIO 4,8x25 SCAT FAR 68,80 500 0,001 8033371122301 521483003 RIV.ACCIAIO 4,8x30 SCAT FAR 103,20 500 0,001 8033371122318 521601203 RIV.ACCIAIO 6x12 SCAT FAR 51,00 500 0,001 8033371122455 521601503 RIV.ACCIAIO 6x15 SCAT FAR 56,70 500 0,001 8033371122486 521601803 RIV.ACCIAIO 6x18 SCAT FAR 64,30 500 0,001 8033371122509 521602203 RIV.ACCIAIO 6x22 SCAT FAR 71,00 500 0,001 8033371122516 521602603 RIV.ACCIAIO 6x26 SCAT FAR * 88,80 30.000 0,001 8033371122530 521603003 RIV.ACCIAIO 6x30 SCAT FAR ** 113,70 500 0,001 8033371122554 521641203 RIV.ACCIAIO 6,4x12 SCAT FAR 59,40 500 0,001 8033371122615 521641503 RIV.ACCIAIO 6,4x15 SCAT FAR 63,70 500 0,001 8033371122639 521641803 RIV.ACCIAIO 6,4x18 SCAT FAR 71,00 500 0,001 8033371122653 521642203 RIV.ACCIAIO 6,4x22 SCAT FAR 76,20 500 0,001 8033371122707 521642603 RIV.ACCIAIO 6,4x26 SCAT FAR 99,80 500 0,001 8033371122738 521643003 RIV.ACCIAIO 6,4x30 SCAT FAR ** 118,20 500 0,001 8033371122776 522300603 RIV.INOX A2 3X6 SCAT FAR 42,30 1.000 0,001 8033371122837 522300803 RIV.INOX A2 3X8 SCAT FAR 45,40 1.000 0,001 8033371122868 522301003 RIV.INOX A2 3X10 SCAT FAR 48,60 1.000 0,001 8033371122905 522301203 RIV.INOX A2 3X12 SCAT FAR 63,20 500 0,001 8033371122943 522320603 RIV.INOX A2 3,2X6 SCAT FAR 47,10 1.000 0,001 8033371122998 522320803 RIV.INOX A2 3,2X8 SCAT FAR 49,70 1.000 0,001 8033371123070 522320809 RIV.INOX A2 3,2X8 SS ** 60,50 2.000 0,001 8033371123100 522321003 RIV.INOX A2 3,2X10 SCAT FAR 54,50 1.000 0,001 8033371123148 522321009 RIV.INOX A2 3,2X10 SS ** 66,40 2.000 0,001 8033371123179 522321203 RIV.INOX A2 3,2X12 SCAT FAR 70,10 500 0,001 8033371123209 522400603 RIV.INOX A2 4X6 SCAT FAR 75,20 500 0,001 8033371123247 522400803 RIV.INOX A2 4X8 SCAT FAR 80,10 500 0,001 8033371123322 522400809 RIV.INOX A2 4X8 SS ** 97,80 1.500 0,001 8033371123353 522401003 RIV.INOX A2 4X10 SCAT FAR 85,30 500 0,001 8033371123414 522401009 RIV.INOX A2 4X10 SS ** 104,20 1.500 0,001 8033371123438 522401203 RIV.INOX A2 4X12 SCAT FAR 96,90 500 0,001 8033371123490 522401209 RIV.INOX A2 4X12 SS ** 118,20 1.500 0,001 8033371123506 522401403 RIV.INOX A2 4X14 SCAT FAR 102,40 500 0,001 8033371123537 522401409 RIV.INOX A2 4X14 SS ** 124,80 1.500 0,001 8033371123544 522401603 RIV.INOX A2 4X16 SCAT FAR 117,00 500 0,001 8033371123575 522480803 RIV.INOX A2 4,8X8 SCAT FAR 115,20 500 0,001 8033371123636 522481003 RIV.INOX A2 4,8X10 SCAT FAR 127,70 500 0,001 8033371123681 522481009 RIV.INOX A2 4,8X10 SS ** 155,70 1.000 0,001 8033371123704 522481203 RIV.INOX A2 4,8X12 SCAT FAR 140,10 500 0,001 8033371123735 522481209 RIV.INOX A2 4,8X12 SS ** 170,70 1.000 0,001 8033371123759 522481403 RIV.INOX A2 4,8X14 SCAT FAR 153,10 500 0,001 8033371123803 522481409 RIV.INOX A2 4,8X14 SS ** 186,70 1.000 0,001 8033371123810 522481603 RIV.INOX A2 4,8X16 SCAT FAR 162,90 500 0,001 8033371123865 522481609 RIV.INOX A2 4,8X16 SS ** 198,60 1.000 0,001 8033371123889 522481803 RIV.INOX A2 4,8X18 SCAT FAR 174,20 500 0,001 8033371123919 522482003 RIV.INOX A2 4,8X20 SCAT FAR 184,20 500 0,001 8033371182961 522482503 RIV.INOX A2 4,8X25 SCAT FAR 199,50 500 0,001 8033371185009 522483003 RIV.INOX A2 4,8X30 SCAT FAR 234,00 500 0,001 8033371185016 522641203 RIV.INOX A2 6,4X12 SCAT FAR 278,80 500 0,001 8033371123957 522641503 RIV.INOX A2 6,4X15 SCAT FAR 330,20 500 0,001 8033371123964 522641803 RIV.INOX A2 6,4X18 SCAT FAR 337,60 500 0,001 8033371123971 522642203 RIV.INOX A2 6,4X22 SCAT FAR 383,80 500 0,001 8033371123988 523481003 RIV.INOX A2 4,8X10X14 SCAT FAR 167,80 500 0,001 8033371124008 523481203 RIV.INOX A2 4,8X12X14 SCAT FAR 177,10 500 0,001 8033371124015 523481403 RIV.INOX A2 4,8X14X14 SCAT FAR 197,30 500 0,001 8033371124053 523481603 RIV.INOX A2 4,8X16X14 SCAT FAR 217,80 500 0,001 8033371124077 523481803 RIV.INOX A2 4,8X18X14 SCAT FAR 235,30 500 0,001 8033371124107 525320603 RIV.INOX A2 3,2X6 TSV SCAT FAR 54,30 1.000 0,001 8033371194971 525320803 RIV.INOX A2 3,2X8 TSV SCAT FAR 57,20 1.000 0,001 8033371186334 525321003 RIV.INOX A2 3,2X10 TSV SCAT FAR 63,50 1.000 0,001 8033371183364 525400803 RIV.INOX A2 4X8 TSV SCAT FAR 93,60 500 0,001 8033371183104 525401003 RIV.INOX A2 4X10 TSV SCAT FAR 98,00 500 0,001 8033371124176 525401203 RIV.INOX A2 4X12 TSV SCAT FAR 111,50 500 0,001 8033371199785 525401403 RIV.INOX A2 4X14 TSV SCAT FAR * 117,80 30.000 0,001 8033371195732 525480803 RIV.INOX A2 4,8X8 TSV SCAT FAR * 132,50 30.000 0,001 8033371200207 525481003 RIV.INOX A2 4,8X10 TSV SCAT FAR * 143,10 30.000 0,001 8033371182756 525481203 RIV.INOX A2 4,8X12 TSV SCAT FAR 161,20 500 0,001 8033371124275 525481403 RIV.INOX A2 4,8X14 TSV SCAT FAR 176,40 500 0,001 8033371124299 526320603 RIV.INOX A4 3,2X6 SCAT FAR 61,70 1.000 0,001 8033371124312 526320803 RIV.INOX A4 3,2X8 SCAT FAR 68,70 1.000 0,001 8033371124336 526321003 RIV.INOX A4 3,2X10 SCAT FAR 74,50 1.000 0,001 8033371124350 526321203 RIV.INOX A4 3,2X12 SCAT FAR 99,40 500 0,001 8033371124367 526400803 RIV.INOX A4 4X8 SCAT FAR 110,70 500 0,001 8033371124381 526401003 RIV.INOX A4 4X10 SCAT FAR 117,00 500 0,001 8033371124398 526401203 RIV.INOX A4 4X12 SCAT FAR 132,90 500 0,001 8033371124411 526401403 RIV.INOX A4 4X14 SCAT FAR 139,40 500 0,001 8033371124428 526481003 RIV.INOX A4 4,8X10 SCAT FAR 166,10 500 0,001 8033371124435 526481203 RIV.INOX A4 4,8X12 SCAT FAR 182,10 500 0,001 8033371124442 526481403 RIV.INOX A4 4,8X14 SCAT FAR 198,40 500 0,001 8033371124459 526481603 RIV.INOX A4 4,8X16 SCAT FAR 221,90 500 0,001 8033371124466 527481103 RIV.ACCIAIO FARBOLT 4,8x11 SCAT FAR 126,70 500 0,001 8033371124473 527481403 RIV.ACCIAIO FARBOLT 4,8x14 SCAT FAR 136,60 500 0,001 8033371124497 527641503 RIV.ACCIAIO FARBOLT 6,4x15 SCAT FAR 181,00 500 0,001 8033371124527 527642003 RIV.ACCIAIO FARBOLT 6,4x20 SCAT FAR 195,20 500 0,001 8033371124541 528481303 RIV.ACCIAIO FARBOLT 4,8x13 TSV SCAT FAR 145,70 500 0,001 8033371124558 528481603 RIV.ACCIAIO FARBOLT 4,8x16 TSV SCAT FAR 157,00 500 0,001 8033371124565 528641703 RIV.ACCIAIO FARBOLT 6,4x17 TSV SCAT FAR 208,20 500 0,001 8033371124589 531300703 RIV.RAME 3X7 SCAT FAR 25,10 1.000 0,001 8033371124701 531300709 RIV.RAME 3X7 SS ** 31,90 2.000 0,001 8033371124725 531300903 RIV.RAME 3X9 SCAT FAR 27,80 1.000 0,001 8033371124770 531300909 RIV.RAME 3X9 SS ** 33,80 2.000 0,001 8033371124787 531301103 RIV.RAME 3X11 SCAT FAR 31,70 1.000 0,001 8033371124817 531301109 RIV.RAME 3X11 SS ** 39,60 2.000 0,001 8033371124824 531301403 RIV.RAME 3X14 SCAT FAR ** 32,60 500 0,001 8033371124848 531320603 RIV.RAME 3,2X6 SCAT FAR 27,40 1.000 0,001 8033371124947 531320703 RIV.RAME 3,2X7 SCAT FAR 29,20 1.000 0,001 8033371124961 531320709 RIV.RAME 3,2X7 SS ** 39,30 2.000 0,001 8033371124978 531320903 RIV.RAME 3,2X9 SCAT FAR 31,50 1.000 0,001 8033371125005 531320909 RIV.RAME 3,2X9 SS ** 40,70 2.000 0,001 8033371125012 531321103 RIV.RAME 3,2X11 SCAT FAR 36,00 1.000 0,001 8033371125036 531340703 RIV.RAME 3,4X7 SCAT FAR 32,00 1.000 0,001 8033371125111 531340709 RIV.RAME 3,4X7 SS ** 46,60 2.000 0,001 8033371125128 531340903 RIV.RAME 3,4X9 SCAT FAR 35,60 1.000 0,001 8033371125166 531340909 RIV.RAME 3,4X9 SS ** 48,50 2.000 0,001 8033371125173 531341103 RIV.RAME 3,4X11 SCAT FAR 40,60 500 0,001 8033371125203 531341109 RIV.RAME 3,4X11 SS ** 56,10 2.000 0,001 8033371125210 531400603 RIV.RAME 4X6 SCAT FAR ** 43,30 500 0,001 8033371125371 531400703 RIV.RAME 4X7 SCAT FAR 47,20 500 0,001 8033371125418 531400709 RIV.RAME 4X7 SS ** 59,80 1.500 0,001 8033371125425 531400903 RIV.RAME 4X9 SCAT FAR 51,00 500 0,001 8033371125463 531400909 RIV.RAME 4X9 SS ** 67,90 1.500 0,001 8033371125487 531401103 RIV.RAME 4X11 SCAT FAR 56,70 500 0,001 8033371125531 531401109 RIV.RAME 4X11 SS * 75,20 1.500 0,001 8033371125548 531401203 RIV.RAME 4X12 SCAT FAR 60,40 500 0,001 8033371125562 531401209 RIV.RAME 4X12 SS ** 78,50 1.500 0,001 8033371125579 531401403 RIV.RAME 4X14 SCAT FAR 64,80 500 0,001 8033371125593 531401409 RIV.RAME 4X14 SS ** 84,50 1.500 0,001 8033371125609 531401603 RIV.RAME 4X16 SCAT FAR 73,20 500 0,001 8033371125623 531402003 RIV.RAME 4X20 SCAT FAR * 80,00 30.000 0,001 8033371125661 531402503 RIV.RAME 4X25 SCAT FAR * 93,00 30.000 0,001 8033371125685 531481003 RIV.RAME 4,8X10 SCAT FAR 78,90 500 0,001 8033371125777 531481203 RIV.RAME 4,8X12 SCAT FAR 88,40 500 0,001 8033371125814 531481403 RIV.RAME 4,8X14 SCAT FAR 99,00 500 0,001 8033371125852 531481603 RIV.RAME 4,8X16 SCAT FAR 103,10 500 0,001 8033371125883 531481803 RIV.RAME 4,8X18 SCAT FAR 114,60 500 0,001 8033371125913 531482003 RIV.RAME 4,8X20 SCAT FAR ** 122,60 500 0,001 8033371125937 531483003 RIV.RAME 4,8X30 SCAT FAR ** 168,60 500 0,001 8033371125951 533320703 RIV.RAME CH.OTTONE 3,2X7 SCAT FAR ** 54,00 1.000 0,001 8033371126972 533320903 RIV.RAME CH.OTTONE 3,2X9 SCAT FAR ** 56,50 1.000 0,001 8033371127023 533340703 RIV.RAME CH.OTTONE 3,4X7 SCAT FAR ** 71,80 1.000 0,001 8033371127108 533340903 RIV.RAME CH.OTTONE 3,4X9 SCAT FAR ** 75,80 1.000 0,001 8033371127139 536320703 RIV.Cu-Ni 3,2X7 SCAT FAR 80,00 1.000 0,001 8033371128037 536320903 RIV.Cu-Ni 3,2X9 SCAT FAR 85,50 1.000 0,001 8033371128051 536321103 RIV.Cu-Ni 3,2X11 SCAT FAR 96,50 1.000 0,001 8033371128075 536321403 RIV.Cu-Ni 3,2X14 SCAT FAR * 102,00 30.000 0,001 8033371128129 536400703 RIV.Cu-Ni 4X7 SCAT FAR * 126,50 30.000 0,001 8033371128174 536400903 RIV.Cu-Ni 4X9 SCAT FAR 144,30 500 0,001 8033371128198 536401103 RIV.Cu-Ni 4X11 SCAT FAR 152,50 500 0,001 8033371128211 536401203 RIV.Cu-Ni 4X12 SCAT FAR 165,00 500 0,001 8033371128242 536401403 RIV.Cu-Ni 4X14 SCAT FAR 168,30 500 0,001 8033371128266 536401603 RIV.Cu-Ni 4X16 SCAT FAR 188,50 500 0,001 8033371128280 536401803 RIV.Cu-Ni 4X18 SCAT FAR * 203,20 30.000 0,001 8033371128303 536480803 RIV.Cu-Ni 4,8X8 SCAT FAR 183,10 500 0,001 8033371128327 536481003 RIV.Cu-Ni 4,8X10 SCAT FAR 207,70 500 0,001 8033371128341 536481203 RIV.Cu-Ni 4,8X12 SCAT FAR 232,30 500 0,001 8033371128365 536481403 RIV.Cu-Ni 4,8X14 SCAT FAR 243,00 500 0,001 8033371128389 536481603 RIV.Cu-Ni 4,8X16 SCAT FAR 269,30 500 0,001 8033371128402 536482003 RIV.Cu-Ni 4,8X20 SCAT FAR ** 304,60 500 0,001 8033371128440 541320603 RIV.ERMETICO ALMG5 3,2X6 SCAT FAR 20,90 500 0,001 8033371128921 541320703 RIV.ERMETICO ALMG5 3,2X7,5 SCAT FAR 21,80 500 0,001 8033371128952 541320903 RIV.ERMETICO ALMG5 3,2X9 SCAT FAR 22,50 500 0,001 8033371128983 541321003 RIV.ERMETICO ALMG5 3,2X10,5 SCAT FAR 24,60 500 0,001 8033371129010 541321203 RIV.ERMETICO ALMG5 3,2X12 SCAT FAR ** 27,20 500 0,001 8033371129041 541400803 RIV.ERMETICO ALMG5 4X8 SCAT FAR 28,60 500 0,001 8033371129072 541400903 RIV.ERMETICO ALMG5 4X9,5 SCAT FAR 29,70 500 0,001 8033371129119 541401103 RIV.ERMETICO ALMG5 4X11 SCAT FAR 30,20 500 0,001 8033371129157 541401203 RIV.ERMETICO ALMG5 4X12,5 SCAT FAR 31,40 500 0,001 8033371129188 541401403 RIV.ERMETICO ALMG5 4X14 SCAT FAR 36,00 500 0,001 8033371129201 541480803 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X8,5 SCAT FAR 34,60 500 0,001 8033371199792 541481003 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X10 SCAT FAR 37,80 500 0,001 8033371129263 541481103 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X11,5 SCAT FAR 40,70 500 0,001 8033371129294 541481303 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X13 SCAT FAR 41,20 500 0,001 8033371129317 541481403 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X14,5 SCAT FAR 42,90 500 0,001 8033371129348 541481603 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X16,5 SCAT FAR 48,90 500 0,001 8033371189540 541481803 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X18 SCAT FAR 51,70 500 0,001 8033371129379 541482203 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X22 SCAT FAR 56,30 500 0,001 8033371129393 542320803 RIV.ERMETICO ALMG5 TSV 3,2X8 SCAT FAR 27,30 500 0,001 8033371199808 542321003 RIV.ERMETICO ALMG5 TSV 3,2X10,5 SCAT FAR 30,70 500 0,001 8033371199815 542400803 RIV.ERMETICO ALMG5 TSV 4X8 SCAT FAR 35,80 500 0,001 8033371199105 542400903 RIV.ERMETICO ALMG5 TSV 4X9,5 SCAT FAR 37,20 500 0,001 8033371199822 542401103 RIV.ERMETICO ALMG5 TSV 4X11 SCAT FAR 37,70 500 0,001 8033371129485 542481103 RIV.ERMETICO ALMG5 TSV 4,8X11,5 SCAT FAR 50,50 500 0,001 8033371186341 542481403 RIV.ERMETICO ALMG5 TSV 4,8X14,5 SCAT FAR 53,60 500 0,001 8033371199839 543320703 RIV.ERMETICO ALMG5 3,2X7,5 CH.INOX SCAT FAR * 45,50 30.000 0,001 8033371129591 543320903 RIV.ERMETICO ALMG5 3,2X9 CH.INOX SCAT FAR * 47,30 30.000 0,001 8033371129614 543400803 RIV.ERMETICO ALMG5 4X8 CH.INOX SCAT FAR * 60,30 30.000 0,001 8033371129645 543400903 RIV.ERMETICO ALMG5 4X9,5 CH.INOX SCAT FAR * 62,60 30.000 0,001 8033371189557 543401103 RIV.ERMETICO ALMG5 4X11 CH.INOX SCAT FAR * 63,60 30.000 0,001 8033371129676 543401203 RIV.ERMETICO ALMG5 4X12,5 CH.INOX SCAT FAR * 71,80 30.000 0,001 8033371129690 543480803 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X8,5 CH.INOX SCAT FAR * 80,40 30.000 0,001 8033371183494 543481103 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X11,5 CH.INOX SCAT FAR * 85,90 30.000 0,001 8033371129751 543481403 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X14,5 CH.INOX SCAT FAR * 89,40 30.000 0,001 8033371129782 543481803 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X18 CH.INOX SCAT FAR * 109,00 30.000 0,001 8033371129812 543482203 RIV.ERMETICO ALMG5 4,8X22 CH.INOX SCAT FAR * 118,70 30.000 0,001 8033371200634 544320703 RIV.ERMETICO RAME 3,2X7,5 SCAT FAR * 51,20 30.000 0,001 8033371129843 544320903 RIV.ERMETICO RAME 3,2X9 SCAT FAR * 57,40 30.000 0,001 8033371129898 544321203 RIV.ERMETICO RAME 3,2X12 SCAT FAR * 64,40 30.000 0,001 8033371129928 544400803 RIV.ERMETICO RAME 4X8 SCAT FAR * 88,20 30.000 0,001 8033371129942 544401003 RIV.ERMETICO RAME 4X10 SCAT FAR * 96,30 30.000 0,001 8033371129966 544480803 RIV.ERMETICO RAME 4,8X8,5 SCAT FAR * 128,70 30.000 0,001 8033371201372 544481103 RIV.ERMETICO RAME 4,8X11,5 SCAT FAR * 142,50 30.000 0,001 8033371201389 546320703 RIV.TAMP ACC 3,2X7 SCAT FAR 29,20 1.000 0,001 8033371199846 546320903 RIV.TAMP ACC 3,2X9 SCAT FAR 33,20 1.000 0,001 8033371199853 546321103 RIV.TAMP ACC 3,2X11 SCAT FAR 38,40 1.000 0,001 8033371189007 546400703 RIV.TAMP ACC 4X7 SCAT FAR 30,00 500 0,001 8033371188239 546400903 RIV.TAMP ACC 4X9 SCAT FAR 34,30 500 0,001 8033371189014 546401203 RIV.TAMP ACC 4X12 SCAT FAR 44,00 500 0,001 8033371188987 546480903 RIV.TAMP ACC 4,8X9 SCAT FAR 46,70 500 0,001 8033371183463 546481203 RIV.TAMP ACC 4,8X12 SCAT FAR 52,60 500 0,001 8033371183470 546481503 RIV.TAMP ACC 4,8X15 SCAT FAR 66,80 500 0,001 8033371183487 546601203 RIV.TAMP ACC 6X12 SCAT FAR 78,70 500 0,001 8033371194711 546601503 RIV.TAMP ACC 6X15 SCAT FAR 84,00 500 0,001 8033371194728 546641203 RIV.TAMP ACC 6,4X12 SCAT FAR 92,00 500 0,001 8033371197002 546641603 RIV.TAMP ACC 6,4X16 SCAT FAR 98,80 500 0,001 8033371197248 546642003 RIV.TAMP ACC 6,4X20 SCAT FAR 118,00 500 0,001 8033371197255 547320703 RIV.MULT.INOX 3,2X7 SCAT FAR 72,80 1.000 0,001 8033371130016 547320903 RIV.MULT.INOX 3,2X9 SCAT FAR 79,20 1.000 0,001 8033371130047 547321103 RIV.MULT.INOX 3,2X11 SCAT FAR 97,80 1.000 0,001 8033371130078 547400703 RIV.MULT.INOX 4X7 SCAT FAR 111,90 500 0,001 8033371130108 547400903 RIV.MULT.INOX 4X9 SCAT FAR 122,70 500 0,001 8033371130146 547401203 RIV.MULT.INOX 4X12 SCAT FAR 134,80 500 0,001 8033371130160 547480903 RIV.MULT.INOX 4,8X9 SCAT FAR 207,20 500 0,001 8033371130191 547481203 RIV.MULT.INOX 4,8X12 SCAT FAR 231,80 500 0,001 8033371130214 547481503 RIV.MULT.INOX 4,8X15 SCAT FAR 246,80 500 0,001 8033371130245 551401203 RIV.GRAF 4X12 SCAT FAR 32,70 500 0,001 8033371130337 551401603 RIV.GRAF 4X16 SCAT FAR 37,80 500 0,001 8033371130542 551402003 RIV.GRAF 4X20 SCAT FAR 42,30 500 0,001 8033371130641 551402503 RIV.GRAF 4X25 SCAT FAR 50,40 500 0,001 8033371130726 551403003 RIV.GRAF 4X30 SCAT FAR 67,90 500 0,001 8033371130740 5514812RX0023 RIV.GRAF 4,8X12 RX002 AZZURRO SCAT FAR 52,40 500 0,001 8033371200221 551481203 RIV.GRAF 4,8X12 SCAT FAR 37,30 500 0,001 8033371130832 551481233 RIV.GRAF 4,8X12 RAL9010 SCAT FAR 52,40 500 0,001 8033371200078 551481603 RIV.GRAF 4,8X16 SCAT FAR 50,00 500 0,001 8033371130986 551482003 RIV.GRAF 4,8X20 SCAT FAR 61,50 500 0,001 8033371131204 551482503 RIV.GRAF 4,8X25 SCAT FAR 69,30 500 0,001 8033371131303 551483003 RIV.GRAF 4,8X30 SCAT FAR 80,70 500 0,001 8033371131327 551483503 RIV.GRAF 4,8X35 SCAT FAR 93,30 500 0,001 8033371131358 551484003 RIV.GRAF 4,8X40 SCAT FAR 110,80 500 0,001 8033371131365 551484503 RIV.GRAF 4,8X45 SCAT FAR 131,00 500 0,001 8033371131372 551485003 RIV.GRAF 4,8X50 SCAT FAR 151,20 500 0,001 8033371131389 551641803 RIV.GRAF 6,4X18 SCAT FAR 96,60 500 0,001 8033371196197 551642203 RIV.GRAF 6,4X22 SCAT FAR 106,50 500 0,001 8033371196593 551642603 RIV.GRAF 6,4X26 SCAT FAR 110,70 500 0,001 8033371196609 551643003 RIV.GRAF 6,4X30 SCAT FAR 127,00 500 0,001 8033371196586 551643503 RIV.GRAF 6,4X35 SCAT FAR * 148,00 30.000 0,001 8033371196616 551644003 RIV.GRAF 6,4X40 SCAT FAR * 168,80 30.000 0,001 8033371196623 552321203 RIV.RULLATO 3,2X12 SCAT FAR * 24,10 30.000 0,001 8033371131419 552321403 RIV.RULLATO 3,2X14 SCAT FAR ** 26,40 500 0,001 8033371131433 552400803 RIV.RULLATO 4X8 SCAT FAR 21,60 1.000 0,001 8033371131457 552401003 RIV.RULLATO 4X10 SCAT FAR 24,20 500 0,001 8033371131495 552401203 RIV.RULLATO 4X12 SCAT FAR 28,10 500 0,001 8033371131525 552401403 RIV.RULLATO 4X14 SCAT FAR 29,70 500 0,001 8033371131563 552401603 RIV.RULLATO 4X16 SCAT FAR 32,40 500 0,001 8033371131587 552500803 RIV.RULLATO 5X8 SCAT FAR 25,60 500 0,001 8033371131631 552501003 RIV.RULLATO 5X10 SCAT FAR 29,30 500 0,001 8033371131662 552501203 RIV.RULLATO 5X12 SCAT FAR 32,00 500 0,001 8033371131730 552501403 RIV.RULLATO 5X14 SCAT FAR 38,90 500 0,001 8033371131778 552501603 RIV.RULLATO 5X16 SCAT FAR 42,80 500 0,001 8033371131846 552501803 RIV.RULLATO 5X18 SCAT FAR 48,50 500 0,001 8033371131877 552502003 RIV.RULLATO 5X20 SCAT FAR 52,80 500 0,001 8033371131907 552502503 RIV.RULLATO 5X25 SCAT FAR 59,50 500 0,001 8033371190591 552503003 RIV.RULLATO 5X30 SCAT FAR ** 69,30 500 0,001 8033371131990 552503503 RIV.RULLATO 5X35 SCAT FAR 82,10 500 0,001 8033371132010 553320803 RIV.MULT ALMG2,5 3,2X8 SCAT FAR 19,30 1.000 0,001 8033371132065 553320903 RIV.MULT ALMG2,5 3,2X9,5 SCAT FAR 20,40 1.000 0,001 8033371132119 553321103 RIV.MULT ALMG2,5 3,2X11,5 SCAT FAR 22,20 1.000 0,001 8033371132140 553401003 RIV.MULT ALMG2,5 4X10 SCAT FAR 23,50 500 0,001 8033371132355 553401303 RIV.MULT ALMG2,5 4X13 SCAT FAR 28,80 500 0,001 8033371132461 553401703 RIV.MULT ALMG2,5 4X17 SCAT FAR 33,70 500 0,001 8033371132607 553481103 RIV.MULT ALMG2,5 4,8X11 SCAT FAR 29,20 500 0,001 8033371132690 553481503 RIV.MULT ALMG2,5 4,8X15 SCAT FAR 34,10 500 0,001 8033371133079 553481703 RIV.MULT ALMG2,5 4,8X17 SCAT FAR 41,70 500 0,001 8033371133222 553482503 RIV.MULT ALMG2,5 4,8X25 SCAT FAR 58,40 500 0,001 8033371133260 554321003 RIV.MULT TSV ALMG2,5 3,2x10 SCAT FAR 26,80 1.000 0,001 8033371133307 554401103 RIV.MULT TSV ALMG2,5 4x11 SCAT FAR 33,70 500 0,001 8033371133345 554481103 RIV.MULT TSV ALMG2,5 4,8x11 SCAT FAR 37,50 500 0,001 8033371133390 554481703 RIV.MULT TSV ALMG2,5 4,8x17 SCAT FAR 50,20 500 0,001 8033371133420 555481003 RIV.MULT.ALMG2,5 4,8X10X16 SCAT FAR 45,60 500 0,001 8033371133444 555481603 RIV.MULT.ALMG2,5 4,8X16X16 SCAT FAR 55,20 500 0,001 8033371133505 555482503 RIV.MULT.ALMG2,5 4,8X25X16 SCAT FAR 70,30 500 0,001 8033371133574 556321003 RIV.MULT.ACCIAIO 3,2X10 SCAT FAR 25,20 1.000 0,001 8033371133635 556401103 RIV.MULT.ACCIAIO 4X11 SCAT FAR 29,00 500 0,001 8033371133703 556481103 RIV.MULT.ACCIAIO 4,8X11 SCAT FAR 37,50 500 0,001 8033371133772 557401003 RIV.MULT.ALMG2,5 4X10 CH.INOX SCAT FAR 62,90 500 0,001 8033371134205 557401303 RIV.MULT.ALMG2,5 4X13 CH.INOX SCAT FAR 68,70 500 0,001 8033371134281 557481103 RIV.MULT.ALMG2,5 4,8X11 CH.INOX SCAT FAR 92,00 500 0,001 8033371134359 557481503 RIV.MULT.ALMG2,5 4,8X15 CH.INOX SCAT FAR 101,70 500 0,001 8033371134397 557482503 RIV.MULT.ALMG2,5 4,8X25 CH.INOX SCAT FAR 127,80 500 0,001 8033371134434 573521703 RIV.ALMG5 X-TRIFAR 5,2X17,5 SCAT FAR 252,00 500 0,001 8033371200320 573521903 RIV.ALMG5 X-TRIFAR 5,2X19,2 SCAT FAR 277,00 500 0,001 8033371200337 573522203 RIV.ALMG5 X-TRIFAR 5,2X22,2 SCAT FAR 304,00 500 0,001 8033371200344 574521703 RIV.ALMG5 S-TRIFAR 5,2X17,5 SCAT FAR 315,00 500 0,001 8033371200191 574521903 RIV.ALMG5 S-TRIFAR 5,2X19,2 SCAT FAR 346,30 500 0,001 8033371200351 574522203 RIV.ALMG5 S-TRIFAR 5,2X22,2 SCAT FAR 380,00 500 0,001 8033371200368 582320603 RIV.ERMETICO ALL/ALL 3,2X6 SCAT FAR 26,00 500 0,001 8033371212583 582320703 RIV.ERMETICO ALL/ALL 3,2X7,5 SCAT FAR 27,30 500 0,001 8033371214365 582320903 RIV.ERMETICO ALL/ALL 3,2X9 SCAT FAR 28,00 500 0,001 8033371214372 582321003 RIV.ERMETICO ALL/ALL 3,2X10,5 SCAT FAR 30,80 500 0,001 8033371212590 582400903 RIV.ERMETICO ALL/ALL 4X9,5 SCAT FAR 37,00 500 0,001 8033371214358 582401103 RIV.ERMETICO ALL/ALL 4X11 SCAT FAR 37,80 500 0,001 8033371205103 582401203 RIV.ERMETICO ALL/ALL 4X12,5 SCAT FAR 39,30 500 0,001 8033371205110 582480803 RIV.ERMETICO ALL/ALL 4,8X8,5 SCAT FAR 43,30 500 0,001 8033371205127 582481103 RIV.ERMETICO ALL/ALL 4,8X11,5 SCAT FAR 51,00 500 0,001 8033371205134 582481403 RIV.ERMETICO ALL/ALL 4,8X14,5 SCAT FAR 53,60 500 0,001 8033371205141 582481803 RIV.ERMETICO ALL/ALL 4,8X18 SCAT FAR 64,60 500 0,001 8033371205158 586321103 RIV.PLUS-INOX 3,2X11 SCAT FAR 87,50 1.000 0,001 8033371208487 586401203 RIV.PLUS-INOX 4X12 SCAT FAR 121,00 500 0,001 8033371208326 586481503 RIV.PLUS-INOX 4,8X15 SCAT FAR 203,50 500 0,001 8033371207763 587641203 RIV.TAMP AP ACC 6,4X12,5 SCAT FAR 211,50 500 0,001 8033371208227 587641403 RIV.TAMP AP ACC 6,4X14,5 SCAT FAR 226,50 500 0,001 8033371208494 587641803 RIV.TAMP AP ACC 6,4X18,5 SCAT FAR 247,00 500 0,001 8033371208500 587642103 RIV.TAMP AP ACC 6,4X21,5 SCAT FAR 252,50 500 0,001 8033371208517 592641203 RIV.TAMP AP INOX A2 6,4X12,5 SCAT FAR 370,00 500 0,001 8033371214570 592641403 RIV.TAMP AP INOX A2 6,4X14,5 SCAT FAR 395,00 500 0,001 8033371214976 592641803 RIV.TAMP AP INOX A2 6,4X18,5 SCAT FAR 430,00 500 0,001 8033371214983 60103101 INS.ALL M3FTT CORTO SF 50,00 2.500 0,001 8033371134922 60103102 INS.ALL M3FTT CORTO SS 67,00 200 0,001 8033371134939 60104101 INS.ALL M4FTT CORTO SF 54,50 2.500 0,001 8033371134960 60104102 INS.ALL M4FTT CORTO SS 76,00 200 0,001 8033371134977 60104301 INS.ALL M4FTT LUNGO SF 54,50 2.500 0,001 8033371134984 60104302 INS.ALL M4FTT LUNGO SS 76,00 200 0,001 8033371134991 60105101 INS.ALL M5FTT CORTO SF 57,50 2.500 0,001 8033371135004 60105102 INS.ALL M5FTT CORTO SS 78,50 200 0,001 8033371135011 60105301 INS.ALL M5FTT LUNGO SF 57,50 2.500 0,001 8033371135028 60105302 INS.ALL M5FTT LUNGO SS 78,50 200 0,001 8033371135035 60106101 INS.ALL M6FTT CORTO SF 74,50 2.500 0,001 8033371135059 60106102 INS.ALL M6FTT CORTO SS 103,00 200 0,001 8033371135066 60106201 INS.ALL M6FTT MEDIO SF 74,50 2.500 0,001 8033371135073 60106202 INS.ALL M6FTT MEDIO SS 103,00 200 0,001 8033371135080 60106301 INS.ALL M6FTT LUNGO SF 74,50 2.500 0,001 8033371135097 60106302 INS.ALL M6FTT LUNGO SS 103,00 200 0,001 8033371135103 60108101 INS.ALL M8FTT CORTO SF 90,50 2.500 0,001 8033371135110 60108102 INS.ALL M8FTT CORTO SS 136,00 200 0,001 8033371135127 60108301 INS.ALL M8FTT LUNGO SF 90,50 2.500 0,001 8033371135134 60108302 INS.ALL M8FTT LUNGO SS 136,00 200 0,001 8033371135141 60203101 INS.ACC M3FTT CORTO SF 47,20 2.500 0,001 8033371135264 60203102 INS.ACC M3FTT CORTO SS 61,50 200 0,001 8033371135271 60203301 INS.ACC M3FTT LUNGO SF 47,20 2.500 0,001 8033371135295 60203302 INS.ACC M3FTT LUNGO SS 61,50 200 0,001 8033371135301 60204101 INS.ACC M4FTT CORTO SF 52,00 2.500 0,001 8033371135349 60204102 INS.ACC M4FTT CORTO SS 68,00 200 0,001 8033371135356 60204301 INS.ACC M4FTT LUNGO SF 52,00 2.500 0,001 8033371135387 60204302 INS.ACC M4FTT LUNGO SS 68,00 200 0,001 8033371135394 60205101 INS.ACC M5FTT CORTO SF 55,00 2.500 0,001 8033371135530 60205102 INS.ACC M5FTT CORTO SS 77,50 200 0,001 8033371135547 60205301 INS.ACC M5FTT LUNGO SF 55,00 2.500 0,001 8033371135554 60205302 INS.ACC M5FTT LUNGO SS 77,50 200 0,001 8033371135561 60206101 INS.ACC M6FTT CORTO SF 70,00 2.500 0,001 8033371135622 60206102 INS.ACC M6FTT CORTO SS 101,50 200 0,001 8033371135639 60206301 INS.ACC M6FTT LUNGO SF 70,00 2.500 0,001 8033371135684 60206302 INS.ACC M6FTT LUNGO SS 101,50 200 0,001 8033371135691 60208101 INS.ACC M8FTT CORTO SF 82,00 2.500 0,001 8033371135806 60208102 INS.ACC M8FTT CORTO SS 137,00 200 0,001 8033371135813 60208301 INS.ACC M8FTT LUNGO SF 82,00 2.500 0,001 8033371135837 60208302 INS.ACC M8FTT LUNGO SS 137,00 200 0,001 8033371135844 60210101 INS.ACC M10FTT CORTO E.12 SF 108,00 2.000 0,001 8033371136025 60210102 INS.ACC M10FTT CORTO E.12 SS 168,00 200 0,001 8033371136032 60210301 INS.ACC M10FTT LUNGO E.12 SF 108,00 2.000 0,001 8033371136049 60210302 INS.ACC M10FTT LUNGO E.12 SS 168,00 200 0,001 8033371136056 60210401 INS.ACC M10FTT CORTO E.13 SF 120,00 2.000 0,001 8033371136063 60210402 INS.ACC M10FTT CORTO E.13 SS 187,00 200 0,001 8033371136070 60210501 INS.ACC M10FTT LUNGO E.13 SF 120,00 2.000 0,001 8033371136087 60210502 INS.ACC M10FTT LUNGO E.13 SS 187,00 200 0,001 8033371136094 60212101 INS.ACC M12FTT CORTO E.15 SF 235,00 1.000 0,001 8033371136155 60212102 INS.ACC M12FTT CORTO E.15 SS 360,00 100 0,001 8033371136162 60212301 INS.ACC M12FTT LUNGO E.15 SF 235,00 1.000 0,001 8033371136179 60212302 INS.ACC M12FTT LUNGO E.15 SS 360,00 100 0,001 8033371136186 60212601 INS.ACC M12FTT CORTO E.16 SF 280,00 1.000 0,001 8033371136193 60212602 INS.ACC M12FTT CORTO E.16 SS 405,00 100 0,001 8033371136209 60212701 INS.ACC M12FTT LUNGO E.16 SF 280,00 1.000 0,001 8033371136216 60212702 INS.ACC M12FTT LUNGO E.16 SS 405,00 100 0,001 8033371136223 60304101 INS.ALL M4FTS CORTO SF 54,50 2.500 0,001 8033371136285 60304102 INS.ALL M4FTS CORTO SS 76,00 200 0,001 8033371136292 60304301 INS.ALL M4FTS LUNGO SF ** 54,50 2.500 0,001 8033371136308 60304302 INS.ALL M4FTS LUNGO SS ** 76,00 200 0,001 8033371136315 60305101 INS.ALL M5FTS CORTO SF 57,50 2.500 0,001 8033371136322 60305102 INS.ALL M5FTS CORTO SS 78,50 200 0,001 8033371136339 60305301 INS.ALL M5FTS LUNGO SF ** 57,50 2.500 0,001 8033371136346 60305302 INS.ALL M5FTS LUNGO SS ** 78,50 200 0,001 8033371136353 60306101 INS.ALL M6FTS CORTO SF 74,50 2.500 0,001 8033371136360 60306102 INS.ALL M6FTS CORTO SS 103,00 200 0,001 8033371136377 60306301 INS.ALL M6FTS LUNGO SF 74,50 2.500 0,001 8033371136384 60306302 INS.ALL M6FTS LUNGO SS 103,00 200 0,001 8033371136391 60308101 INS.ALL M8FTS CORTO SF 90,50 2.500 0,001 8033371136414 60308102 INS.ALL M8FTS CORTO SS 136,00 200 0,001 8033371136421 60308301 INS.ALL M8FTS LUNGO SF ** 90,50 2.500 0,001 8033371136438 60308302 INS.ALL M8FTS LUNGO SS ** 136,00 200 0,001 8033371136445 60403101 INS.ACC M3FTS CORTO SF 47,20 2.500 0,001 8033371136490 60403102 INS.ACC M3FTS CORTO SS 61,50 200 0,001 8033371136506 60404101 INS.ACC M4FTS CORTO SF 52,00 2.500 0,001 8033371136537 60404102 INS.ACC M4FTS CORTO SS 68,00 200 0,001 8033371136544 60404301 INS.ACC M4FTS LUNGO SF 52,00 2.500 0,001 8033371136551 60404302 INS.ACC M4FTS LUNGO SS 68,00 200 0,001 8033371136568 60405101 INS.ACC M5FTS CORTO SF 55,00 2.500 0,001 8033371136575 60405102 INS.ACC M5FTS CORTO SS 77,50 200 0,001 8033371136582 60405301 INS.ACC M5FTS LUNGO SF 55,00 2.500 0,001 8033371136599 60405302 INS.ACC M5FTS LUNGO SS 77,50 200 0,001 8033371136605 60406101 INS.ACC M6FTS CORTO SF 70,00 2.500 0,001 8033371136612 60406102 INS.ACC M6FTS CORTO SS 101,50 200 0,001 8033371136629 60406301 INS.ACC M6FTS LUNGO SF 70,00 2.500 0,001 8033371136636 60406302 INS.ACC M6FTS LUNGO SS 101,50 200 0,001 8033371136643 60408101 INS.ACC M8FTS CORTO SF 82,00 2.500 0,001 8033371136704 60408102 INS.ACC M8FTS CORTO SS 137,00 200 0,001 8033371136711 60408301 INS.ACC M8FTS LUNGO SF 82,00 2.500 0,001 8033371136728 60408302 INS.ACC M8FTS LUNGO SS 137,00 200 0,001 8033371136735 60410101 INS.ACC M10FTS CORTO SF 108,00 2.000 0,001 8033371136759 60410102 INS.ACC M10FTS CORTO SS 168,00 200 0,001 8033371136766 60410301 INS.ACC M10FTS LUNGO SF 108,00 2.000 0,001 8033371136773 60410302 INS.ACC M10FTS LUNGO SS 168,00 200 0,001 8033371136780 60503101 INS.ACC M3FTR CORTO SF 47,20 2.500 0,001 8033371136810 60503102 INS.ACC M3FTR CORTO SS 61,50 200 0,001 8033371136827 60504101 INS.ACC M4FTR CORTO SF 52,00 2.500 0,001 8033371136896 60504102 INS.ACC M4FTR CORTO SS 68,00 200 0,001 8033371136902 60504301 INS.ACC M4FTR LUNGO SF 52,00 2.500 0,001 8033371136933 60504302 INS.ACC M4FTR LUNGO SS 68,00 200 0,001 8033371136940 60505101 INS.ACC M5FTR CORTO SF 55,00 2.500 0,001 8033371137008 60505102 INS.ACC M5FTR CORTO SS 77,50 200 0,001 8033371137015 60505301 INS.ACC M5FTR LUNGO SF 55,00 2.500 0,001 8033371137039 60505302 INS.ACC M5FTR LUNGO SS 77,50 200 0,001 8033371137046 60506101 INS.ACC M6FTR CORTO SF 70,00 2.500 0,001 8033371137060 60506102 INS.ACC M6FTR CORTO SS 101,50 200 0,001 8033371137077 60506301 INS.ACC M6FTR LUNGO SF 70,00 2.500 0,001 8033371137084 60506302 INS.ACC M6FTR LUNGO SS 101,50 200 0,001 8033371137091 60508101 INS.ACC M8FTR CORTO SF 82,00 2.500 0,001 8033371137145 60508102 INS.ACC M8FTR CORTO SS 137,00 200 0,001 8033371137152 60508301 INS.ACC M8FTR LUNGO SF 82,00 2.500 0,001 8033371137169 60508302 INS.ACC M8FTR LUNGO SS 137,00 200 0,001 8033371137176 60510101 INS.ACC M10FTR CORTO E.12 SF 108,00 2.000 0,001 8033371137206 60510102 INS.ACC M10FTR CORTO E.12 SS 168,00 200 0,001 8033371137213 60510301 INS.ACC M10FTR LUNGO E.12 SF 108,00 2.000 0,001 8033371137220 60510302 INS.ACC M10FTR LUNGO E.12 SS 168,00 200 0,001 8033371137237 60512101 INS.ACC M12FTR CORTO SF 235,00 1.000 0,001 8033371137244 60512102 INS.ACC M12FTR CORTO SS 360,00 100 0,001 8033371137251 60603001 INS.ACC M3PR SF 47,20 2.500 0,001 8033371137275 60603002 INS.ACC M3PR SS 61,50 200 0,001 8033371137282 60604001 INS.ACC M4PR SF 52,00 2.500 0,001 8033371137299 60604002 INS.ACC M4PR SS 68,00 200 0,001 8033371137305 60605001 INS.ACC M5PR SF 55,00 2.500 0,001 8033371137329 60605002 INS.ACC M5PR SS 77,50 200 0,001 8033371137336 60606001 INS.ACC M6PR SF 70,00 2.500 0,001 8033371137350 60606002 INS.ACC M6PR SS 101,50 200 0,001 8033371137367 60608001 INS.ACC M8PR SF 82,00 2.500 0,001 8033371137398 60608002 INS.ACC M8PR SS 137,00 200 0,001 8033371137404 60703101 INS.ALL M3FTTC CORTO SF ** 82,00 2.500 0,001 8033371137411 60703102 INS.ALL M3FTTC CORTO SS ** 105,00 200 0,001 8033371137428 60703301 INS.ALL M3FTTC LUNGO SF ** 82,00 2.500 0,001 8033371137435 60703302 INS.ALL M3FTTC LUNGO SS ** 105,00 200 0,001 8033371137442 60704101 INS.ALL M4FTTC CORTO SF ** 92,00 2.500 0,001 8033371137459 60704102 INS.ALL M4FTTC CORTO SS ** 120,00 200 0,001 8033371137466 60705101 INS.ALL M5FTTC CORTO SF ** 98,00 2.500 0,001 8033371137497 60705102 INS.ALL M5FTTC CORTO SS ** 138,00 200 0,001 8033371137503 60706101 INS.ALL M6FTTC CORTO SF ** 130,00 2.500 0,001 8033371137534 60706102 INS.ALL M6FTTC CORTO SS ** 175,00 200 0,001 8033371137541 60706201 INS.ALL M6FTTC MEDIO SF ** 130,00 2.500 0,001 8033371137558 60706202 INS.ALL M6FTTC MEDIO SS ** 175,00 200 0,001 8033371137565 60706301 INS.ALL M6FTTC LUNGO SF ** 130,00 2.500 0,001 8033371137572 60706302 INS.ALL M6FTTC LUNGO SS ** 175,00 200 0,001 8033371137589 60708101 INS.ALL M8FTTC CORTO SF ** 154,00 2.000 0,001 8033371137596 60708102 INS.ALL M8FTTC CORTO SS ** 232,00 200 0,001 8033371137602 60803101 INS.ACC M3FTTC CORTO SF 75,00 2.500 0,001 8033371137671 60803102 INS.ACC M3FTTC CORTO SS 100,00 200 0,001 8033371137688 60803301 INS.ACC M3FTTC LUNGO SF * 75,00 30.000 0,001 8033371137695 60803302 INS.ACC M3FTTC LUNGO SS * 100,00 30.000 0,001 8033371137701 60804101 INS.ACC M4FTTC CORTO SF 85,50 2.500 0,001 8033371137718 60804102 INS.ACC M4FTTC CORTO SS 115,00 200 0,001 8033371137725 60805101 INS.ACC M5FTTC CORTO SF 90,00 2.500 0,001 8033371137756 60805102 INS.ACC M5FTTC CORTO SS 132,60 200 0,001 8033371137763 60805301 INS.ACC M5FTTC LUNGO SF * 90,00 30.000 0,001 8033371137770 60805302 INS.ACC M5FTTC LUNGO SS * 132,60 30.000 0,001 8033371137787 60806101 INS.ACC M6FTTC CORTO SF 110,00 2.500 0,001 8033371137794 60806102 INS.ACC M6FTTC CORTO SS 161,00 200 0,001 8033371137800 60808101 INS.ACC M8FTTC CORTO SF 132,50 2.000 0,001 8033371137862 60808102 INS.ACC M8FTTC CORTO SS 211,50 200 0,001 8033371137879 60810101 INS.ACC M10FTTC CORTO SF 170,00 1.000 0,001 8033371137909 60810102 INS.ACC M10FTTC CORTO SS 265,00 200 0,001 8033371137916 61303101 INS.INOX A2 M3FTT CORTO SF 93,50 2.500 0,001 8033371138418 61303102 INS.INOX A2 M3FTT CORTO SS 117,00 200 0,001 8033371138425 61303301 INS.INOX A2 M3FTT LUNGO SF 93,50 2.500 0,001 8033371138456 61303302 INS.INOX A2 M3FTT LUNGO SS 117,00 200 0,001 8033371138463 61304101 INS.INOX A2 M4FTT CORTO SF 130,00 2.500 0,001 8033371138470 61304102 INS.INOX A2 M4FTT CORTO SS 177,00 200 0,001 8033371138487 61304301 INS.INOX A2 M4FTT LUNGO SF 130,00 2.500 0,001 8033371138494 61304302 INS.INOX A2 M4FTT LUNGO SS 177,00 200 0,001 8033371138500 61305101 INS.INOX A2 M5FTT CORTO SF 190,00 2.500 0,001 8033371138517 61305102 INS.INOX A2 M5FTT CORTO SS 245,00 200 0,001 8033371138524 61305301 INS.INOX A2 M5FTT LUNGO SF 190,00 2.500 0,001 8033371138531 61305302 INS.INOX A2 M5FTT LUNGO SS 245,00 200 0,001 8033371138548 61306101 INS.INOX A2 M6FTT CORTO SF 315,00 2.500 0,001 8033371138555 61306102 INS.INOX A2 M6FTT CORTO SS 431,00 200 0,001 8033371138562 61306301 INS.INOX A2 M6FTT LUNGO SF 315,00 2.500 0,001 8033371138593 61306302 INS.INOX A2 M6FTT LUNGO SS 431,00 200 0,001 8033371138609 61308101 INS.INOX A2 M8FTT CORTO SF 463,00 2.500 0,001 8033371138623 61308102 INS.INOX A2 M8FTT CORTO SS 632,00 200 0,001 8033371138630 61308301 INS.INOX A2 M8FTT LUNGO SF 515,00 2.500 0,001 8033371138647 61308302 INS.INOX A2 M8FTT LUNGO SS 705,00 200 0,001 8033371138654 61310101 INS.INOX A2 M10FTT CORTO E.13 SF 595,00 2.000 0,001 8033371138661 61310102 INS.INOX A2 M10FTT CORTO E.13 SS 808,00 200 0,001 8033371138678 61310301 INS.INOX A2 M10FTT LUNGO E.13 SF 674,00 2.000 0,001 8033371138685 61310302 INS.INOX A2 M10FTT LUNGO E.13 SS 922,00 200 0,001 8033371138692 61404101 INS.INOX A2 M4FTS CORTO SF 130,00 2.500 0,001 8033371138708 61404102 INS.INOX A2 M4FTS CORTO SS 177,00 200 0,001 8033371138715 61405101 INS.INOX A2 M5FTS CORTO SF 190,00 2.500 0,001 8033371138746 61405102 INS.INOX A2 M5FTS CORTO SS 245,00 200 0,001 8033371138753 61405301 INS.INOX A2 M5FTS LUNGO SF 190,00 2.500 0,001 8033371138760 61405302 INS.INOX A2 M5FTS LUNGO SS 245,00 200 0,001 8033371138777 61406101 INS.INOX A2 M6FTS CORTO SF 315,00 2.500 0,001 8033371138784 61406102 INS.INOX A2 M6FTS CORTO SS 431,00 200 0,001 8033371138791 61406301 INS.INOX A2 M6FTS LUNGO SF 315,00 2.500 0,001 8033371138807 61406302 INS.INOX A2 M6FTS LUNGO SS 431,00 200 0,001 8033371138814 61408101 INS.INOX A2 M8FTS CORTO SF 463,00 2.500 0,001 8033371138821 61408102 INS.INOX A2 M8FTS CORTO SS 632,00 200 0,001 8033371138838 61408301 INS.INOX A2 M8FTS LUNGO SF 515,00 2.500 0,001 8033371138845 61408302 INS.INOX A2 M8FTS LUNGO SS 705,00 200 0,001 8033371138852 61410101 INS.INOX A2 M10FTS CORTO E.13 SF 595,00 2.000 0,001 8033371138869 61410102 INS.INOX A2 M10FTS CORTO E.13 SS 808,00 200 0,001 8033371138876 61410301 INS.INOX A2 M10FTS LUNGO E.13 SF 674,00 2.000 0,001 8033371138883 61410302 INS.INOX A2 M10FTS LUNGO E.13 SS 922,00 200 0,001 8033371138890 61503001 INS.INOX A2 M3FTR SF 71,00 2.500 0,001 8033371183210 61503002 INS.INOX A2 M3FTR SS 90,00 200 0,001 8033371183227 61504001 INS.INOX A2 M4FTR SF 107,00 2.500 0,001 8033371138906 61504002 INS.INOX A2 M4FTR SS 135,00 200 0,001 8033371138913 61505001 INS.INOX A2 M5FTR SF 180,00 2.500 0,001 8033371138920 61505002 INS.INOX A2 M5FTR SS 230,00 200 0,001 8033371138937 61506001 INS.INOX A2 M6FTR SF 290,00 2.500 0,001 8033371138944 61506002 INS.INOX A2 M6FTR SS 386,00 200 0,001 8033371138951 61508001 INS.INOX A2 M8FTR SF 408,00 2.500 0,001 8033371138968 61508002 INS.INOX A2 M8FTR SS 545,00 200 0,001 8033371138975 61510001 INS.INOX A2 M10FTR SF 510,00 2.000 0,001 8033371191437 61510002 INS.INOX A2 M10FTR SS 680,00 200 0,001 8033371191444 61904001 INS.INOX A2 M4IE SF 123,00 2.500 0,001 8033371139040 61904002 INS.INOX A2 M4IE SS 155,00 200 0,001 8033371139057 61905001 INS.INOX A2 M5IE SF 207,00 2.500 0,001 8033371139064 61905002 INS.INOX A2 M5IE SS 264,00 200 0,001 8033371139071 61906001 INS.INOX A2 M6IE SF 333,00 2.500 0,001 8033371139088 61906002 INS.INOX A2 M6IE SS 444,00 200 0,001 8033371139095 61908001 INS.INOX A2 M8IE SF 470,00 2.500 0,001 8033371139101 61908002 INS.INOX A2 M8IE SS 625,00 200 0,001 8033371139118 62004001 INS.ACC M4IE SF 59,00 2.500 0,001 8033371139125 62004002 INS.ACC M4IE SS 75,00 200 0,001 8033371139132 62005001 INS.ACC M5IE SF 66,00 2.500 0,001 8033371139149 62005002 INS.ACC M5IE SS 85,00 200 0,001 8033371139156 62006001 INS.ACC M6IE SF 79,00 2.500 0,001 8033371139163 62006002 INS.ACC M6IE SS 105,00 200 0,001 8033371139170 62008001 INS.ACC M8IE SF 92,00 2.500 0,001 8033371139194 62008002 INS.ACC M8IE SS 124,00 200 0,001 8033371139200 62604001 INS.INOX A2 M4PR SF ** 107,00 2.500 0,001 8033371139866 62604002 INS.INOX A2 M4PR SS ** 135,00 200 0,001 8033371139873 62605001 INS.INOX A2 M5PR SF ** 180,00 2.500 0,001 8033371139880 62605002 INS.INOX A2 M5PR SS ** 230,00 200 0,001 8033371139897 62606001 INS.INOX A2 M6PR SF ** 290,00 2.500 0,001 8033371139903 62606002 INS.INOX A2 M6PR SS ** 386,00 200 0,001 8033371139910 62608001 INS.INOX A2 M8PR SF ** 408,00 2.500 0,001 8033371139927 62608002 INS.INOX A2 M8PR SS ** 545,00 200 0,001 8033371139934 62804001 INS.ACC M4FTTSE SF 62,00 2.500 0,001 8033371139958 62805001 INS.ACC M5FTTSE SF 66,00 2.500 0,001 8033371139972 62806001 INS.ACC M6FTTSE SF 80,00 2.500 0,001 8033371139996 62808001 INS.ACC M8FTTSE SF 105,00 2.500 0,001 8033371140015 62810001 INS.ACC M10FTTSE SF 140,00 1.000 0,001 8033371140039 63004001 INS.INOX A2 M4FTTE SF 152,00 2.500 0,001 8033371140060 63004002 INS.INOX A2 M4FTTE SS 193,00 200 0,001 8033371140077 63005001 INS.INOX A2 M5FTTE SF 219,00 2.500 0,001 8033371140084 63005002 INS.INOX A2 M5FTTE SS 280,00 200 0,001 8033371140091 63006001 INS.INOX A2 M6FTTE SF 370,50 2.500 0,001 8033371140107 63006002 INS.INOX A2 M6FTTE SS 494,00 200 0,001 8033371140114 63008001 INS.INOX A2 M8FTTE SF 574,50 2.500 0,001 8033371140121 63008002 INS.INOX A2 M8FTTE SS 725,50 200 0,001 8033371140138 63104001 INS.ACC M4FTTE SF 62,00 2.500 0,001 8033371140145 63104002 INS.ACC M4FTTE SS 78,00 200 0,001 8033371140152 63105001 INS.ACC M5FTTE SF 66,00 2.500 0,001 8033371140176 63105002 INS.ACC M5FTTE SS 89,00 200 0,001 8033371140183 63106001 INS.ACC M6FTTE SF 80,00 2.500 0,001 8033371140220 63106002 INS.ACC M6FTTE SS 110,00 200 0,001 8033371140237 63108001 INS.ACC M8FTTE SF 105,00 2.500 0,001 8033371140343 63108002 INS.ACC M8FTTE SS 140,00 200 0,001 8033371140350 63110001 INS.ACC M10FTTE E.12 SF 124,50 2.000 0,001 8033371140398 63110002 INS.ACC M10FTTE E.12 SS 165,00 200 0,001 8033371140404 63110701 INS.ACC M10FTTE E.13 SF 140,00 1.000 0,001 8033371140411 63110702 INS.ACC M10FTTE E.13 SS 187,00 200 0,001 8033371140428 63112001 INS.ACC M12FTTE E.16 SF 300,00 1.000 0,001 8033371189908 63112002 INS.ACC M12FTTE E.16 SS 395,00 100 0,001 8033371190881 63204001 INS.ACC M4FTTEC SF * 98,00 30.000 0,001 8033371140459 63204002 INS.ACC M4FTTEC SS * 121,50 30.000 0,001 8033371140466 63205001 INS.ACC M5FTTEC SF 105,00 2.500 0,001 8033371140480 63205002 INS.ACC M5FTTEC SS 145,00 200 0,001 8033371140497 63206001 INS.ACC M6FTTEC SF 130,00 2.500 0,001 8033371140503 63206002 INS.ACC M6FTTEC SS 180,00 200 0,001 8033371140510 63208001 INS.ACC M8FTTEC SF 155,00 1.000 0,001 8033371140541 63208002 INS.ACC M8FTTEC SS 230,00 200 0,001 8033371140558 63304001 INS.ACC M4FTRE SF 59,00 2.500 0,001 8033371140565 63304002 INS.ACC M4FTRE SS 75,00 200 0,001 8033371140572 63305001 INS.ACC M5FTRE SF 66,00 2.500 0,001 8033371140596 63305002 INS.ACC M5FTRE SS 85,00 200 0,001 8033371140602 63306001 INS.ACC M6FTRE SF 79,00 2.500 0,001 8033371140619 63306002 INS.ACC M6FTRE SS 105,00 200 0,001 8033371140626 63308001 INS.ACC M8FTRE SF 92,00 2.500 0,001 8033371140657 63308002 INS.ACC M8FTRE SS 124,00 200 0,001 8033371140664 63404001 INS.ACC M4ER SF 59,00 2.500 0,001 8033371140695 63404002 INS.ACC M4ER SS 75,00 200 0,001 8033371140701 63405001 INS.ACC M5ER SF 66,00 2.500 0,001 8033371140725 63405002 INS.ACC M5ER SS 85,00 200 0,001 8033371140732 63406001 INS.ACC M6ER SF 79,00 2.500 0,001 8033371140756 63406002 INS.ACC M6ER SS 105,00 200 0,001 8033371140763 63408001 INS.ACC M8ER SF 92,00 2.500 0,001 8033371140794 63408002 INS.ACC M8ER SS 124,00 200 0,001 8033371140800 63410001 INS.ACC M10ER SF 100,00 2.000 0,001 8033371140831 63410002 INS.ACC M10ER SS 140,00 200 0,001 8033371140848 63412001 INS.ACC M12ER E.16 SF 255,00 1.000 0,001 8033371186457 63412002 INS.ACC M12ER E.16 SS 335,00 100 0,001 8033371190720 63504001 INS.ACC M4ERC SF 87,00 2.500 0,001 8033371140855 63504002 INS.ACC M4ERC SS 100,00 200 0,001 8033371140862 63505001 INS.ACC M5ERC SF 105,00 2.500 0,001 8033371140886 63505002 INS.ACC M5ERC SS 120,00 200 0,001 8033371140893 63506001 INS.ACC M6ERC SF 120,00 2.500 0,001 8033371140916 63506002 INS.ACC M6ERC SS 152,00 200 0,001 8033371140923 63508001 INS.ACC M8ERC SF 167,00 2.000 0,001 8033371140930 63508002 INS.ACC M8ERC SS 215,00 200 0,001 8033371140947 64705101 INS.INOX A4 M5FTT CORTO SF 221,00 2.500 0,001 8033371201600 64706101 INS.INOX A4 M6FTT CORTO SF 362,50 2.500 0,001 8033371201617 64708101 INS.INOX A4 M8FTT CORTO SF 532,50 2.500 0,001 8033371201624 64805001 INS.INOX A4 M5FTR SF 207,00 2.500 0,001 8033371201631 64806001 INS.INOX A4 M6FTR SF 333,00 2.500 0,001 8033371201648 64808001 INS.INOX A4 M8FTR SF 470,00 2.500 0,001 8033371201655 65205001 INS.INOX A2 M5IEC SF 315,00 2.500 0,001 8033371207961 65205002 INS.INOX A2 M5IEC SS 424,00 200 0,001 8033371208760 65206001 INS.INOX A2 M6IEC SF 490,00 2.500 0,001 8033371208777 65206002 INS.INOX A2 M6IEC SS 716,00 200 0,001 8033371208784 65208001 INS.INOX A2 M8IEC SF 667,00 2.500 0,001 8033371208791 65208002 INS.INOX A2 M8IEC SS 997,50 200 0,001 8033371208807 65305103 INS.ACC M5CM CORTO SCAT FAR 148,00 500 0,001 8033371211951 65305303 INS.ACC M5CM LUNGO SCAT FAR 148,00 500 0,001 8033371214075 65306103 INS.ACC M6CM CORTO SCAT FAR 174,00 500 0,001 8033371214099 65306303 INS.ACC M6CM LUNGO SCAT FAR 174,00 500 0,001 8033371214136 65308103 INS.ACC M8CM CORTO SCAT FAR 225,00 500 0,001 8033371214150 65308303 INS.ACC M8CM LUNGO SCAT FAR 225,00 500 0,001 8033371214174 65405103 INS.ACC M5EM CORTO SCAT FAR 166,50 500 0,001 8033371214198 65405303 INS.ACC M5EM LUNGO SCAT FAR 166,50 500 0,001 8033371214235 65406103 INS.ACC M6EM CORTO SCAT FAR 198,00 500 0,001 8033371214259 65406303 INS.ACC M6EM LUNGO SCAT FAR 198,00 500 0,001 8033371214297 65408103 INS.ACC M8EM CORTO SCAT FAR 263,50 500 0,001 8033371214310 65408303 INS.ACC M8EM LUNGO SCAT FAR 263,50 500 0,001 8033371214334 70AX83 RIVETTATRICE MOD. RAC 83-AX 270,00 0 1,000 8033371141937 70FHU05 RIVETTATRICE MOD. FHU05 883,00 0 1,000 8033371141975 70FHU5000 RIVETTATRICE MOD. FHU 5000 2.500,00 0 1,000 8033371214815 70M1015 RIVETTATRICE MOD. KJ15 X M10 44,00 0 1,000 8033371141982 70M415 RIVETTATRICE MOD. KJ15 X M4 44,00 0 1,000 8033371142002 70M515 RIVETTATRICE MOD. KJ15 X M5 44,00 0 1,000 8033371142026 70M615 RIVETTATRICE MOD. KJ15 X M6 44,00 0 1,000 8033371142040 70M815 RIVETTATRICE MOD. KJ15 X M8 44,00 0 1,000 8033371142064 700001 RIVETTATRICE MOD. K 1 21,00 0 1,000 8033371142132 700005096 RIVETTATRICE MOD. K 5/96 93,00 0 1,000 8033371142217 700014 RIVETTATRICE MOD. K 14 61,00 0 1,000 8033371142224 700017 RIVETTATRICE MOD. KJ 17 97,00 0 1,000 8033371142231 700025 RIVETTATRICE MOD. K 25 89,00 0 1,000 8033371199464 700033F RIVETTATRICE MOD. K 33 F 190,00 0 1,000 8033371208722 700039 RIVETTATRICE MOD. K 39 39,00 0 1,000 8033371142422 700045SA1 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S-A X 8-32 1.750,00 3 1,000 8033371211555 700045SA2 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S-A X 10-24 1.750,00 3 1,000 8033371213382 700045SA3 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S-A X 10-32 1.750,00 3 1,000 8033371213399 700045SA4 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S-A X 1/4-20 1.750,00 3 1,000 8033371213405 700045SA5 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S-A X 5/16-18 1.750,00 3 1,000 8033371213412 700045SA6 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S-A X 3/8-16 1.750,00 3 1,000 8033371213429 700045SA7 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S-A X 1/2-13 1.750,00 3 1,000 8033371213436 700045SM10 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S X M10 1.750,00 0 1,000 8033371210268 700045SM12 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S X M12 1.750,00 0 1,000 8033371210275 700045SM4 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S X M4 1.750,00 0 1,000 8033371210220 700045SM5 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S X M5 1.750,00 0 1,000 8033371210237 700045SM6 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S X M6 1.750,00 0 1,000 8033371210244 700045SM8 RIVETTATRICE MOD. KJ45/S X M8 1.750,00 0 1,000 8033371210251 700060A1 RIVETTATRICE MOD. KJ 60A X 6-32 1.215,00 3 1,000 8033371211548 700060A2 RIVETTATRICE MOD. KJ 60A X 8-32 1.215,00 3 1,000 8033371213337 700060A3 RIVETTATRICE MOD. KJ 60A X 10-24 1.215,00 3 1,000 8033371213344 700060A4 RIVETTATRICE MOD. KJ 60A X 10-32 1.215,00 3 1,000 8033371213351 700060A5 RIVETTATRICE MOD. KJ 60A X 1/4-20 1.215,00 3 1,000 8033371213368 700060A6 RIVETTATRICE MOD. KJ 60A X 5/16-18 1.215,00 3 1,000 8033371213375 700060M3 RIVETTATRICE MOD. KJ60 X M3 1.215,00 0 1,000 8033371210282 700060M4 RIVETTATRICE MOD. KJ60 X M4 1.215,00 0 1,000 8033371210299 700060M5 RIVETTATRICE MOD. KJ60 X M5 1.215,00 0 1,000 8033371210305 700060M6 RIVETTATRICE MOD. KJ60 X M6 1.215,00 0 1,000 8033371210312 700060M8 RIVETTATRICE MOD. KJ60 X M8 1.215,00 0 1,000 8033371210329 700070 RIVETTATRICE MOD. KJ 70 2.530,00 0 1,000 8033371142521 700083,95 RIVETTATRICE MOD. RAC 83/95 203,00 0 1,000 8033371142569 700171 RIVETTATRICE MOD. RAC 171 790,00 0 1,000 8033371142767 700172 RIVETTATRICE MOD. RAC 172 950,00 0 1,000 8033371208630 700181 RIVETTATRICE MOD. RAC 181 568,00 0 1,000 8033371209507 700185 RIVETTATRICE MOD. RAC 185 380,00 0 1,000 8033371197088 700210 RIVETTATRICE MOD. RAC 210 496,20 0 1,000 8033371142910 700230 RIVETTATRICE MOD. RAC 230 475,00 0 1,000 8033371142934 700311 RIVETTATRICE A BATTERIA MOD. EB311 1.000,00 0 1,000 8033371198290 700400 RIVETTATRICE A BATTERIA MOD. EB400 980,00 0 1,000 8033371207565 700669 UNITA' BASE ELETTRICA COMPLETA PER RIVETTI 3.350,00 0 1,000 8033371143085 70066901 UNITA' BASE ELETTR. PER RIVETTI A PULSANTE 3.130,00 0 1,000 8033371193882 700670 UNITA' BASE ELETTRICA COMPLETA PER INSERTI 4.450,00 0 1,000 8033371143092 702200 RIVETTATRICE MOD. RAC 2200 1.590,00 0 1,000 8033371143160 702200A RIVETTATRICE MOD. RAC 2200 A 1.590,00 2 1,000 8033371211586 702500 RIVETTATRICE MOD. RAC 2500 2.987,00 0 1,000 8033371143184 702500/1 RIVETTATRICE MOD. RAC 2500 C/PULSANTE 2.927,00 0 1,000 8033371143191 703000 RIVETTATRICE MOD. RAC 3000 1.995,00 0 1,000 8033371191710 705001 CASS.MOD.EXTRA CON K1 42,20 0 1,000 8033371143207 705006 CASS.MOD.EXTRA CON K14 93,70 0 1,000 8033371143221 705021 CASS.MOD.EXTRA CON KJ15 190,00 0 1,000 8033371143290 705023 CASS.MOD.EXTRA CON TESTA ANGOLARE 779,00 0 1,000 8033371143313 705024 CASS.MOD.EXTRA KJ17 C/INS. 121,00 0 1,000 8033371143320 705034 CASS.MOD.EXTRA CON KJ60 1.345,00 0 1,000 8033371143405 705063 CASS.MOD.EXTRA CON K39 69,00 0 1,000 8033371143696 705072 CASS.MOD.EXTRA CON KJ21 155,00 0 1,000 8033371143788 705082 CASS.MOD.EXTRA CON KJ45/S 1.950,00 0 1,000 8033371189236 705093 CASS.MOD.EXTRA CON EB311 1.287,00 0 1,000 8033371198306 705094 CONF.EXTRA CON KJ29 279,00 0 1,000 8033371200122 705099 CASS.MOD.EXTRA CON EB400 1.115,00 0 1,000 8033371207572 705100 CASS.MOD.EXTRA CON EB311 USA 1.287,00 3 1,000 8033371211265 705101 CASS.MOD.EXTRA CON EB400 USA 1.115,00 3 1,000 8033371211869 708112 SCATOLINA PLASTICA NEUTRA PER ACCESS.R171 5,80 0 1,000 8033371215522 709026 VALIGETTA PLAST. NEUTRA KJ17-K2A-37-39 16,70 0 1,000 8033371144228 71C00002 COLONNETTA ART.2525-1/8-1/8 H.16 2,30 0 1,000 8033371196722 71C00049 U.B.INS. - INTERRUTTORE GENERALE 6,00 0 1,000 8033371144310 71C00094 RAC3000 - TUBO ALTA PRESSIONE 125,40 0 1,000 8033371144365 71C00097 U.B. - RACCORDO COD.1919001313 16,00 0 1,000 8033371144372 71C00099 U.B. - RACCORDO NIPLES COD.1501013130 2,50 0 1,000 8033371144389 71C00127 KJ60 - OR 1,5X9,5 1,30 0 1,000 8033371144396 71C00128 KJ60 - OR 2X24 1,60 0 1,000 8033371144402 71C00154 KJ45/60 - CUSCINETTO 688 2Z 18,70 0 1,000 8033371144419 71C00158 KJ45/60 - VITE TSEI M4X10 UNI 5933 1,60 0 1,000 8033371144440 71C00179 RAC3000 - RACCORDO MOD. S2020 1/4-1/4 5,80 0 1,000 8033371191796 71C00195 U.B.INS. - ALIMENTATORE OUT 24VDC 1,3 A 100,00 0 1,000 8033371144464 71C00200 U.B.INS. - MODULO LOGICO LOGO 220,00 0 1,000 8033371144501 71C00201 U.B. - PEDALE START 125,00 0 1,000 8033371144518 71C00216 U.B.INS. - ANELLO DI TENUTA MOD.2661-1/4" 0,30 0 1,000 8033371144594 71C00277 KJ45 - VITE TCEI M4X65 UNI 5931 12.9 2,30 0 1,000 8033371144822 71C00278 KJ45 - VITE TCEI M5X70 UNI 5931 12.9 2,30 0 1,000 8033371144839 71C00279 KJ45 - VITE TCEI M6X70 UNI 5931 12.9 2,30 0 1,000 8033371144846 71C00281 KJ45 - VITE TCEI M10X70 UNI 5931 12.9 2,30 0 1,000 8033371144853 71C00295 KJ45 - PARBAK 8-028 N300-90 3,50 0 1,000 8033371144914 71C00296 KJ45 - OR 5-670 P. N 674/70 1,60 0 1,000 8033371144921 71C00297 KJ45 - OR 6-700 P. N 674/70 5,40 0 1,000 8033371144938 71C00305 KJ45/S - GHIERA 1/4" GAS 0,80 0 1,000 8033371144990 71C00355 KJ45 - OR 1,78X8,73 N 674/70 0,60 0 1,000 8033371145201 71C00356 KJ45 - OR 1,78X7,66 N 674/70 0,60 0 1,000 8033371145218 71C00372 U.B. - ANELLO DI TENUTA MOD.2661-1/8" 0,30 0 1,000 8033371204861 71C00373 U.B. - ANELLO DI TENUTA MOD.2661-3/8" 0,50 0 1,000 8033371193325 71C00402 AU - GUARNIZIONE OR 2-239 P. N 674/70 5,30 0 1,000 8033371185528 71C00479 KJ45 - VITE TCEI M4X90 UNI 5931 CL.12,9 5,50 0 1,000 8033371183876 71C00480 KJ45 - VITE TCEI M5X100 UNI 5931 CL. 12,9 5,50 0 1,000 8033371183883 71C00481 KJ45 - VITE TCEI M6X100 UNI 5931 CL. 12,9 5,50 0 1,000 8033371183890 71C00483 KJ45 - VITE TCEI M8X100 UNI 5931 CL. 12,9 5,50 0 1,000 8033371183913 71C00484 KJ45 - VITE TCEI M4X120 UNI 5931 CL. 12,9 7,00 0 1,000 8033371183920 71C00485 KJ45 - VITE TCEI M5X120 UNI 5931 CL. 12,9 7,00 0 1,000 8033371183937 71C00486 KJ45 - VITE TCEI M6X120 UNI 5931 CL. 12,9 7,00 0 1,000 8033371183944 71C00487 KJ45 - VITE TCEI M8X120 UNI 5931 CL. 12,9 7,00 0 1,000 8033371183951 71C00514 KJ45 - VITE TCEI M8X70 UNI 5931 12.9 2,30 0 1,000 8033371183647 71C00522 KJ45 - OR 5-615 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371183739 71C00529 KJ45/60 - GUARNIZIONE XR 008 PP180 B. 2,30 0 1,000 8033371184491 71C00546 VITE TCCE M5x35 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371197897 71C00668 SEEGER D.8 UNI 7435 0,30 0 1,000 8033371209064 71C00694 RAC3000 - RACCORDO DR. ART.6510-1/8" D.5 3,30 0 1,000 8033371191031 71C00697 RAC3000 - OR 5-256 P. N674-70 0,80 0 1,000 8033371193219 71C00703 RAC3000 - DADO ESAG.CIECO M8 UNI 5721-69 0,50 0 1,000 8033371193318 71C00729 RAC3000 - RACCORDO ART.6580 D.5 5,90 0 1,000 8033371192496 71C00732 RAC3000 - VITE STEI M6X20 UNI 5923-67 0,50 0 1,000 8033371191772 71C00737 RAC3000 - MANIGLIA ELESA M943 144 B M5 12,90 0 1,000 8033371191673 71C00761 KJ45S/KJ60 - SPINA ELASTICA 1,5X10 UNI 6875 0,80 0 1,000 8033371194261 71C00762 KJ45S/KJ60 - CUSCINETTO 695-ZZ 7,80 0 1,000 8033371194209 71C00763 KJ45S/KJ60 - CUSCINETTO AY7 ZZ 7,80 0 1,000 8033371194247 71C00764 KJ45S/KJ60 - CUSCINETTO 61801 35,00 0 1,000 8033371194186 71C00903 TUBO ALTA PRESSIONE MT.2,5 87,60 0 1,000 8033371194599 71C00945 DADO BASSO M10x1 ZINCATO 0,40 0 1,000 8033371198054 71C00963 SPINA CILINDRICA 3x18 UNI 1707 0,60 0 1,000 8033371209095 71C00966 BOCCOLA 1922-14 5,80 0 1,000 8033371197828 71C01006 RIDUZIONE A CODOLO ART.6800 D.5-6 3,90 0 1,000 8033371196739 71C01007 RACCORDO Y GIREVOLE ART.S-6450 D.6-1/8' 9,30 0 1,000 8033371196746 71C01018 VITE AUTOFIL. PER PLASTICA D.3,9 X 19 UNI 9707 0,80 0 1,000 8033371197934 71C01019 GUARNIZIONE OR 155 70SH 2,30 0 1,000 8033371198078 71C01022 TAPPO STCE 1/4" GAS CILINDRICO 1,60 0 1,000 8033371197910 71C01051 OR 613 0,30 0 1,000 8033371197996 71C01224 CUSCINETTO 30203 12,00 0 1,000 8033371209163 71C01248 REGOLATORE DI FLUSSO PMCO702 M5-6 16,50 0 1,000 8033371208296 71C01254 LINGUETTA UNI 6604-A 5X5X12 1,00 0 1,000 8033371209019 71C01278 VITE TBCE M6x6 UNI-ISO 7380 0,50 0 1,000 8033371210640 71C01296 SEEGER D.100 UNI 7437 3,00 0 1,000 8033371210725 71C01297 GUARNIZIONE OR 2-043 PARKER(N674-70) 1,20 0 1,000 8033371210718 71C01302 BATTERIA P5006 (14,4V 3Ah Li-lon) 145,00 0 1,000 8033371208005 71C01309 CARICA BATTERIE L-2830 MS 135,00 0 1,000 8033371208012 71C01324 SPINA CILINDRICA 5X18 UNI 1707 0,40 0 1,000 8033371208920 71C01337 VITE TS PIANA UNI 7688 M5 X 30 0,20 0 1,000 8033371210657 71C01348 VITE AUTOFIL. D.2,2X4,5 UNI 6954 ZINCATA 0,10 0 1,000 8033371210107 71C01354 BATTERIA 12V / 3Ah Ni-Mh 93,50 0 1,000 8033371210510 71C01372 OR 6X1,5 (N674-70) 0,30 0 1,000 8033371211753 71C01395 GUARNIZIONE OR D.3X33 1,60 0 1,000 8033371212064 71C01495 OR 4 X 1,5 0,20 0 1,000 8033371213955 71C01496 OR 3 X 2 0,20 0 1,000 8033371213962 71C01521 TUBO FLEX ALTA PRESS.1502 ¼? 150 HDH mm.2300 110,00 0 1,000 8033371216574 71C01554 TUBO ALTA PRESSIONE 1502 ¼? 150 HDH mm. 1850 110,00 0 1,000 8033371216291 710002 RAC170C/230 - OR 2-108 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371145232 710003 RAC210/230 - OR 5-052 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371145249 710011 MORSETTI (PER SERIE DA TRE PEZZI) 3,30 3 1,000 8033371145256 710037 KJ40 - CUSCINETTO PER MOTORE SKF609 2Z 11,90 0 1,000 8033371145270 710049 K14 - LEVA PRINCIPALE FIL.FOR.ALES. 29,60 0 1,000 8033371145294 710050 K14 - CONO PORTA MORSETTI CARB. 8,40 0 1,000 8033371145300 710052 K14 - MOLLA RITORNO MORSETTI 0,60 0 1,000 8033371145324 710053 K14 - PORTA CONO CARB. 9,50 0 1,000 8033371145331 710054 K14 - LEVA SECONDARIA ZINCATA 11,90 0 1,000 8033371145348 710055 K14/KJ16 - PERNO ZIGRINATO CARB. 0,70 0 1,000 8033371145355 710056 K20/KJ28 - MANOPOLA 1,30 0 1,000 8033371145362 710057 K20 - LEVA DESTRA FILETTATA 9,30 0 1,000 8033371145379 710060 K20/95 - PORTA CONO 10,70 0 1,000 8033371145393 710062 KJ28 - SUPPORTO BIELLE FILETT. 11,90 0 1,000 8033371145409 710063 K20/KJ28 - BIELLA ZINCATA 2,90 0 1,000 8033371145416 710064 K20/KJ28 - PERNO BIELLA ZINCATO 0,40 0 1,000 8033371145423 710065 K20 - CONO P.TA MORSETTI CEM. 9,00 0 1,000 8033371145430 710070 K20 - LEVA SINISTRA FILETTATA 9,30 0 1,000 8033371145485 710071 KJ40 - CUSCINETTO PER MOTORE SKF625 2Z 13,10 0 1,000 8033371145492 710102 RAC180 - OR 113 D 0,30 0 1,000 8033371145614 710113 K37/39 - CHIAVE 12 MM. ZINCATA 1,20 0 1,000 8033371145621 710137 KJ17/21 - VITE TCI M5X0,8X5,3 ZINCATA 1,20 0 1,000 8033371145706 710138 KJ50 - SPINA ELASTICA 4X16 UNI 6873 0,30 0 1,000 8033371145713 710144 KJ16 - GHIERA FOSFATATA 3,00 0 1,000 8033371145775 710145 KJ16/17 - TESTINA M3 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145782 710146 KJ16/17 - TESTINA M4 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145799 710147 KJ16/17 - TESTINA M5 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145805 710148 KJ16/17 - TESTINA M6 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145812 710149 KJ16/21 - POMELLO FOSFATATO 4,50 0 1,000 8033371145829 710152 KJ28 - GHIERA DI REGISTRO FOSF. 3,00 0 1,000 8033371145850 710153 KJ28 - TESTINA M3 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145867 710154 KJ28 - TESTINA M4 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145874 710155 KJ28 - TESTINA M5 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145881 710156 KJ28 - TESTINA M6 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145898 710157 KJ28 - TESTINA M8 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145904 710158 KJ28 - TESTINA M10 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371145911 710159 KJ28 - GHIERA PER TESTINA FOSF. 2,50 0 1,000 8033371145928 710160 KJ28 - GHIERA PER TIRANTE CARBONITR. 7,70 0 1,000 8033371145935 710165 KJ28 - TIRANTE M8 9,00 0 1,000 8033371145973 710166 KJ28 - TIRANTE M10 9,00 0 1,000 8033371145980 710169 KJ28 - LEVA SINISTRA FILETTATA 9,30 0 1,000 8033371145997 710173 KJ70/RAC230-RACCORDO CON DADO FRESATO 1/4" 4,80 0 1,000 8033371146000 710211 RAC2200 - V.T.C.E M6X14 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371146260 710219 RAC83/83AX-SILENZIATORE ART.1 1/8 SEP 4,80 0 1,000 8033371146277 710243 RAC83/83AX - DISCO AMMORTIZZATORE 3,00 0 1,000 8033371146345 710244 RAC130/KJ45 - OR 2-130 P. N 674/70 1,60 0 1,000 8033371146352 710250 R180-GHIERA BLOCC.PER CANNOTTO FOSFATATA 2,90 0 1,000 8033371146376 710258 RAC180/170 - OR 5-612 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371146383 710294 RAC83/83AX - OR 150 D. 0,60 0 1,000 8033371146406 710295 RAC83/83AX - SEEGER I 78 UNI 7437 2,10 0 1,000 8033371146413 710300 RAC180 - OR 020 D. 0,30 0 1,000 8033371146420 710302 RAC83 - DADO AUTOBL. M12X1,5 UNI 7474 1,00 0 1,000 8033371146437 710303 RAC230 - VITE TCCE 5X16 UNI 5931 0,20 0 1,000 8033371146444 710319 R130 - GRANO V.C.E. M5X5 UNI 5923 0,30 0 1,000 8033371146482 710322 K5/RAC130 - MOLLA RIT. MORSETTI 0,60 0 1,000 8033371146512 710323 RAC120/130 - APRI MORSETTI CARBONITR. 3,30 0 1,000 8033371146529 710324 RAC120/130 - CONO P.TA MORSETTI CARBONITR. 14,80 0 1,000 8033371146536 710335 RAC83/83AX - OR 844 D. 0,60 0 1,000 8033371146604 710342 RAC210 - OR 2/17 P N 674/70 0,60 0 1,000 8033371146635 710350 RAC180 - OR 2-109 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371146666 710361 RAC130/140 - VALVOLA FORATA FILETTATA 31,90 0 1,000 8033371146710 710363 RAC130/140 - RACCORDO FORATO 19,90 0 1,000 8033371146734 710365 RAC130/140 - RACCORDO PORTA TESTE FOSF. 15,60 0 1,000 8033371146758 710366 RAC130/14O - GHIERA FOSFATATA 12,90 0 1,000 8033371146765 710367 RAC130/171 - OR 2-008 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371146772 710368 R130/AS1 - VITE T.C.E. M5X10 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371146789 710369 RAC130 - PISTONE OLEOD. CARBONITR. 19,90 0 1,000 8033371146796 710372 RAC130 - BALSELE B118078 D.30 12,10 0 1,000 8033371146826 710373 RAC130/140 - RONDELLA D.20X28X1,5 0,80 0 1,000 8033371146833 710375 RAC2200 - OR 2/131 P. N 674/70 1,20 0 1,000 8033371146857 710376 KJ45/60 - OR 2-009 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371146864 710377 RAC130/230 - SFERA D.8 0,60 0 1,000 8033371146871 710383 T.ANG.- SPINA EL. 3X20 UNI 6874 0,30 0 1,000 8033371146925 710384 RAC130/140 - PULSANTE VALVOLA FOSFATATO 6,50 0 1,000 8033371146932 710385 RAC130/180 - OR 006 D./2-6 P. 674/70 0,30 0 1,000 8033371146949 710388 RAC130/140 - PISTONE PNEUMATICO 9,70 0 1,000 8033371146970 710389 RAC130/140 - STELO CONTROLLATO 25,30 0 1,000 8033371146987 710390 RAC180/230 - BALSELE B075047 7,20 0 1,000 8033371146994 710391 RAC130 - SEEGER I 30 UNI 7437 0,30 0 1,000 8033371147007 710392 RAC130/140 - GUIDA STELO 3,70 0 1,000 8033371147014 710394 RAC130/140 - PORTA CONO 13,60 0 1,000 8033371147038 710395 RAC130/140 - RACCORDO FISSO FOSFATATO 17,90 0 1,000 8033371147045 710396 RAC130/140 - RACCORDO MOBILE FOSF. 14,80 0 1,000 8033371147052 710397 RAC130/95 - CANNOTTO PORTA UGELLO FOSF. 14,80 0 1,000 8033371147069 710398 RAC130/140 - MOLLA RIT. RIVETT. 4,10 0 1,000 8033371147076 710399 RAC130,95 - PERNO CARBONITRURATO 3,30 0 1,000 8033371147083 710402 RAC170/180 - SEEGER I 22 UNI 7437 0,30 0 1,000 8033371147106 710420 RAC83/83AX - OR 210 D. 0,30 0 1,000 8033371147137 710422 RAC83/83AX - AMMORTIZZATORE 4,80 0 1,000 8033371147144 710426 RAC83/83AX - RONDELLA PIANA 1,80 0 1,000 8033371147182 710427 RAC83/83AX - OR 013 D. 0,30 0 1,000 8033371147199 710429 RAC83/150 - MOLLA RIT. MORSETTI 3,30 0 1,000 8033371147205 710430 RAC83/150 - APRI MORSETTI CARBONITR. 8,60 0 1,000 8033371147212 710431 RAC83AX/150-CONO P.TA MORSETTI CARB. 16,40 0 1,000 8033371147229 710438 RAC83/83AX - GANCIO BILANCIATORE FOSF. 3,30 0 1,000 8033371147243 710439 RAC83,95 - TAPPO 0,80 0 1,000 8033371147250 710442 RAC83/83AX - PISTONE FISSO TORN. ALES. 10,10 0 1,000 8033371147274 710443 RAC83/83AX - PISTONE MOBILE TORN.ALES.LAM. 10,10 0 1,000 8033371147281 710444 RAC83/83AX - OR 211 D. 0,30 0 1,000 8033371147298 710483 K1 - LEVA PRINCIPALE FILETTATA 9,60 0 1,000 8033371147472 710484 K1 - LEVA SECONDARIA VERNICIATA RAL3020 4,90 0 1,000 8033371147489 710485 K1 - PERNO ARRESTO MOLLA 1,20 0 1,000 8033371147496 710497 K2 - LEVA SECONDARIA ZINCATA 5,50 0 1,000 8033371147564 710500 K2 - MOLLA RITORNO MORSETTI 2,10 0 1,000 8033371147595 710513 RAC83/83AX-CANNOTTO P.TA UGELLO BRUNITO 16,40 0 1,000 8033371147649 710528 RAC180 - OR 008 DOWTY 0,30 0 1,000 8033371147724 710534 RAC83 - COPERCHIO FORATO 27,30 0 1,000 8033371147762 710535 RAC83,95 - CORPO RIVETTATRICE LUCIDATO 57,60 0 1,000 8033371147779 710538 RAC83/83AX - GHIERA SPOLETTA FOSF. 3,10 0 1,000 8033371147809 710539 RAC83/83AX - SPOLETTA LUCIDATA 11,70 0 1,000 8033371147816 710542 RAC83/83AX - BOCCOLA DISTANZIALE 9,30 0 1,000 8033371147830 710543 RAC83AX - CORPO RIVETTATRICE LUCIDATO 77,90 0 1,000 8033371147847 710548 RAC160S/170 - AMMORTIZZATORE 1,90 0 1,000 8033371147885 710554 RAC230/AU - TAPPO DI SPURGO FOSFATATO 1,20 0 1,000 8033371147946 710555 RAC160S/230 - RONDELLA ERM.400-004-4490 1,80 0 1,000 8033371147953 710562 RAC165/171 - CONO PORTA MORSETTI FOSF. 15,60 0 1,000 8033371148028 710572 RAC2200 - OR 2-120 P. N 674/70 1,00 0 1,000 8033371148110 710577 RAC180/230 - BALSELE D.14 B086055 10,70 0 1,000 8033371148141 710578 KJ40/70 - OR 2/217 P. N 552/90 1,20 0 1,000 8033371148158 710579 RAC160/AU96 - OR 2-113 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371148165 710592 U.B. - SILENZIATORE 2SFE 1/4 5,40 0 1,000 8033371148271 710594 KJ60/RAC230 - OR 2/12 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371148295 710595 RAC160/AU96 - OR 2/341 P. N 674/70 6,20 0 1,000 8033371148301 710596 RAC170 - VITE T.E. M10X1X17 FOSF. 1,80 0 1,000 8033371148318 710604 K4 - CORPO ESTERNO TORNIT.FILETT. 14,80 0 1,000 8033371148394 710605 K4-K5/96 - CANNOTTO PORTA UGELLO FOSF. 6,60 0 1,000 8033371148400 710607 K4-K5/96 - PORTA CONO 9,10 0 1,000 8033371148424 710608 K4 - CONO PORTA MORSETTI CARB. 3,30 0 1,000 8033371148431 710611 K4 - APRI MORSETTI CARB. 1,80 0 1,000 8033371148462 710613 K5/96 - DADO AUTOBL. M5 UNI 7473 0,30 0 1,000 8033371148486 710616 K4 - VITE M5X20 ZINCATA 0,30 0 1,000 8033371148493 710618 K4 - VITE M5X25 ZINCATA 0,90 0 1,000 8033371148509 710623 K5/37 - DADO AUTOBL. M6 UNI 7474 0,40 0 1,000 8033371148547 710641 KJ28 - CANNOTTO AVVITATORE FOSFATATO 14,00 0 1,000 8033371148653 710642 KJ28 - CANNOTTO CORSOIO AVVITATORE FOSF. 24,10 0 1,000 8033371148660 710643 KJ28 - CORPO ESTERNO AVVITATORE BRUNITO 16,20 0 1,000 8033371148677 710644 KJ28 - GHIERA AVVITATORE FOSFATATA 1,20 0 1,000 8033371148684 710645 KJ28 - GHIERA BLOCCAGGIO FOSFATATA 2,40 0 1,000 8033371148691 710646 KJ28 - SFERA DIAM. 7/32" 0,30 0 1,000 8033371148707 710647 KJ28 - CUSCINETTO RIV 689 17,80 0 1,000 8033371148714 710648 KJ28 - POMELLO SFE.SSF D.40 M12 2,40 0 1,000 8033371148721 710649 KJ28 - SPINA ELASTICA 3X10 UNI 6873 0,30 0 1,000 8033371148738 710670 RAC83/83AX - VITE T.C.E. M6X12 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371148776 710704 KJ28 - VITE A TORTIGLIONE 20,70 0 1,000 8033371148981 710710 RAC83/150-CANNOTTO P.TA UGELLO MM.210 77,90 0 1,000 8033371149025 710711 RAC83/150-CANNOTTO P.TA UGELLO MM.130 58,40 0 1,000 8033371149032 710772 KJ38/L - OR 2.7 P N 552/90 0,70 0 1,000 8033371149094 710809 K20/35F - SUPPORTO BIELLE ZINCATO 11,90 0 1,000 8033371149377 710816 RAC180 - CILINDRO OLEOD. BRUNITO 102,00 0 1,000 8033371149391 710817 KJ40 - CILINDRO OLEOD. BRUNITO 140,20 0 1,000 8033371149407 710818 R83AX - RACCORDO CONTENITORE CHIODI 5,50 0 1,000 8033371149414 710822 R180/170 - PISTONCINO VALVOLA 4,20 0 1,000 8033371149452 710824 RAC180/RAC170 - PULSANTE 0,60 0 1,000 8033371149476 710831 R180 - TUBO D. 8X7 1,80 0 1,000 8033371149490 710833 KJ40/50 - PISTONE OLEOD. 61,90 0 1,000 8033371149513 710837 RAC180 - VITE T.E.M9X1X20 PER STELO FOSF. 1,60 0 1,000 8033371149551 710838 RAC83/AX - RACCORDO USCITA 3,10 0 1,000 8033371149568 710839 R.180-TAPPO SERBATOIO OLIO FOSFATATO 3,00 0 1,000 8033371149575 710841 R180/170 - SPOLETTA LUCIDATA 9,00 0 1,000 8033371149599 710842 RAC180 - POMELLO REG. ASPIRAZIONE FOSF. 3,00 0 1,000 8033371149605 710843 R180/2200 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.60 BRUNITO 15,00 0 1,000 8033371149612 710847 RAC180 - CORPO VALVOLINA FOSFATATO 6,00 0 1,000 8033371149643 710848 RAC180 - PISTONE VALVOLINA 2,40 0 1,000 8033371149650 710849 RAC180/230 - APRI MORSETTI CARBONITRURATO 4,30 0 1,000 8033371149667 710850 RAC180 - TAPPO GUIDA MOLLA 15,00 0 1,000 8033371149674 710853 RAC180/230 - MOLLA RIT. MORSETTI 0,60 0 1,000 8033371149704 710854 RAC180/210 - GANCIO BILANCIATORE 2,90 0 1,000 8033371149711 710855 RAC180 - BUSSOLA PER GUARNIZ. LUCID. 9,10 0 1,000 8033371149728 710856 RAC180 - RACCORDO GUIDA STELO LUCIDATO 18,30 0 1,000 8033371149735 710859 RAC180/230 - CONO PORTA MORSETTI FOSFATATO 15,00 0 1,000 8033371149759 710860 RAC180 - STELO RETTIFICATO 30,40 0 1,000 8033371149766 710862 KJ40/70-TUBO ALIM. MOTORINO D.5X3,5 TAGLIATO 0,60 0 1,000 8033371149780 710863 KJ50/KJ70-CANNOTTO CONVOGLIAT. ARIA 23,80 0 1,000 8033371149797 710866 KJ50 - PULSANTE VALVOLE 2,40 0 1,000 8033371149827 710867 KJ50 - PISTONE VALVOLA LUNGA 4,10 0 1,000 8033371149834 710868 KJ50 - CORPO VALVOLINA LUNGA FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371149841 710869 KJ50 - RACCORDO REGOLAZIONE CORSA FOSF. 20,80 0 1,000 8033371149858 710873 KJ40/RAC170 - GANCIO BILANCIATORE 4,20 0 1,000 8033371149889 710875 KJ50 - MOLLA RITORNO PISTONE 3,10 0 1,000 8033371149902 710876 KJ50 - SPINA DISINNESTO TIRANTE 3,00 0 1,000 8033371149919 710877 KJ40/50 - BUSSOLA PER GUARNIZ. LUCID. 12,10 0 1,000 8033371149926 710878 KJ50 - RACCORDO ANTERIORE 17,90 0 1,000 8033371149933 710880 KJ50 - CANNOTTO PORTA TESTINA FOSFATATA 26,70 0 1,000 8033371149957 710881 KJ50 - CANNOTTO PORTA TIRANTE ZINCATO 26,70 0 1,000 8033371149964 710883 KJ50 - INNESTO FEMMINA 23,90 0 1,000 8033371149988 710884 KJ50 - GHIERA TESTINA FOSFATATA 4,10 0 1,000 8033371149995 710886 KJ50/40 - TIRANTE M3 14,70 0 1,000 8033371150014 710887 KJ50/40 - TIRANTE M4 14,70 0 1,000 8033371150021 710888 KJ50/40 - TIRANTE M5 14,70 0 1,000 8033371150038 710889 KJ50/40 - TIRANTE M6 14,70 0 1,000 8033371150045 710890 KJ50/40 - TIRANTE M8 14,70 0 1,000 8033371150052 710891 KJ50/40 - TIRANTE M10 14,70 0 1,000 8033371150069 710892 KJ50/40 - TIRANTE M12 14,70 0 1,000 8033371150076 710893 KJ50/40 - TESTINA M3 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371150083 710894 KJ50/40 - TESTINA M4 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371150090 710895 KJ50/40 - TESTINA M5 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371150106 710896 KJ50/40 - TESTINA M6 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371150113 710897 KJ50/40 - TESTINA M8 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371150120 710898 KJ50/40 - TESTINA M10 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371150137 710899 KJ50/40 - TESTINA M12 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371150144 710901 RAC180 - BALSELE B102070 10,70 0 1,000 8033371150151 710905 R180/R170 - SEEGER I 11 UNI 7437 0,30 0 1,000 8033371150199 710906 R180/R170 - RONDELLA ERMETICA 400-020 1,80 0 1,000 8033371150205 710908 KJ40-RONDELLA ALLUMINIO D.14X22X1,5 0,30 0 1,000 8033371150229 710909 R180/R170-RACCORDO GIR.2023 1/4-1/4 6,00 0 1,000 8033371150236 710911 KJ60 - SFERA D. 4 0,30 0 1,000 8033371150243 710912 KJ50 - DADO M 10X1,5X6 CARBONITRURATO 3,70 0 1,000 8033371150250 710914 RAC180 - OR 2-116 P. N 552/90 1,20 0 1,000 8033371150274 710915 R180/R170 - OR 2-124 P. N 674/70 1,20 0 1,000 8033371150281 710916 R180/R170 - OR 2-15 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371150298 710917 RAC180 - OR 2-118 P. N 552/90 1,20 0 1,000 8033371150304 710918 RAC180 - OR 2-005 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371150311 710919 R180/R170 - OR 2-4 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371150328 710920 RAC180 - OR 2-337 P. N 674/70 5,40 0 1,000 8033371150335 710921 RAC180/170 - OR 2-115 P. N 674/70 1,20 0 1,000 8033371150342 710922 R180/R170 - OR 018 DOWTY 0,30 0 1,000 8033371150359 710923 RAC180/KJ50 - OR 012 DOWTY 0,30 0 1,000 8033371150366 710925 KJ50 - OR 027 N 674/70 0,60 0 1,000 8033371150380 710929 KJ38/L-SATELLITE PER MOTORINO ARIA 26,90 0 1,000 8033371150410 710931 RAC180/2200 - OR 614 0,60 0 1,000 8033371150434 710943 KJ38L/45 - CUSCINETTO 624-2Z 13,20 0 1,000 8033371150533 710944 KJ38/L- PERNO PER MOTORINO 1,80 0 1,000 8033371150540 710947 KJ38L - CUSCINETTO 608-2Z PER MOTORINO 17,80 0 1,000 8033371150571 710949 KJ38/L - DADO PER MOTORINO 1,80 0 1,000 8033371150595 710950 R83-CONO P.TA MORS. X CANNOTTO FR. CARB. 9,30 0 1,000 8033371150601 710951 R83-CANNOTTO ESAG.PER CANNOTTO FRES.BRUNITO 47,50 0 1,000 8033371150618 710952 R83-PROL. ALBERO PER CANNOTTO FRES. 65,40 0 1,000 8033371150625 710953 R83-CANNOTTO P.TA UGELLO CANNOTTO FRES.FOSF. 43,60 0 1,000 8033371150632 710954 RAC83 - DISTANZIALE 3,60 0 1,000 8033371150649 710961 RAC83AX - COPERCHIO FILETTATO 28,00 0 1,000 8033371150670 710963 RAC83AX - RACCORDO 14,90 0 1,000 8033371150694 710966 K20/95 - CANNOTTO PORTA UGELLO FOSF. 9,70 0 1,000 8033371150717 710967 K20 - CORPO ESTERNO 13,20 0 1,000 8033371150724 710969 KJ70/RAC230 - CONTENITORE OLIO 2,10 0 1,000 8033371150748 710970 KJ50 - CHIAVE REGOLAZIONE CORSA 3,00 0 1,000 8033371150755 710971 RAC180 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.210 90,00 0 1,000 8033371150762 710972 RAC180 - GUIDA CHIODO 7,80 0 1,000 8033371150779 710973 RAC180 - PROLUNGA MANDRINO MM.210 46,70 0 1,000 8033371150786 711018 PEDALE PC 1/4 3 VIE RITORNO MOLLA 246,90 0 1,000 8033371151189 711031 R.2200/KJ70-RACCORDO FINALE IMP. ALESATO 11,90 0 1,000 8033371151240 711035 R.2000-KJ50-RONDELLA SPECIALE 14,90 0 1,000 8033371151264 711036 RAC2200/KJ70 - RIDUZIONE FOSFATATA 11,90 0 1,000 8033371151271 711037 R.2000-KJ50 - RACCORDO FOSFATATO 41,50 0 1,000 8033371151288 711038 RAC2200 - RACCORDO FISSO 35,50 0 1,000 8033371151295 711039 R.2000/KJ50 - RACCORDO GIREVOLE FOSF. 35,50 0 1,000 8033371151301 711050 RAC2200/KJ70 - BUSSOLA PER GUARNIZIONE 35,60 0 1,000 8033371151400 711053 R.2000-KJ50 ANELLO ARR.GUARNIZIONE 16,70 0 1,000 8033371151424 711059 KJ70/R2200-TUBO RILSAN D.5X3,5X2600 TAGLIATO 6,50 0 1,000 8033371151486 711060 R.2200 - CILINDRO OLEOD. BRUNITO 155,80 0 1,000 8033371151493 711061 R.2000 - OR 5/614 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371151509 711062 KJ50/45 - OR 2-126 P. N 674/70 1,30 0 1,000 8033371151516 711063 RAC170/230 - OR 2/121 P. N 552/90 1,20 0 1,000 8033371151523 711065 KJ70/RAC2200 - SEALING WRI 12 5,50 0 1,000 8033371151547 711066 KJ70/RAC2200 - SEALING RSS12-20 6,40 0 1,000 8033371151554 711067 U.B. - RACCORDO 6520 8 1/4 7,80 0 1,000 8033371151561 711068 RAC2200/KJ70 - RACCORDO 6520 D.5 1/8 5,40 0 1,000 8033371151578 711073 RAC2200 - TUBO ALTA PRESSIONE 71,70 0 1,000 8033371151622 711083 KJ70 - CILINDRO OLEOD. BRUNITO 149,50 0 1,000 8033371151714 711084 KJ50/70 - RACCORDO ART.6700 D.5 3,70 0 1,000 8033371151721 711085 RAC2200/KJ70 - SILENZIATORE SPL 3/8" 9,50 0 1,000 8033371151738 711092 KJ40/50 - CHIAVE A BRUGOLA MM.5 1,20 0 1,000 8033371151806 711119 R.2000-MOLLA RIT.PISTONE INTERNA 6,20 0 1,000 8033371152032 711120 R.2000-MOLLA RIT.PISTONE ESTERNA 6,20 0 1,000 8033371152049 711121 RAC2200 - RIDUZIONE 2521 1/4-3/8 4,80 0 1,000 8033371152056 711127 K2A - MOLLA RITORNO LEVA 3,00 0 1,000 8033371152117 711131 RAC150 - CANNOTTO FRES. PROLUNGATO FOSF. 45,20 0 1,000 8033371152155 711132 RAC150 - PROLUNGA ALBERO 74,00 0 1,000 8033371152162 711134 KJ38L - PORTASATELLITI PER MOTORINO 89,60 0 1,000 8033371152179 711135 KJ40 - PROTEZIONE MOTORINO 9,00 0 1,000 8033371152186 711150 KJ40 - PISTONE VALVOLINA 6,00 0 1,000 8033371152308 711158 RAC180/170-MOLLA RITORNO SPOLETTA 0,60 0 1,000 8033371152377 711159 U.B.RIV. - CILINDRO OLEOD. 276,50 0 1,000 8033371152384 711218 KJ40 - ASTA PER MOTORINO 12,30 0 1,000 8033371152698 711222 K37/39 - MANOPOLA INFERIORE 1,20 0 1,000 8033371152735 711223 K37/39 - MANOPOLA SUPERIORE 1,20 0 1,000 8033371152742 711225 RAC170 - COPERCHIO CILINDRO 17,90 0 1,000 8033371152759 711234 RAC170 - RULLINO INA 2X11,8 0,60 0 1,000 8033371152810 711237 RAC170C - SEEGER J47X1,75 V 3,70 0 1,000 8033371152841 711249 RAC170 - RACCORDO GUIDA STELO 14,90 0 1,000 8033371152957 711252 RAC170 - TUBO D. 8X7 3,70 0 1,000 8033371152964 711253 RAC170 - PISTONCINO VALVOLA 7,00 0 1,000 8033371152971 711254 RAC170 - PISTONCINO VALVOLA 7,00 0 1,000 8033371152988 711255 RAC170/171 - FONDELLO TORNITO 14,00 0 1,000 8033371152995 711257 RAC170 - STELO CONTROLLATO 35,60 0 1,000 8033371153015 711258 RAC170/FHU05 - RONDELLA PISTONE 6,70 0 1,000 8033371153022 711259 RAC170 - TAPPO DI SERVIZIO 1,20 0 1,000 8033371153039 711261 RAC170 - LEVETTA APERTURA ASPIRAZ. 1,80 0 1,000 8033371153053 711264 RAC170 - RACCORDO ANTERIORE 35,80 0 1,000 8033371153084 711265 RAC170 - RACCORDO POSTERIORE 14,90 0 1,000 8033371153091 711266 RAC170 - RACCORDO USCITA 4,30 0 1,000 8033371153107 711267 RAC170 - PISTONE OLEOD. 71,70 0 1,000 8033371153114 711268 RAC170C - SEEGER A22X1,2 V 1,20 0 1,000 8033371153121 711270 RAC170 - APRI MORSETTI CARBONITRURATO 6,00 0 1,000 8033371153145 711271 RAC170 - CANNOTTO PORTA UGELLO BRUNITO 18,70 0 1,000 8033371153152 711273 RAC170 - RACCORDO CONTENITORE 4,80 0 1,000 8033371153176 711276 RAC170C/AU - MOLLA CHIUSURA TAPPO 1,80 0 1,000 8033371153206 711304 RAC180/C - SILENZIATORE 1/4" 12,10 0 1,000 8033371153442 711305 RAC171 - RACCORDO 1631/01 - 1/4 FORATO 4,80 0 1,000 8033371153459 711314 RAC180 - PROLUNGA MANDRINO MM.130 43,60 0 1,000 8033371153473 711315 RAC180 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.130 89,60 0 1,000 8033371153480 711333 RAC150AX - PROLUNGA MANDRINO MM.210 50,60 0 1,000 8033371153640 711334 RAC150AX - PROLUNGA MANDRINO MM.130 43,60 0 1,000 8033371153657 711336 RAC170 - OR 2-114 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371153664 711337 RAC170 - OR 2-021 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371153671 711338 RAC170 - OR 2-003 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371153688 711339 RAC170 - OR 2-129 P. N 674/70 1,80 0 1,000 8033371153695 711340 RAC170 - OR 2-343 P. N 674/70 6,50 0 1,000 8033371153701 711341 RAC170 - GUARNIZ.TS 14X22X5,8/L 7,70 0 1,000 8033371153718 711342 RAC170 - BALSELE B094063/1 10,70 0 1,000 8033371153725 711343 RAC170 - BALSELE B125094 14,70 0 1,000 8033371153732 711346 RAC170C - OR 2-224 P. N 674/70 1,80 0 1,000 8033371153756 711348 KJ40 - V.T.C.E. M4X16 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371153770 711356 RAC170-CONO P.TA MORSETTI X MONOB. MARC. 17,90 0 1,000 8033371153831 711357 RAC170 - CHIAVE DI CORREDO ZINCATA 3,70 0 1,000 8033371153848 711363 RAC170C - TAPPO OLIO COMPENSATORE BRUNITO 8,40 0 1,000 8033371153886 711365 RAC170 - ANELLO ANTI ESTRUSIONE 6,00 0 1,000 8033371153909 711366 FHU2000/05 - GHIERA CANNOTTO P.TA UGELLO FOSF. 17,90 0 1,000 8033371153916 711368 FHU2000/05 - RACCORDO HUCK FOSFATATO 31,20 0 1,000 8033371153930 711369 FHU2000 - RACCORDO POSTERIORE 11,30 0 1,000 8033371153947 711370 FHU2000 - RACCORDO USCITA FOSF. 6,10 0 1,000 8033371153954 711374 RAC2500 - PISTONE PORTA MORSETTI 180,70 0 1,000 8033371153978 711376 RAC2500 - GHIERA MOLLA RIT.MORSETTI 60,80 0 1,000 8033371153992 711377 RAC2500 - GHIERA 90,40 0 1,000 8033371154005 711378 RAC170 - OR 2-011 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371154012 711386 RAC170 - OR 2-045 P. N 674/70 4,80 0 1,000 8033371154074 711394 RAC170-MORSETTO (SERIE 3 PZ.) CEM. 9,00 3 1,000 8033371154111 711473 KJ40-MOLLA CILINDRICA PER MOTORINO 6,20 0 1,000 8033371154838 711474 KJ40 - ALETTA PER MOTORINO 8,20 0 1,000 8033371154845 711475 KJ40 - ROTORE PER MOTORINO 102,00 0 1,000 8033371154852 711476 KJ40 - STATORE PER MOTORINO 114,50 0 1,000 8033371154869 711477 KJ40 - CORONA PER MOTORINO 59,60 0 1,000 8033371154876 711480 RAC83/90 - DISTANZIALE 3,60 0 1,000 8033371154906 711485 KJ40 - DEFLETTORE PER MOTORINO 24,50 0 1,000 8033371154951 711498 KJ40 - TAPPO PER MOTORINO 18,00 0 1,000 8033371155033 711504 K1 - MANOPOLA 1,20 0 1,000 8033371155064 711510 KJ17 - LEVA SECOND. VERNIC.ROSSO RAL3020 15,60 0 1,000 8033371155101 711512 KJ17/A - CORPO INTERNO ZINCATO 15,00 0 1,000 8033371155118 711521 KJ17/A - SPINA EL. D.4X28 UNI 6873 0,30 0 1,000 8033371155156 711524 KJ40 - PIATTELLO ANT.PER MOTORINO 15,20 0 1,000 8033371155163 711525 KJ40 - PIATTELLO POST.PER MOTORINO 53,70 0 1,000 8033371155170 711529 KJ40 - GHIERA PER MOTORINO 54,00 0 1,000 8033371155217 711530 KJ40 - DISTANZIALE PER MOTORINO 6,20 0 1,000 8033371155224 711531 KJ40 - CORPO ESTERNO PER MOTORINO 208,70 0 1,000 8033371155231 711532 KJ40 - GRANO M5X5 PER MOTORINO 1,80 0 1,000 8033371155248 711624 KJ15 - TIRANTE (GRANO UNI 5923 M4X30) 1,60 0 1,000 8033371155989 711625 KJ21/15 - GRANO UNI 5923 M5X35 1,60 0 1,000 8033371155996 711626 KJ15 - TIRANTE (GRANO UNI 5923 M6X35) 1,60 0 1,000 8033371156009 711627 KJ15 - TIRANTE (GRANO UNI 5923 M8X40) 1,60 0 1,000 8033371156016 711628 KJ15 - TIRANTE(GRANO UNI 5923 M10X40) 1,60 0 1,000 8033371156023 711655 RAC2200 - CILINDRO TORN.FOR.FIL. 297,50 0 1,000 8033371156177 711656 RAC2200 - TESTATA CILINDRO TORNIT.FILETT. 119,20 0 1,000 8033371156184 711657 RAC2200 - GUIDA STELO 48,30 0 1,000 8033371156191 711658 RAC2200 - CANNOTTO BOOSTER 83,30 0 1,000 8033371156207 711659 RAC2200 - STELO RETTIFICATO 101,30 0 1,000 8033371156214 711660 RAC2200 - TAPPO BOOSTER 38,60 0 1,000 8033371156221 711662 RAC2200 - LIVELLO OLIO TIPO HFTX9 6,00 0 1,000 8033371156245 711663 RAC2200 - TAPPO 2611 1/4" G 2,40 0 1,000 8033371156252 711664 RAC2200 - OR 2-237 P. N 674/70 6,00 0 1,000 8033371156269 711665 RAC2200 - TAPPO VALVOLA 16,40 0 1,000 8033371156276 711678 RAC2200 - PISTONE PNEUMATICO 60,00 0 1,000 8033371156306 711679 RAC2200 - OR 2-339 P. N 674/70 5,40 0 1,000 8033371156313 711680 RAC2500 - PARBAK 8-120 N300-90 4,20 0 1,000 8033371156320 711681 RAC2500 - PARBAK 8-116 N300-90 4,20 0 1,000 8033371156337 711684 RAC210/KJ60 - FONDELLO CILINDRO FILETT. 6,60 0 1,000 8033371156344 711686 RAC210 - RACCORDO 15,60 0 1,000 8033371156351 711690 RAC210 - STELO RETTIFICATO 30,40 0 1,000 8033371156368 711691 RAC210 - SILENZIATORE 0,80 0 1,000 8033371156375 711692 RAC210 - VITE M7X1 FOSFATATA 1,80 0 1,000 8033371156382 711693 RAC210 - AMMORTIZZATORE 2,40 0 1,000 8033371156399 711694 RAC210 - SPOLETTA INFERIORE 0,60 0 1,000 8033371156405 711695 RAC210 - CANNOTTO FILETTATO 6,00 0 1,000 8033371156412 711700 RAC210 - SPOLETTA SUPERIORE 3,00 0 1,000 8033371156436 711701 RAC210 - CORPO VALVOLA SUPERIORE 7,20 0 1,000 8033371156443 711703 RAC210 - CORPO VALVOLINA 3,00 0 1,000 8033371156450 711704 RAC210 - PISTONCINO VALVOLA 6,00 0 1,000 8033371156467 711706 RAC210 - CONTENITORE CHIODI 3,00 0 1,000 8033371156481 711707 RAC210 - RACCORDO CONTENITORE 4,80 0 1,000 8033371156498 711708 RAC210 - VITE CONTENITORE 6,70 0 1,000 8033371156504 711709 RAC210 - RACCORDO GUIDA MOLLA 15,60 0 1,000 8033371156511 711711 RAC210 - MOLLA RITORNO PISTONE 2,70 0 1,000 8033371156535 711712 RAC210 - PISTONE OLEOD. 47,90 0 1,000 8033371156542 711714 RAC210 - RACCORDO ANTERIORE 21,40 0 1,000 8033371156566 711718 RAC210 - CONO PORTA MORSETTI FOSF. 13,10 0 1,000 8033371156603 711719 RAC210 - CANNOTTO PORTA UGELLO BRUNITO 11,10 0 1,000 8033371156610 711720 RAC210 - CHIAVE DI CORREDO ZINCATA 3,00 0 1,000 8033371156627 711721 RAC210/230 - BALSELE B 110078/B/NEO 14,80 0 1,000 8033371156634 711722 RAC210 - BALSELE B094063/NEI 11,90 0 1,000 8033371156641 711728 RAC210 - OR 2-16 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371156689 711729 RAC210 - OR 2-024 P. N 674/70 0,40 0 1,000 8033371156696 711730 RAC210 - OR 2-119 P. N 552/90 1,20 0 1,000 8033371156702 711731 RAC210 - OR 2-18 - N552/90 - P. 1,20 0 1,000 8033371156719 711732 RAC210 - OR 2-118 P. N 674/70 1,20 0 1,000 8033371156726 711734 RAC210 - OR 2-232 P. N 674/70 3,70 0 1,000 8033371156740 711735 RAC210 - OR 2-40 P. N 674/70 3,70 0 1,000 8033371156757 711736 RAC180 - FONDELLO DI PROTEZIONE 12,90 0 1,000 8033371156764 711737 R170 - FONDELLO DI PROTEZIONE 12,10 0 1,000 8033371156771 711739 TESTA ANGOLARE - BOCCOLA 26,20 0 1,000 8033371156795 711740 TESTA ANGOLARE - DISTANZIALE 11,70 0 1,000 8033371156801 711741 TESTA ANGOLARE - GHIERA FOSFATATA 18,70 0 1,000 8033371156818 711743 T.ANG. - CAMMA TEMPR.RINV. 101,30 0 1,000 8033371156825 711744 T.ANG. - FORCELLA TEMPR.RINV. 95,00 0 1,000 8033371156832 711745 TESTA ANG.-GHIERA TESTA P.TA UGELLO FOSF. 14,00 0 1,000 8033371156849 711746 TESTA ANGOLARE - RULLINO TEMPR.RINV. 11,70 0 1,000 8033371156856 711747 T.ANG. - PERNO CEM. 11,30 0 1,000 8033371156863 711748 T.ANG. - ALBERO TEMPR.RINV. 48,30 0 1,000 8033371156870 711749 TESTA ANG.-CONO PORTA MORSETTI FOSFATATO 36,60 0 1,000 8033371156887 711750 TESTA ANGOLARE - MOLLA RIT.MORSETTI 6,20 0 1,000 8033371156894 711751 TESTA ANGOLARE - APRI MORSETTI CARBONITR. 13,10 0 1,000 8033371156900 711752 TESTA ANG. - CANNOTTO P.TA UGELLO FOSF. 15,60 0 1,000 8033371156917 711754 T.ANG. - ANELLO EL. WR35 "INA" 1,20 0 1,000 8033371156931 711756 TESTA ANGOLARE - PERNO 18,70 0 1,000 8033371156955 711757 T.ANG.-MOLLA SERIE CF10X25 SEZ.QUAD 6,20 0 1,000 8033371156962 711758 TESTA ANG. - PROTEZIONE FOSFATATA 18,30 0 1,000 8033371156979 711762 KJ19/99 - LEVA PRINCIPALE FIL.FOR.ALES. 35,80 0 1,000 8033371157013 711763 KJ19 - CORPO INTERNO 12,10 0 1,000 8033371157020 711770 KJ19 - TESTINA M6 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157082 711771 KJ19 - TESTINA M5 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157099 711772 KJ19/21 - GHIERA FOSFATATA 1,80 0 1,000 8033371157105 711778 RAC210-MORSETTO (SERIE 2 PZ.) CEM. 9,00 2 1,000 8033371157150 711780 KJ60 - RACCORDO FOSF. 15,00 0 1,000 8033371157167 711781 KJ60 - STELO RETTIFICATO 38,20 0 1,000 8033371157174 711782 KJ60 - AMMORTIZZATORE 2,40 0 1,000 8033371157181 711783 KJ60 - COPERCHIO MOTORINO 4,20 0 1,000 8033371157198 711785 KJ60 - SETTORE PROTEZIONE MOTORINO 5,40 0 1,000 8033371157211 711786 KJ60 - GHIERA MOTORINO FOSFATATA 6,00 0 1,000 8033371157228 711787 KJ60 - ANELLO DI ARRESTO CARB. 7,70 0 1,000 8033371157235 711790 KJ60 - MOLLA RITORNO PISTONE 2,20 0 1,000 8033371157242 711791 KJ60 - MOLLA BLOCCAGGIO SFERE 1,20 0 1,000 8033371157259 711794 KJ60 - PISTONE OLEOD. 60,00 0 1,000 8033371157273 711795 KJ60 - RACCORDO ANTERIORE 17,90 0 1,000 8033371157280 711796 KJ60 - ALBERO NITR.GASS. 23,80 0 1,000 8033371157297 711797 CANNOTTO FRESATO MARCATO 35,70 0 1,000 8033371157303 711798 KJ60 - GHIERA REGOLAZIONE CORSA CEM. 15,00 0 1,000 8033371157310 711799 KJ60 - POMELLO REGOLAZIONE CORSA 6,70 0 1,000 8033371157327 711801 KJ60 - CANNOTTO PORTA TIRANTE ZINCATO 19,10 0 1,000 8033371157341 711803 KJ60 - GHIERA TESTINA FOSFATATA 3,00 0 1,000 8033371157365 711804 KJ60 - GHIERA FOSFATATA 4,20 0 1,000 8033371157372 711805 KJ60 - TESTINA M3 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157389 711806 KJ60 - TESTINA M4 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157396 711807 KJ60 - TESTINA M5 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157402 711808 KJ60 - TESTINA M6 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157419 711809 KJ60 - TESTINA M8 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157426 711810 KJ60 - TIRANTE M3 14,70 0 1,000 8033371157433 711811 KJ60 - TIRANTE M4 14,70 0 1,000 8033371157440 711812 KJ60 - TIRANTE M5 14,70 0 1,000 8033371157457 711813 KJ60 - TIRANTE M6 14,70 0 1,000 8033371157464 711814 KJ60 - TIRANTE M8 14,70 0 1,000 8033371157471 711815 KJ60 - SFERA D. 3,5 0,30 0 1,000 8033371157488 711817 KJ60 - SEEGER I 18 UNI 7437 0,30 0 1,000 8033371157501 711818 KJ60 - SEEGER SW 11X1 0,40 0 1,000 8033371157518 711819 KJ60 - BALSELE B070039/1 11,90 0 1,000 8033371157525 711820 KJ60 - GUARNIZIONE TS 10-18-5,8/L 5,40 0 1,000 8033371157532 711821 KJ60 - SEEGER JV 20X1 0,60 0 1,000 8033371157549 711822 K20/95 - VITE T.E. M15X1,5X27 FOSF. 3,70 0 1,000 8033371157556 711823 KJ70 - RACCORDO NV 1/4 NPT F 36,20 0 1,000 8033371157563 711824 KJ70 - RACCORDO NV 1/4 NPT M 18,10 0 1,000 8033371157570 711825 KJ70 - RACCORDO NPT 1300 3,00 0 1,000 8033371157587 711826 KJ70 - RACCORDO 2020 1/4" 5,40 0 1,000 8033371157594 711827 KJ70 - GUARNIZIONE TS 12-19-5,7/L 6,10 0 1,000 8033371157600 711828 KJ70 - PIEDE FOSFATATO 33,90 0 1,000 8033371157617 711829 KJ70 - VITE M6X20 UNI 5933 0,40 0 1,000 8033371157624 711832 K1 - CHIAVE 10 MM. ZINCATA 1,20 0 1,000 8033371157648 711834 KJ60 - SILENZIATORE 1,20 0 1,000 8033371157662 711840 U.B. - RACCORDO 6511 D.5 1/4 6,00 0 1,000 8033371157716 711841 RAC2500 - TUBO RILSAN D.5X3,5X800 TAGLIATO 1,60 0 1,000 8033371157723 711848 KJ19 - TESTINA M4 FOSFATATA 9,00 0 1,000 8033371157778 711849 T.ANG-CHIAVE A COMPASSO 2871/2 GR.4 47,50 0 1,000 8033371157785 711860 KJ60 - GHIERA PER MOTORE FY1R SP260 59,40 0 1,000 8033371157877 711861 KJ60 - PORTASATELLITI ESTREMO PER MOTORINO 100,50 0 1,000 8033371157884 711862 KJ60-CUSCINETTO SKF 61803-2Z X MOTORINO SP260 59,60 0 1,000 8033371157891 711863 KJ60 - CORONA PER MOTORE FY1R SP260 57,20 0 1,000 8033371157907 711864 KJ60 - CORPO ESTERNO PER MOTORINO SP260 208,00 0 1,000 8033371157914 711865 KJ60 - TAPPO PER MOTORE FY1R SP260 26,90 0 1,000 8033371157921 711866 KJ60 - DISTANZIALE PER MOTORINO SP260 8,60 0 1,000 8033371157938 711867 KJ60 - CUSCINETTO 629-2Z PER MOTORINO SP260 29,90 0 1,000 8033371157945 711869 KJ60 - MOLLA CILINDRICA PER MOTORINO SP260 8,60 0 1,000 8033371157952 711873 RAC180/CANN.FRESATO - DISTANZIALE 5,80 0 1,000 8033371157976 711889 RAC210 - GUIDA CHIODO 12,10 0 1,000 8033371158096 711890 RAC210 - PROLUNGA MANDRINO 77,10 0 1,000 8033371158102 711891 RAC210 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.130 89,60 0 1,000 8033371158119 711917 KJ60 - PARBAK 8-119 N300-90 2,40 0 1,000 8033371158362 711920 RAC170/C - GUIDA CHIODO 12,50 0 1,000 8033371158393 711921 RAC170/C - PROLUNGA MANDRINO MM.130 90,40 0 1,000 8033371158409 711922 RAC165/170 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.130 102,80 0 1,000 8033371158416 711937 RAC2500 - ROSETTA D.16 UNI 1734 0,60 0 1,000 8033371158553 711948 RAC2500 - IMPUGNATURA 267,90 0 1,000 8033371158652 711974 RAC180 - SEEGER JV 22 0,80 0 1,000 8033371158904 711982 RAC2500 - OR 2-120 N552-90 1,20 0 1,000 8033371158928 711983 RAC2500 - RACCORDO 6512 D.5 M5 5,40 0 1,000 8033371158935 711984 RAC2500 - TUBO RILSAN D.5X3,5X2700 TAGLIATO 6,50 0 1,000 8033371158942 711985 RAC2500 - RACCORDO 6431 D.5 1/8" 10,70 0 1,000 8033371158959 711994 U.B.RIV. - RACCORDO ART.6510 1/4.8 3,70 0 1,000 8033371159024 711997 U.B. - TAPPO ART.2611 1/8" 1,40 0 1,000 8033371159055 711998 U.B. - TAPPO ART.2611 3/8" 2,60 0 1,000 8033371159062 712002 U.B.RIV. - PIASTRA IMPIANTO PNEUM. FOSF. 24,60 0 1,000 8033371159109 712003 R180 - TAPPO ART.182.4-1/4 CONICO 4,20 0 1,000 8033371159116 712008 U.B. - RACCORDO ART.6520 5 1/4 N.S. 6,00 0 1,000 8033371159154 712016 FHU2000 - RACCORDO MAGNA GRIP HCLP FOSF. 20,70 0 1,000 8033371159215 712037 KJ40 - FILTRO INOX D.6X4 3,70 0 1,000 8033371159413 712038 K5/96 - IMPUGNATURA FOR.FIL.FRES. 9,00 0 1,000 8033371159420 712044 KJ40 - PARBAK 8-217 N300-90 3,00 0 1,000 8033371159482 712050 KJ70 - GRANO M8X8 VCE U5923 0,30 0 1,000 8033371159543 712051 U.B. - VITE TCE M5X25 UNI 5931 0,10 0 1,000 8033371159550 712053 U.B. - RACCORDO 6520 3/8".8 6,60 0 1,000 8033371159574 712061 KJ70 - RONDELLA ARRESTO MOLLA 24,10 0 1,000 8033371159659 712062 EB100 - GUSCIO DESTRO 20,70 0 1,000 8033371159666 712063 EB100 - GUSCIO SINISTRO 20,70 0 1,000 8033371159673 712064 EB100 - PULSANTE 3,00 0 1,000 8033371159680 712065 EB100 - VITE DI TRAZIONE 15,00 0 1,000 8033371159697 712066 EB100 - FLANGIA INFERIORE 32,70 0 1,000 8033371159703 712068 EB100 - CORPO ANTERIORE TORN.FOR.FIL. 38,50 0 1,000 8033371159727 712069 EB100 - BUSSOLA PER CUSCINETTO 15,20 0 1,000 8033371159734 712077 EB100 - DISTANZIALE 3,00 0 1,000 8033371159819 712078 EB100 - DISTANZIALE CEMENTAT. 3,70 0 1,000 8033371159826 712079 EB100 - RULLO SCANALATO 15,20 0 1,000 8033371159833 712080 EB100 - RULLO SCANALATO INTERMEDIO 15,20 0 1,000 8033371159840 712083 EB100 - PERNO FILETT. SUPERIORE M4 CARB. 9,00 0 1,000 8033371159871 712093 EB100 - DISTANZIALE ANODIZZATO 13,10 0 1,000 8033371159970 712095 EB100 - CARICA BATTERIA FA-60 116,80 0 1,000 8033371159994 712097 EB100 - VITE AUTOF.TS.3X10 DIN.7505 0,30 0 1,000 8033371160013 712098 EB100 - VITE AUTOF.TC 4X18 DIN.7505 0,30 0 1,000 8033371160020 712099 EB100 - CUSCINETTO ASSIALE ADR-B6 17,80 0 1,000 8033371160037 712101 EB100 - GABBIA AXK-1528 6,00 0 1,000 8033371160051 712103 EB100 - GABBIA A RULLI K 6X9X10 9,00 0 1,000 8033371160075 712104 EB100 - ASTUCCIO A RULLINI HK2212 9,00 0 1,000 8033371160082 712107 EB100 - OR 6-543 80 SH 0,60 0 1,000 8033371160112 712109 EB100 - SPINA CILINDRICA 3X8 UNI 1707 0,30 0 1,000 8033371160136 712110 AS1/2 - VTCE 4X20 UNI-5931 0,30 0 1,000 8033371160143 712111 EB100 - VTCE 4X25 UNI-5931 0,30 0 1,000 8033371160150 712112 EB100 - VTCE 4X30 UNI-5931 0,30 0 1,000 8033371160167 712117 R170/KJ40 - RONDELLA ARRESTO MOLLA 1,20 0 1,000 8033371160211 712120 KJ40 - INNESTO MASCHIO CARBONITRURATO 20,70 0 1,000 8033371160235 712122 KJ40 - MOTORE PNEUMATICO SP326 752,40 0 1,000 8033371160242 712123 KJ40-SATELLITE MOTORINO SP326-327 27,30 0 1,000 8033371160259 712124 KJ40 - PORTASATELLITI PER MOTORINO SP326 90,40 0 1,000 8033371160266 712125 KJ40-ROTORE PER MOTORINO SP326-327 94,20 0 1,000 8033371160273 712132 RAC210 - RACCORDO GIREVOLE 1/8" 7,00 0 1,000 8033371160303 712133 RAC180 - RACCORDO GIREVOLE 1/4" 7,00 0 1,000 8033371160310 712141 RAC2500 - OR 2-26 P. N 674/70 1,20 0 1,000 8033371160396 712142 RAC170/230 - PARBAK 8-121 3,00 0 1,000 8033371160402 712146 KJ60-ASTA COMPLETA X MOTORINO SP260 13,10 0 1,000 8033371160440 712147 K1/K2 - MORSETTO (PER SERIE 2 PEZZI) 3,30 2 1,000 8033371160457 712151 KJ40 - BALSELE B141110/NEO 11,90 0 1,000 8033371160495 712153 KJ60 - MOLLA PREMI ASTA 1,20 0 1,000 8033371160518 712159 R210/KJ60 - FONDELLO DI PROTEZIONE 11,90 0 1,000 8033371160570 712160 KJ70/R2200 - GUAINA CONT.TUBI BOOSTER TAGLIATA 2,40 0 1,000 8033371160587 712161 CANNOTTO FRESATO - APRI MORSETTI CARB. 7,20 0 1,000 8033371160594 712162 RAC180-PROTEZ. ESTERNA SILENZIATORE 1,20 0 1,000 8033371160600 712190 RAC170/C - OR 2-121 N 674-70 1,20 0 1,000 8033371160846 712209 KJ60 - PORTASATELLITI ESTREMO PER MOTORINO 101,30 0 1,000 8033371160990 712225 T.A/KJ45 - CHIAVE A BRUGOLA MM.4 2,10 0 1,000 8033371161157 712253 EB100 - PIGNONE I° RIDUZIONE 24,90 0 1,000 8033371161430 712267 T.ANG. - CORPO FOSF. 296,80 0 1,000 8033371161577 712268 RAC170/180 - TAPPO GUIDA MOLLA LUCIDATO 4,80 0 1,000 8033371161584 712269 KJ60/RAC210 - COPERCHIO CORPO 10,70 0 1,000 8033371161591 712270 KJ60 - ASTA 9,60 0 1,000 8033371161607 712271 K5/96 - FORCELLA CARB. 6,00 0 1,000 8033371161614 712280 KJ19 - CANNOTTO 9,00 0 1,000 8033371161706 712281 RAC180/2200 - PISTONE OLEOD. 48,30 0 1,000 8033371161713 712282 RAC171-RANELLA DI SICUREZZA S 12,7 0,60 0 1,000 8033371161720 712283 RAC165/230 - PROTEZIONE 2,40 0 1,000 8033371161737 712284 KJ28 - CANNOTTO 8,40 0 1,000 8033371161744 712285 KJ28 - INNESTO 6,60 0 1,000 8033371161751 712287 KJ17-KJ17A - PERNO CARBONITR. 1,90 0 1,000 8033371161768 712290 KJ28 - CHIAVE ASS. 6,20 0 1,000 8033371161799 712293 RAC230 - TUBO ASPIRAZIONE 5,80 0 1,000 8033371161805 712300 KJ21 - LEVA PRINCIPALE VERNIC.ROSSO RAL3020 25,70 0 1,000 8033371161874 712301 KJ21 - LEVA SECONDARIA VERNIC.ROSSO RAL3020 15,60 0 1,000 8033371161881 712303 KJ21 - PERNO CARB. 2,50 0 1,000 8033371161904 712304 KJ21 - BIELLA CARB. 3,70 0 1,000 8033371161911 712305 KJ21 - CORPO INTERNO CARB. 14,40 0 1,000 8033371161928 712310 KJ21 - LEVA CARB. 4,30 0 1,000 8033371161966 712312 RAC230 - PISTONE 4,10 0 1,000 8033371161980 712313 OR 104 0,60 0 1,000 8033371161997 712314 RAC230 - OR 2-107 0,60 0 1,000 8033371162000 712315 RAC230 - MOLLA 1,70 0 1,000 8033371162017 712316 RAC230 - TAPPO GUIDA MOLLA 8,20 0 1,000 8033371162024 712317 RAC230 - OR 038 3,70 0 1,000 8033371162031 712318 RAC230 - OR 2-231 P. N 674/70 3,70 0 1,000 8033371162048 712320 RAC230 - STELO RETTIFICATO 33,10 0 1,000 8033371162055 712321 RAC230 - AMMORTIZZATORE 2,50 0 1,000 8033371162062 712322 RAC230 - GHIERA 7,40 0 1,000 8033371162079 712324 RAC230 - GUIDA STELO 3,30 0 1,000 8033371162093 712325 RAC230 - MOLLA FILO D. 3,2 4,20 0 1,000 8033371162109 712326 RAC230 - CILINDRO OLEODINAMICO 53,70 0 1,000 8033371162116 712327 RAC230 - MOLLA 3,30 0 1,000 8033371162123 712328 RAC230 - PISTONE 53,70 0 1,000 8033371162130 712329 RAC230 - RIDUZIONE 3,30 0 1,000 8033371162147 712330 RAC230 - GUIDA PISTONE 3,30 0 1,000 8033371162154 712331 RAC230 - TESTA PORTA CONO 8,20 0 1,000 8033371162161 712332 RAC230 - POMELLO REG. ASPIRAZIONE FOSF. 4,10 0 1,000 8033371162178 712334 RAC230 - RACCORDO FOSFATATO 12,50 0 1,000 8033371162192 712335 RAC230 - SPINA CIL. D.3X16 UNI 1707 0,40 0 1,000 8033371162208 712337 RAC230/EB300 - SPINA CIL.D.3X14 UNI1707 0,60 0 1,000 8033371162222 712338 RAC230 - BIELLA FOSFATATA 3,30 0 1,000 8033371162239 712339 RAC230 - FORCELLA 4,10 0 1,000 8033371162246 712340 RAC230 - PULSANTE DI COMANDO 4,10 0 1,000 8033371162253 712341 RAC230 - CORPO RIVETTATRICE TORNITO 149,50 0 1,000 8033371162260 712342 RAC230 - GHIERA FOSFATATA 8,20 0 1,000 8033371162277 712343 RAC230 - SILENZIATORE 2 SEM. 1/4 M 8,20 0 1,000 8033371162284 712345 KJ19/99 - CORPO INTERNO 11,90 0 1,000 8033371162307 712346 KJ19/99 - CANNOTTO CARB. 8,90 0 1,000 8033371162314 712349 KJ19/99 - TIRANTE M3 9,00 0 1,000 8033371162345 712350 KJ19/99 - TIRANTE M4 9,00 0 1,000 8033371162352 712351 KJ19/99 - TIRANTE M5 9,00 0 1,000 8033371162369 712352 KJ19/99 - TIRANTE M6 9,00 0 1,000 8033371162376 712353 KJ19/99 - TIRANTE M8 9,00 0 1,000 8033371162383 712396 EB300 - CANNOTTO P.TA UGELLO FOSF. 11,50 0 1,000 8033371162819 712397 EB300 - TESTA PORTA CONO TORN. 28,00 0 1,000 8033371162826 712398 EB300/310 - CORPO ANODIZZ. NERO 20,50 0 1,000 8033371162833 712400 EB300 - PULSANTE 3,30 0 1,000 8033371162857 712403 EB300 - CANNOTTO 3,30 0 1,000 8033371162871 712406 EB300/310 - GUSCIO SINISTRO 22,90 0 1,000 8033371162901 712407 EB300/310 - GUSCIO DESTRO 22,90 0 1,000 8033371162918 712408 EB300 - TAPPO 3,30 0 1,000 8033371162925 712409 EB300 - CARICA BATTERIA 109,00 0 1,000 8033371162932 712412 EB300 - MOLLA PULSANTE 0,60 0 1,000 8033371162956 712416 R230-RONDELLA 9,4X20X1,5 ZINC.BIANCA 0,60 0 1,000 8033371162987 712575 KJ45 - VITE TSEI M5X12 UNI 5933 0,20 0 1,000 8033371184422 712576 AS1/2 - V.T.E. M5X14 UNI 5739 0,30 0 1,000 8033371212460 712585 AS1 - ROSETTA D.8 UNI 6592 0,20 0 1,000 8033371212453 712663 RAC2500 - CILINDRO OLEOD. BRUNITO 716,60 0 1,000 8033371164196 712665 K20/K35F - CORPO ESTERNO NEUTRO 13,20 0 1,000 8033371164219 712670 KJ60 - INNESTO COMPOSTO CEM. 23,40 0 1,000 8033371164264 712679 RAC2500 - DISTANZIALE PISTONE 32,70 0 1,000 8033371164356 712698 RAC2500 C/P - IMPUGNATURA 280,40 0 1,000 8033371164516 712713 K39 - LEVA SECOND. VERNIC.ROSSO RAL3020 9,80 0 1,000 8033371164622 712714 K39 - LEVA PRINCIPALE ROSSA FIL. 16,40 0 1,000 8033371164639 712716 RAC180 - COPERCHIO CORPO RIVETT. FILETT. 30,40 0 1,000 8033371164653 712717 K39 - PORTA CONO 6,50 0 1,000 8033371164660 712718 K39 - PERNO ZIGRINATO CARBONITRURATO 0,60 0 1,000 8033371164677 712793 AS2 - VTCE M6X18 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371212477 712824 RAC3000 - COLONNETTA 2525-PL 1/4 H.27 3,90 0 1,000 8033371165087 712825 TUBO ALTA PRESSIONE MT.3 87,20 0 1,000 8033371165094 712830 EB300 - VITE AUTOF.P.TRONCA 2,9X12,9 ZINC.BIANCA 0,30 0 1,000 8033371165148 712877 KJ28 - TIRANTE M5 PER INSERTO MASCHIO 26,00 0 1,000 8033371165605 712878 KJ28 - TESTINA M5 PER INSERTO MASCHIO 20,30 0 1,000 8033371165612 712879 KJ28 - TIRANTE M6 PER INSERTO MASCHIO 26,00 0 1,000 8033371165629 712880 KJ28 - TESTINA M6 PER INSERTO MASCHIO 20,30 0 1,000 8033371165636 712881 KJ28 - TIRANTE M8 PER INSERTO MASCHIO 26,00 0 1,000 8033371165643 712882 KJ28 - TESTINA M8 PER INSERTO MASCHIO 20,30 0 1,000 8033371165650 712890 KJ40 - TIRANTE M5 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371165735 712891 KJ40 - TESTINA M5 PER INSERTO MASCHIO 21,30 0 1,000 8033371165742 712892 KJ40 - TIRANTE M6 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371165759 712893 KJ40 - TESTINA M6 PER INSERTO MASCHIO 21,30 0 1,000 8033371165766 712894 KJ40 - TIRANTE M8 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371165773 712895 KJ40 - TESTINA M8 PER INSERTO MASCHIO 21,30 0 1,000 8033371165780 712907 K14/KJ21 - MANOPOLA NERA 1,20 0 1,000 8033371165865 713034 EB300 - MICROINTERRUTTORE SS.5 GL13 4,10 0 1,000 8033371166213 713035 EB300 - FLANGIA MOTORINO 45,80 0 1,000 8033371212446 713037 EB300 - RULLINO D.2X9,8 0,80 0 1,000 8033371166237 713061 KJ21 - PERNO CORTO CARB. 2,10 0 1,000 8033371166459 713067 KJ21 - PERNO LUNGO FILETT. CARB. 2,50 0 1,000 8033371166503 713070 KJ21 - CUFFIA DI PROTEZIONE 3,30 0 1,000 8033371166527 713079 KJ21 - PERNO LUNGO CARB. 2,50 0 1,000 8033371166541 713080 KJ21 - GRANO M3X30 UNI 5923-67 1,60 0 1,000 8033371166558 713081 KJ21 - GRANO M4X35 UNI 5923-67 1,60 0 1,000 8033371166565 713083 KJ21 - GRANO M6X40 UNI 5923-67 1,60 0 1,000 8033371166572 713084 KJ21 - V.T.BOMBATA M4X8 ISO7380 CL.10,9 0,70 0 1,000 8033371166589 713085 KJ21 - TESTINA M3 FOSF. 9,00 0 1,000 8033371166596 713086 KJ21 - TESTINA M4 FOSF. 9,00 0 1,000 8033371166602 713087 KJ21 - TESTINA M5 FOSF. 9,00 0 1,000 8033371166619 713088 KJ21 - TESTINA M6 FOSF. 9,00 0 1,000 8033371166626 713089 KJ21 - TESTINA M8 FOSF. 9,00 0 1,000 8033371166633 713095 KJ21 - SPINA ELAST. D.4X18 UNI 6873 0,40 0 1,000 8033371166695 713096 EB300 - GUIDA CHIODO 41,30 0 1,000 8033371166701 713097 EB300 - PROLUNGA TESTA P.TA CONO MM.60 81,80 0 1,000 8033371166718 713161 KJ60 - TIRANTE M5 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371166862 713162 KJ60 - TESTINA M5 PER INSERTO MASCHIO 24,90 0 1,000 8033371166879 713170 KJ45 - GHIERA TESTINA FOSF. 2,30 0 1,000 8033371166947 713176 KJ45 - RIDUZIONE ESAGONALE M10 CEM. 3,50 0 1,000 8033371167005 713177 KJ45 - TIRANTE M12 5,50 0 1,000 8033371167012 713191 KJ45 - DISCO PER POMELLO 3,60 0 1,000 8033371167036 713194 KJ45 - POMELLO 3,60 0 1,000 8033371167050 713196 KJ45 - FONDELLO ANTIURTO 12,90 0 1,000 8033371167067 713197 KJ45 - COPERCHIO CORPO RIVETTATRICE 34,30 0 1,000 8033371167074 713199 KJ45 - MOLLA 1,10 0 1,000 8033371167098 713203 TESTINA C6LB D.6,4 1/4" 650,00 0 1,000 8033371167135 713204 TESTINA MAGNA-GRIP D.4,8 3/16" 650,00 0 1,000 8033371167142 713205 TESTINA MAGNA-GRIP D.6,4 1/4" 650,00 0 1,000 8033371167159 713210 RAC170T-MORSETTO X TAPPI D.7-10 (SERIE 3PZ.)CEM. 15,60 3 1,000 8033371167203 713213 R171-MORSETTO PASSO 0,8 (SERIE 3PZ.) CEM. 5,80 3 1,000 8033371167234 713220 TESTINA C6LB D.4,8 3/16" 650,00 0 1,000 8033371167302 713222 K35F - DISTANZIALE ZINCATO 4,30 0 1,000 8033371167326 713227 EB300 - CAMICIA 1,90 0 1,000 8033371167371 713234 K35F - MANOPOLA 1,60 0 1,000 8033371167432 713243 RAC171 - STELO RETTIFICATO 38,80 0 1,000 8033371167494 713244 RAC171 - RONDELLA PISTONE 7,10 0 1,000 8033371167500 713245 RAC171 - RACCORDO GUIDA STELO 16,40 0 1,000 8033371167517 713246 RAC171 - AMMORTIZZATORE 2,00 0 1,000 8033371167524 713247 RAC171/FHU05 - BUSSOLA 3,30 0 1,000 8033371167531 713250 RAC171/FHU05 - RACCORDO POSTERIORE 16,40 0 1,000 8033371167562 713251 RAC171/FHU05-PISTONE OLEOD. 76,30 0 1,000 8033371167579 713253 RAC171 - CANNOTTO P.TA UGELLO BRUNITO 20,30 0 1,000 8033371167586 713255 RAC171 - RACCORDO ANTERIORE 38,00 0 1,000 8033371167609 713258 RAC171/FHU05 - ANELLO ANTIESTRUSIONE 6,30 0 1,000 8033371167630 713259 FHU05 - STELO RETTIFICATO 38,90 0 1,000 8033371167647 713260 FHU05 - RACCORDO GUIDA STELO 16,40 0 1,000 8033371167654 713263 FHU05 - RACCORDO ANTERIORE 38,20 0 1,000 8033371167685 713271 RAC171 - OR 2-014 P. N 674/70 0,70 0 1,000 8033371167746 713272 RAC171/FHU05 - OR 2-125 P. N 674/70 1,20 0 1,000 8033371167753 713273 RAC171/FHU05 - OR 17,5X1,5 0,60 0 1,000 8033371167760 713274 RAC171/FHU05 - OR 8X1,5 0,60 0 1,000 8033371167777 713275 RAC171/FHU05 - OR 2-122 P. N 674/70 1,20 0 1,000 8033371167784 713276 RAC171/FHU05 - BALSELE TSE 134094 10,70 0 1,000 8033371167791 713277 RAC171/FHU05 - PARBAK 8-122 3,00 0 1,000 8033371167807 713278 RAC171/FHU05 - OR 2-122 P. N 552/90 1,20 0 1,000 8033371167814 713279 FHU05 - BALSELE TSE 14X23X6 10,70 0 1,000 8033371167821 713280 FHU05 - GUARNIZ. TTS 14X23X5,3/L 7,70 0 1,000 8033371167838 713281 RAC171 - GUARNIZ. TTS 16X23X5,3/L 7,70 0 1,000 8033371167845 713282 RAC171 - BALSELE TSE 16X23X6 10,70 0 1,000 8033371167852 713287 KJ45 - TESTINA M4 FOSF. 7,00 0 1,000 8033371167906 713288 KJ45 - TESTINA M5 FOSF. 7,00 0 1,000 8033371167913 713289 KJ45 - TESTINA M6 FOSF. 7,00 0 1,000 8033371167920 713290 KJ45 - TESTINA M8 FOSF. 7,00 0 1,000 8033371167937 713291 KJ45 - TESTINA M10 FOSF. 7,00 0 1,000 8033371167944 713292 KJ45 - TESTINA M12 FOSF. 7,00 0 1,000 8033371167951 713304 KJ45 - RACCORDO GUIDA STELO 11,70 0 1,000 8033371168071 713306 KJ45 - TUBO D.8X7 1,80 0 1,000 8033371168095 713308 KJ45 - TAPPO 2,00 0 1,000 8033371168118 713315 KJ45 - STELO RETTIFICATO 30,40 0 1,000 8033371168187 713316 KJ45 - GHIERA 3,60 0 1,000 8033371168194 713317 KJ45 - RACCORDO FLANGIATO 9,30 0 1,000 8033371168200 713318 KJ45 - ALBERO TRASCINATORE 5,00 0 1,000 8033371168217 713319 KJ45 - DADO M22X1,25 3,10 0 1,000 8033371168224 713320 KJ45 - RACCORDO 10,10 0 1,000 8033371168231 713321 KJ45 - VITE 2 PRINCIPI 10,00 0 1,000 8033371168248 713322 KJ45 - VITE M5 2,10 0 1,000 8033371168255 713333 KJ45 - MOLLA PER TIRANTE 0,50 0 1,000 8033371168330 713346 EB300 - PROLUNGA CONO P.TA MORSETTI MM.130 86,50 0 1,000 8033371168439 713347 EB300 - DISSIPATORE 4,10 0 1,000 8033371168446 713357 RAC171 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.130 110,60 0 1,000 8033371168521 713358 RAC171 - PROLUNGA CONO P.TA MORSETTI MM.130 97,40 0 1,000 8033371168538 713389 KJ45 - BALSELE TSE 157118/AE 10,50 0 1,000 8033371168842 713390 KJ45 - OR 2-007 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371168859 713391 RAC171 - CHIAVE PIANA MM.12 2,20 0 1,000 8033371168866 713394 KJ45 - OR 2-106 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371168880 713398 KJ45 - OR 2-340 P. N 674/70 5,40 0 1,000 8033371168910 713400 KJ45 - OR 5-616 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371168934 713401 KJ45 - RULLINO NRB 3X19,8 0,30 0 1,000 8033371168941 713402 KJ45 - SEEGER JV 25 1,20 0 1,000 8033371168958 713403 KJ45 - SFERA D.5,5 0,20 0 1,000 8033371168965 713404 KJ45-VTSP AUT.2,5X12 X PLAST.PTA TRONCA 0,50 0 1,000 8033371168972 713405 KJ45 - VITE T.BOMBATA M6X10 ISO7380 0,20 0 1,000 8033371168989 713406 KJ45 - VITE TSEI M4X25 UNI 5933 0,20 0 1,000 8033371168996 713412 KJ45 - GRANO M4X5 UNI 5923-67 0,20 0 1,000 8033371198375 713421 FHU05-GHIERA PER CANNOTTO P.TA UGELLO FOSF. 67,80 0 1,000 8033371169139 713422 FHU05-RACCORDO PER RIVETTI STR. FOSF. 75,60 0 1,000 8033371169146 713423 FHU05 - APRI MORSETTI CARB. 10,90 0 1,000 8033371169153 713424 FHU05-CANNOTTO P.TA UGELLO BRUNITO 59,20 0 1,000 8033371169160 713425 FHU05 - MOLLA RITORNO MORSETTI 13,20 0 1,000 8033371169177 713426 FHU05 - TESTA P.TA CONO 77,10 0 1,000 8033371169184 713427 FHU05-UGELLO PER D.7,8 RIVETTI STR.ZINC. 10,90 0 1,000 8033371169191 713434 KJ45 - SEEGER E 11 UNI 7435 0,20 0 1,000 8033371169252 713439 KJ60 - TESTINA M6 PER INSERTO MASCHIO 24,90 0 1,000 8033371169269 713440 KJ60 - TIRANTE M6 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371169276 713441 KJ60 - TESTINA M8 PER INSERTO MASCHIO 24,90 0 1,000 8033371169283 713442 KJ60 - TIRANTE M8 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371169290 71345155 KJ60 - PORTASATELLITI ESTREMO 39,70 0 1,000 8033371169818 71345165 AU96/RAC3000 - CANNOTTO BOOSTER 106,70 0 1,000 8033371169849 71345168 KJ60 - COPERCHIO MOTORINO 30,40 0 1,000 8033371169870 71345169 KJ60 - RACCORDO 37,40 0 1,000 8033371169887 71345171 KJ45/60 - PERNO 1,5 x 15,8 1,30 0 1,000 8033371169894 71345172 KJ45/60 - PIATTELLO POSTERIORE 53,70 0 1,000 8033371169900 71345173 KJ45/60 - ROTORE 110,60 0 1,000 8033371169917 71345176 KJ45/60 - CORPO ESTERNO MOTORINO 147,20 0 1,000 8033371169948 71345177 KJ45/60 - ALETTA 6,60 0 1,000 8033371169955 71345179 KJ45/60 - PIATTELLO ANTERIORE 20,60 0 1,000 8033371169962 71345180 KJ45/60 - RACCORDO 21,80 0 1,000 8033371169979 71345181 KJ45/60 - SATELLITE 49,10 0 1,000 8033371169986 71345182 KJ45/60 - SATELLITE CENTRALE 21,80 0 1,000 8033371169993 71345183 KJ45/60 - CORONA 52,20 0 1,000 8033371170005 71345212 RAC171 - DEFLETTORE CHIODI 3,10 0 1,000 8033371170128 71345214 KJ40 - TIRANTE M4 PROL. MM.25 l=50 mm. 46,00 0 1,000 8033371170142 71345215 KJ40 - TESTINA M4 PROLUNG. MM.25 62,30 0 1,000 8033371170159 71345216 KJ40 - TIRANTE M5 PROL. MM.25 l=54 mm. 46,00 0 1,000 8033371170166 71345217 KJ40 - TESTINA M5 PROLUNG. MM.25 62,30 0 1,000 8033371170173 71345218 KJ40 - TIRANTE M6 PROL. MM.25 l=57 mm. 46,00 0 1,000 8033371170180 71345219 KJ40 - TESTINA M6 PROLUNG. MM.25 62,30 0 1,000 8033371170197 71345220 KJ40 - TIRANTE M8 PROL. MM.25 l=65 mm. 46,00 0 1,000 8033371170203 71345221 KJ40 - TESTINA M8 PROLUNG. MM.25 62,30 0 1,000 8033371170210 71345222 KJ40 - TIRANTE M4 PROL. MM.50 l=75 mm. 47,50 0 1,000 8033371170227 71345223 KJ40 - TESTINA M4 PROLUNG. MM.50 62,30 0 1,000 8033371170234 71345224 KJ40 - TIRANTE M5 PROL. MM.50 l=79 mm. 47,50 0 1,000 8033371170241 71345225 KJ40 - TESTINA M5 PROLUNG. MM.50 62,30 0 1,000 8033371170258 71345226 KJ40 - TIRANTE M6 PROL. MM.50 l=82 mm. 47,50 0 1,000 8033371170265 71345227 KJ40 - TESTINA M6 PROLUNG. MM.50 62,30 0 1,000 8033371170272 71345228 KJ40 - TIRANTE M8 PROL. MM.50 l=90 mm. 47,50 0 1,000 8033371170289 71345229 KJ40 - TESTINA M8 PROLUNG. MM.50 62,30 0 1,000 8033371170296 71345230 KJ60 - TIRANTE M4 PROL. MM.25 l=50 mm. 27,30 0 1,000 8033371170302 71345231 KJ60 - TESTINA M4 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371170319 71345232 KJ60 - TIRANTE M5 PROL. MM.25 l=53 mm. 27,30 0 1,000 8033371170326 71345233 KJ60 - TESTINA M5 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371170333 71345234 KJ60 - TIRANTE M6 PROL. MM.25 l=56 mm. 27,30 0 1,000 8033371170340 71345235 KJ60 - TESTINA M6 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371170357 71345236 KJ60 - TIRANTE M8 PROL. MM.25 l=60 mm. 27,30 0 1,000 8033371170364 71345237 KJ60 - TESTINA M8 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371170371 71345238 KJ60 - TIRANTE M4 PROL. MM.50 l=75 mm. 27,30 0 1,000 8033371170388 71345239 KJ60 - TESTINA M4 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371170395 71345240 KJ60 - TIRANTE M5 PROL. MM.50 l=78 mm. 27,30 0 1,000 8033371170401 71345241 KJ60 - TESTINA M5 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371170418 71345242 KJ60 - TIRANTE M6 PROL. MM.50 l=81 mm. 27,30 0 1,000 8033371170425 71345243 KJ60 - TESTINA M6 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371170432 71345244 KJ60 - TIRANTE M8 PROL. MM.50 l=85 mm. 27,30 0 1,000 8033371170449 71345245 KJ60 - TESTINA M8 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371170456 71345258 KJ45 - CAMICIA CONTR. 56,10 0 1,000 8033371170548 71345259 KJ45-ALBERO DI TRASCINAMENTO CEM. 11,70 0 1,000 8033371170555 71345260 KJ45 - GHIERA 9,30 0 1,000 8033371170562 71345261 KJ45 - FLANGIA 5,80 0 1,000 8033371170579 71345263 KJ45 - DADO M16X1 CEM. 21,00 0 1,000 8033371170593 71345264 KJ45 - PISTONE OLEOD. 116,80 0 1,000 8033371170609 71345265 KJ45 - RIDUZIONE CEM. 40,50 0 1,000 8033371170616 71345266 KJ45 - CANNOTTO FOSF. 23,40 0 1,000 8033371170623 71345271 KJ45 - GHIERA TIRANTE CEM. 24,10 0 1,000 8033371170647 71345272 KJ45 - TAPPO VALVOLA 8,60 0 1,000 8033371170654 71345273 KJ45 - SPOLETTA LUCIDATA 3,10 0 1,000 8033371170661 71345274 KJ45 - DISTANZIALE PER VITE M4 CARB. 2,60 0 1,000 8033371182213 71345275 KJ45 - DISTANZIALE PER VITE M5 CARB. 2,60 0 1,000 8033371182220 71345276 KJ45 - DISTANZIALE PER VITE M6 CARB. 2,60 0 1,000 8033371182244 71345277 KJ45 - DISTANZIALE PER VITE M8 CEM. 2,60 0 1,000 8033371182237 71345349 EB310 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.60 17,90 0 1,000 8033371186488 71345350 EB310 - CANNOTTO P.TA UGELLO MM.130 91,90 0 1,000 8033371186495 71345385 KJ45 - TESTINA M4 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371183968 71345386 KJ45 - TESTINA M5 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371183975 71345387 KJ45 - TESTINA M6 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371183982 71345388 KJ45 - TESTINA M8 PROLUNG. MM.25 58,40 0 1,000 8033371183999 71345389 KJ45 - TESTINA M4 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371184002 71345390 KJ45 - TESTINA M5 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371184019 71345391 KJ45 - TESTINA M6 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371184026 71345392 KJ45 - TESTINA M8 PROLUNG. MM.50 60,00 0 1,000 8033371184033 71345393 KJ45 - TIRANTE M5 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371183845 71345394 KJ45 - TIRANTE M6 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371183852 71345395 KJ45 - TIRANTE M8 PER INSERTO MASCHIO 23,40 0 1,000 8033371183869 71345440 AU/RAC3000 - PISTONE PNEUMATICO 75,60 0 1,000 8033371193240 71345476 MORSETTO FARBOLT D.4,8 CEM.(serie 3 pz) 5,80 3 1,000 8033371185269 71345507 MORSETTO PASSO 1 (SERIE 3 PZ.) CEM. 6,20 3 1,000 8033371189588 71345515 KJ45/S - CANNOTTO P.TA TIRANTE PALL. 40,50 0 1,000 8033371189663 71345516 KJ45/S - MOLLA CONTRASTO CAMBIO TIRANTI 1,20 0 1,000 8033371189670 71345517 KJ45/S - CANNOTTO FOSF. 23,40 0 1,000 8033371189687 71345529 KJ45/S - DISTANZIALE PER VITE M8 CEM. 2,60 0 1,000 8033371189694 71345596 RAC3000 - CAMICIA TAGL. 67,80 0 1,000 8033371193264 71345598 RAC3000 - TIRANTE M8 10,30 0 1,000 8033371193257 71345599 RAC3000 - PIASTRA 54,50 0 1,000 8033371193233 71345600 RAC3000 - BUSSOLA PER GUARNIZIONE 62,70 0 1,000 8033371193295 71345601 RAC3000 - PIEDE FOSF. 54,10 0 1,000 8033371193271 71345602 RAC3000 - PIASTRINA ANGOLARE 15,80 0 1,000 8033371193301 71345603 RAC3000 - TESTATA CILINDRO ANTERIORE 214,20 0 1,000 8033371191741 71345604 RAC3000 - TESTATA CILINDRO POSTERIORE 209,50 0 1,000 8033371191734 71345605 RAC3000 - TUBO RILSAN D.8X6X135 NEUTRO TAGLIATO 0,90 0 1,000 8033371191703 71345606 RAC3000 - RACCORDO FLANGIATO FOSF. 30,40 0 1,000 8033371193226 71345607 RAC3000 - RACCORDO FOSF. 39,10 0 1,000 8033371192151 71345608 RAC3000 - RACCORDO FISSO 28,00 0 1,000 8033371191819 71345609 RAC3000 - RACCORDO FINALE IMPUGNATURA FOR. 55,50 0 1,000 8033371192144 71345610 RAC3000 - IMPUGNATURA FOR. 105,10 0 1,000 8033371192137 71345636 DISTANZIALE 32,70 0 1,000 8033371216581 71345637 KJ45S/KJ60 - CORPO ESTERNO 147,20 0 1,000 8033371194292 71345638 KJ45S/KJ60 - ROTORE 140,20 0 1,000 8033371194285 71345639 KJ45S/KJ60 - ALETTA 7,80 0 1,000 8033371194278 71345640 KJ45S/KJ60 - RACCORDO 46,70 0 1,000 8033371194254 71345641 KJ45S/KJ60 - PIATTELLO POSTERIORE 53,70 0 1,000 8033371194308 71345642 KJ45S/KJ60 - RONDELLA 11,70 0 1,000 8033371194230 71345643 KJ45S/KJ60 - CORONA 52,20 0 1,000 8033371194223 71345644 KJ45S/KJ60 - SATELLITE 49,10 0 1,000 8033371194216 71345645 KJ45S - PORTASATELLITI ESTREMO 89,60 0 1,000 8033371194155 71345646 KJ60 - PORTASATELLITI ESTREMO 89,60 0 1,000 8033371194179 71345648 PULSANTE 3,90 0 1,000 8033371195817 71345649 PULSANTE SVITAMENTO 1,60 0 1,000 8033371195824 71345651 UGELLO x TESTA SEZ RID D.5,2 S-TRIFAR TEMPR.RINV. 12,50 0 1,000 8033371195657 71345652 UGELLO X RIVETTO S-TRIFAR D.5,2 ALL. VR 12,50 0 1,000 8033371196708 71345654 CANNOTTO 8,40 0 1,000 8033371199488 71345685 EB310 - PROLUNGA PORTA CONO 130,90 0 1,000 8033371195664 71345698 EB310 - CANNOTTO INTERMEDIO 70,90 0 1,000 8033371192533 71345764 CANNOTTO AVVITATORE FOSFATATO 14,00 0 1,000 8033371199518 71345831 TIRANTE M8 5,50 0 1,000 8033371195084 71345835 COPERCHIO 15,60 0 1,000 8033371198061 71345846 SPOLETTA ANODIZZATA 9,00 0 1,000 8033371197941 71345847 CORPO VALVOLA ALIMENTAZIONE FORATO 7,80 0 1,000 8033371197927 71345854 PROLUNGA ALBERO 112,90 0 1,000 8033371195558 71345855 TAPPO SPOLETTA 3,50 0 1,000 8033371197965 71345857 TIRANTE CEM. 5,50 0 1,000 8033371197989 71345863 PROLUNGA ESPULSIONE 1,90 0 1,000 8033371197842 71345865 GUIDA STELO 4,70 0 1,000 8033371198023 71345866 STELO 30,40 0 1,000 8033371198030 71345868 CORPO ASPIRATORE 9,30 0 1,000 8033371197873 71345869 CONO ASPIRATORE 5,50 0 1,000 8033371197866 71345871 CANNOTTO PORTA UGELLO BRUNITO 11,10 0 1,000 8033371197811 71345877 MOLLA RITORNO SPOLETTA 0,60 0 1,000 8033371197958 71345879 MOLLA DI RITORNO 1,70 0 1,000 8033371197859 71345880 GANCIO BILANCIATORE 2,90 0 1,000 8033371197835 71345886 PISTONE PNEUMATICO 17,90 0 1,000 8033371198047 71345895 GHIERA DI REGISTRO FOSF. 4,40 0 1,000 8033371199501 71345905 MOLLA 1,70 0 1,000 8033371198009 71345910 AMMORTIZZATORE 3,10 0 1,000 8033371199631 71345930 PROLUNGA PORTA CONO mm. 200 46,70 0 1,000 8033371197514 71345931 PROLUNGA PORTA CONO mm. 130 46,70 0 1,000 8033371198238 71345932 PROLUNGA PORTA CONO 65,40 0 1,000 8033371198214 71345933 PROLUNGA PORTA CONO mm. 60 74,00 0 1,000 8033371198184 71345941 PORTA CONO NITR.GASS. 28,00 0 1,000 8033371198351 71345942 MOLLA DI RITORNO 1,60 0 1,000 8033371198368 71345943 RONDELLA 1,90 0 1,000 8033371197668 71345944 CANNOTTO PORTA UGELLO MARCATO 11,50 0 1,000 8033371198382 71345946 VITE RACCORDO FOSF. 5,10 0 1,000 8033371199457 71345947 PORTA CONO 10,70 0 1,000 8033371199440 71345948 BIELLA ZINCATA 3,10 0 1,000 8033371199433 71345949 PERNO ZIGRINATO CARBONITRURATO 0,40 0 1,000 8033371199426 71345952 CONTENITORE CHIODI 1,90 0 1,000 8033371199419 71345953 IMPUGNATURA 2,30 0 1,000 8033371199402 71345954 LEVA FILETTATA 9,30 0 1,000 8033371199396 71345955 CANNOTTO INTERMEDIO 47,50 0 1,000 8033371198207 71345956 MORSETTO S-TRIFAR CEM.(PER SERIE 2 PZ) 12,50 0 1,000 8033371198283 71345986 CUNEO CEM. 38,90 0 1,000 8033371199341 71345987 PISTONE DI RITORNO CEM. 4,70 0 1,000 8033371199358 71345993 LEVA VERNICIATA ROSSO RAL3020 9,30 0 1,000 8033371200245 71346000 TUBO RILSAN D.6X4X2250 ROSSO 1,60 0 1,000 8033371208289 71346025 MORSETTO (SERIE 3 PZ.) CEM. 7,50 3 1,000 8033371204359 71346048 RACCOGLITORE CHIODI 3,00 0 1,000 8033371209071 71346050 GUSCIO DESTRO 20,00 0 1,000 8033371209170 71346051 SUPPORTO RACCOGLITORE CHIODI 7,00 0 1,000 8033371209088 71346060 CANNOTTO PORTA UGELLO ANODIZZATO DURO 22,00 0 1,000 8033371208951 71346061 PIGNONE STADIO 7.7x 21,00 0 1,000 8033371209033 71346068 RUOTA VELOCE 17,00 0 1,000 8033371209057 71346071 RUOTA LENTA 35,00 0 1,000 8033371209132 71346072 ANELLO DI ARRESTO CARBONITRURATO 8,00 0 1,000 8033371209118 71346073 SPALLAMENTO CEMENT. TEMP. 2,00 0 1,000 8033371209002 71346074 DISTANZIALE 3,50 0 1,000 8033371209125 71346075 ANELLO DI BATTUTA 4,00 0 1,000 8033371209156 71346077 GHIERA MADREVITE 19,00 0 1,000 8033371208982 71346078 PORTA CONO CARBONITRURATO 7,00 0 1,000 8033371208975 71346079 VITE PORTA CONO CARBONITRURATA 4,00 0 1,000 8033371209774 71346084 FONDELLO DI PROTEZIONE 6,00 0 1,000 8033371210749 71346085 FONDELLO TORNITO 14,00 0 1,000 8033371209934 71346094 TUBO D.8X7 1,80 0 1,000 8033371210732 71346096 STELO 7,00 0 1,000 8033371210688 71346098 FLANGIA FOSFATATA 8,00 0 1,000 8033371210671 71346099 SPOLETTA LUCIDATA 5,00 0 1,000 8033371210596 71346101 RACCORDO ANTERIORE 26,00 0 1,000 8033371210633 71346103 PISTONE OLEODINAMICO 48,30 0 1,000 8033371210626 71346106 GHIERA 9,00 0 1,000 8033371210701 71346107 GANCIO BILANCIATORE 4,00 0 1,000 8033371210756 71346119 GANCIO BILANCIATORE 4,20 0 1,000 8033371211388 71346120 FLANGIA 14,00 0 1,000 8033371209149 71346123 PROLUNGA SABBIATA 27,00 0 1,000 8033371208753 71346124 LEVA K33 F FORATA E FILETTATA 13,00 0 1,000 8033371208432 71346125 APRI MORSETTI 9,50 0 1,000 8033371208647 71346128 UGELLO PER RIVETTO TAMP AP 15,00 0 1,000 8033371208661 71346130 ANELLO 1,50 0 1,000 8033371208692 71346131 VITE BLOCCAGGIO LEVA 3,00 0 1,000 8033371208937 71346133 CILINDRO OLEODINAMICO RAC172 RAL3020 155,00 0 1,000 8033371212484 71346168 DEFLETTORE 2,00 0 1,000 8033371210763 71346171 SILENZIATORE FUSTELLATO 3,00 0 1,000 8033371211296 71346175 RAC83,95 - CORPO RIVETTATRICE VERNICIATO TORNITO 57,60 0 1,000 8033371210541 71346176 RAC83AX - CORPO RIVETTATRICE VERNICIATO TORNITO 77,90 0 1,000 8033371210558 71346177 RAC83 - COPERCHIO VERNICIATO FORATO 27,30 0 1,000 8033371210572 71346178 RAC83AX - COPERCHIO VERNICIATO FILETTATO 28,00 0 1,000 8033371210565 71346200 COPERCHIO 4,00 0 1,000 8033371210916 71346210 TESTINA 6-32 UNC FOSFATATA 10,00 0 1,000 8033371212095 71346211 TESTINA 8-32 UNC FOSFATATA 10,00 0 1,000 8033371212101 71346212 TESTINA 10-24 UNC 10-32 UNF FOSFATATA 10,00 0 1,000 8033371212118 71346213 TESTINA 1/4-20 UNC FOSFATATA 10,00 0 1,000 8033371212125 71346214 TESTINA 5/16-18 UNC FOSFATATA 10,00 0 1,000 8033371212132 71346227 PROTEZIONE IN GOMMA 4,00 0 1,000 8033371213665 71346229 MORSETTO (per serie da 3 pz.) 7,40 0 1,000 8033371213184 71346230 APRIMORSETTI 89,00 0 1,000 8033371213191 71346231 CANNOTTO 158,00 0 1,000 8033371213207 71346232 CONO FOSFATATO 19,00 0 1,000 8033371213214 71346233 GHIERA 111,00 0 1,000 8033371213221 71346236 INTERFACCIA 171,00 0 1,000 8033371213238 71346237 PROLUNGA 158,00 0 1,000 8033371213245 71346267 RACCORDO PER RIVETTI STRUTTURALI FOSFATATO 33,00 0 1,000 8033371216550 71346285 TAPPO VALVOLA 8,60 0 1,000 8033371212552 71346289 MOLLA 9,00 0 1,000 8033371213535 71346304 CILINDRO OLEODINAMICO 320,00 0 1,000 8033371214389 71346308 BLOCCO REGOLAZIONE ZINCATO 8,00 0 1,000 8033371215799 71346341 STELO SUPERIORE 4,00 0 1,000 8033371215607 71346342 STELO INFERIORE 5,00 0 1,000 8033371214907 71346363 RACCORDO PER HCPL-12 MAGNA GRIP-08 FOSFATATO 33,00 0 1,000 8033371216567 71346395 GUAINA CONT.TUBI BOOSTER L=2300 4,00 0 1,000 8033371215911 71346396 TUBO RILSAN D.5X3,5X3000 TAGLIATO 6,50 0 1,000 8033371215928 71346398 GUIDA 61,50 0 1,000 8033371216307 71346399 AMMORTIZZATORE 8,00 0 1,000 8033371216246 71346400 CANNOTTO P.TA UGELLO 22,00 0 1,000 8033371216451 716060 AU/RAC230 - OR 2-010 P. N 674/70 0,60 0 1,000 8033371171385 716143 AU - V.T.C.E. M5X10 UNI 5931 0,20 0 1,000 8033371172153 716150 AU/KJ45 - VITE TSEI M4X12 UNI 5933 0,20 0 1,000 8033371172214 716161 AU - ANELLO ARRESTO GUARNIZIONE 18,70 0 1,000 8033371172320 716176 AU/EB300 - VTCE M4X6 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371172474 716198 AU/KJ45 - VITE TCEI M4X12 UNI 5931 0,20 0 1,000 8033371172672 716214 AU/EB300 - VTCE M3X8 UNI 5931 0,30 0 1,000 8033371172818 716277 AU/KJ45 - GRANO M4X4 UNI5927 0,80 0 1,000 8033371173433 716356 AU - RACCORDO ART.6525.8.1/4" N.S. 10,50 0 1,000 8033371173679 717001 UGELLO X D.2,5/3,4 - U55 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174805 717002 UGELLO X D.4 - U54 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174812 717003 UGELLO X D.5 ALL. - U56 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174829 717004 UGELLO X D.5 CU/ACC. - U53 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174836 717005 UGELLO X D.6/6,4 - U60 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174843 717006 UGELLO X DIAM. 2,4 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174850 717007 UGELLO X D.7,8 ALL.-D.6,4 ACC. ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174867 717008 UGELLO X D.2,5/3,4 -K1/K2-U67 ZINC. 2,50 0 1,000 8033371174874 717009 UGELLO X D.4 X K1/K2-U68 ZINC. 2,50 0 1,000 8033371174881 717010 UGELLO X D.5 ALL.X K1/K2-U70 ZINC. 2,50 0 1,000 8033371174898 717011 UGELLO X D.5 CU/ACC.PER K2-U69 ZINC. 2,50 0 1,000 8033371174904 717012 UGELLO X D.2,5-3 X K3 -U73 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174911 717013 UGELLO X D.3,5-4 PER K3 - U72 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174928 717014 UGELLO X D.5 ALL.X K3 - U71 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371174935 717015 UGELLO PER RIVETTO MONOBOLT 1/4"TEMPR.RINV. 12,50 0 1,000 8033371174942 717016 UGELLO PER RIVETTO MONOBOLT 3/16"TEMPR.RINV. 12,50 0 1,000 8033371174959 717018 R170-UGELLO PER RIVETTO HUCK D.3/16 ZINCATO 6,00 0 1,000 8033371174966 717019 R170 - UGELLO PER RIVETTO HUCK 1/4 ZINCATO 6,00 0 1,000 8033371174973 717021 RAC170 - UGELLO D.5 ACC/CU ZINCATO 6,00 0 1,000 8033371174997 717022 RAC170 - UGELLO D. 6-6,40 ZINCATO 6,00 0 1,000 8033371175000 717023 RAC170 - UGELLO D. 7,80 ZINCATO 6,00 0 1,000 8033371175017 717028 RAC210 - UGELLO X D.2,4 ZINCATO 2,50 0 1,000 8033371175062 719001 UGELLO PROLUNGATO U1 D.3,5-4 - U61 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175635 719002 UGELLO PROLUNGATO U1 D.4,8 - U62 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175642 719003 UGELLO PROLUNGATO U1 D.6-6,4-7,8 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175659 719004 UGELLO PROLUNGATO U2 D.3,5-4 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175666 719005 UGELLO PROLUNGATO U2 D.5 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175673 719006 UGELLO PROLUNGATO U2 D.6-6,4-7,8 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175680 719007 UGELLO PROLUNGATO U1 D.2,5-3-3,2 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175697 719008 UGELLO PROLUNGATO U2 D.2,5-3-3,2 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175703 719010 UGELLO PROLUNGATO U2 D.2,5-3-3,2 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175710 719011 UGELLO PROLUNGATO U2 D.3,5-4 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175727 719012 UGELLO PROLUNGATO U2 D.5 ALLUM. ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175734 719013 UGELLO PROLUNGATO U2 D.5 ACCIAIO ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175741 719016 UGELLO PROLUNGATO U1 D.2,5-3,2 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175758 719017 UGELLO PROLUNGATO U1 D.3,5-4 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175765 719018 UGELLO PROLUNGATO U1 D.5 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175772 719019 UGELLO PROLUNGATO U1 D.5 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175789 719020 UGELLO PROLUNGATO U2 D.5 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175796 719021 UGELLO PROLUNGATO U1 D.6-6,40 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175802 719022 UGELLO PROLUNGATO U2 D.6-6,40 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175819 719023 UGELLO PROLUNGATO U2 D.7,80 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175826 719024 UGELLO PROLUNGATO U1 D.7,80 ZINCATO 7,00 0 1,000 8033371175833 72A00001 EB310 - MOTORE ELETTR. CON INNESTO ASS. 61,50 0 1,000 8033371177516 72A00002 U.B.-CONNETTORE MASCHIO 5POLI C/CAVO ASS. 44,50 0 1,000 8033371212491 72A00007 KJ45 - RACCORDO ARIA ASS. 5,50 0 1,000 8033371182732 72A00009 KJ45 - PROTEZIONE MOTORINO 9,30 0 1,000 8033371182725 72A00019 KJ45/45S - GRUPPO PULSANTE ASS. 22,60 0 1,000 8033371182770 72A00020 KJ45 - GRUPPO VALVOLA SOVRAPRESS. ASS. 28,80 0 1,000 8033371182695 72A00022 KJ45/45S - GR.VALVOLA CONTROLLO MOTORINO ASS. 72,40 0 1,000 8033371182688 72A00028 KJ45 - GRUPPO RACCORDO 1/4" GAS 5,50 0 1,000 8033371177554 72A00029 KJ45 - GRUPPO RACCORDO VALVOLA 6,50 0 1,000 8033371182671 72A00033 U.B.EL. - STR.PULSANTE LUMINOSO RESET 40,00 0 1,000 8033371182466 72A00035 U.B.EL. - GRUPPO PNEUMATICO 700,00 0 1,000 8033371212507 72A00043 KJ45/45S - PULSANTE DI ASSISTENZA ASS. 3,90 0 1,000 8033371182718 72A00053 KJ45/45S - STRUTTURA CONTENITORE OLIO ASS. 12,50 0 1,000 8033371182183 72A00054 U.B.EL. - STR.SUPPORTO QUADRO EL. 60,00 0 1,000 8033371182473 72A00060 U.B.EL. - BASE IMPIANTO PNEUMATICO 30,00 0 1,000 8033371182459 72A00069 EB310 - MOTORE ELETTR. CON PIGNONE ASS. 61,50 0 1,000 8033371183289 72A00101 KJ45/S - GRUPPO ESAGONALE M4 ASS. 3,90 0 1,000 8033371189441 72A00102 KJ45/S - GRUPPO ESAGONALE M5 ASS. 3,90 0 1,000 8033371189458 72A00103 KJ45/S - GRUPPO ESAGONALE M6 ASS. 3,90 0 1,000 8033371189465 72A00104 KJ45/S - GRUPPO ESAGONALE M8-M12 ASS. 3,90 0 1,000 8033371189472 72A00105 KJ45/S - GRUPPO ESAGONALE M10 ASS. 3,90 0 1,000 8033371189489 72A00107 KJ45/S - GRUPPO TRASCINAMENTO ASS. 17,10 0 1,000 8033371189656 72A00125 KJ45/S - MOTORE MOD. F001 679,20 0 1,000 8033371190843 72A00126 KJ60 - MOTORE MOD. F002 679,20 0 1,000 8033371190850 72A00162 EB310 - TESTA A SEZIONE RIDOTTA MM.60 ASS. 330,00 0 1,000 8033371192281 72A00163 RAC3000 - STR. CORPO VALVOLINA LUNGA ASS. 73,20 0 1,000 8033371192458 72A00186 TESTA A SEZIONE RIDOTTA MM.35 ASS. 310,00 0 1,000 8033371195534 72A00188 GR.VALVOLA CONTROLLO MOTORINO ASS. 72,40 0 1,000 8033371195695 72A00196 RACCORDO POSTERIORE COMPLETO 10,10 0 1,000 8033371197880 72A00200 CONTENITORE CHIODI COMPLETO 10,10 0 1,000 8033371197903 72A00210 TESTA PROLUNGATA mm.210 ASS. 230,00 0 1,000 8033371197590 72A00211 TESTA PROLUNGATA mm.130 ASS. 210,00 0 1,000 8033371198245 72A00212 TESTA A SEZ.RIDOTTA mm.35 ASS. 230,00 0 1,000 8033371198221 72A00213 TESTA A SEZ.RIDOTTA mm.60 ASS. 240,00 0 1,000 8033371198191 72A00218 RACCORDO CONTENITORE COMPLETO 12,10 0 1,000 8033371199389 72A00219 CORPO COMPLETO 14,30 0 1,000 8033371200252 72A00252 TESTA COMPLETA 45,00 0 1,000 8033371208968 72A00253 INNESTO RIVETTATRICE COMPLETO 25,00 0 1,000 8033371209101 72A00254 VITE PORTA CONO COMPLETA 14,00 0 1,000 8033371208999 72A00256 SCHEDA ELETTRONICA 180,00 0 1,000 8033371209187 72A00257 GRUPPO VITE A RICIRCOLO 16X5 150,00 0 1,000 8033371207213 72B00002 EB310 - SCHEDA ELETTRONICA COMPLETA 101,30 0 1,000 8033371177561 72B00011 U.B.EL. - GRUPPO PNEUMATICO SUPPLEMENTARE 272,00 0 1,000 8033371182374 72B00013 U.B. - QUADRO ELETTRICO CON PEDALE 1.800,00 0 1,000 8033371212514 72B00021 KJ45/S - GRUPPO VALVOLA SOVRAPRESS. ASS. 42,80 0 1,000 8033371189526 72B00054 IMPUGNATURA COMPLETA 113,70 0 1,000 8033371197972 72B00064 STRUTTURA CORPO ESTERNO ASS. 31,20 0 1,000 8033371199471 72B00082 GRUPPO MOTORE FLANGIATO 45,00 0 1,000 8033371209026 72C00003 KJ45/45S - CORPO COMPLETO ASS. 101,30 0 1,000 8033371182749 72C00006 EB310 - MOTORIDUTTORE COMPLETO ASS. 418,30 0 1,000 8033371183456 72C00017 CORPO COMPLETO ASS. 101,30 0 1,000 8033371195749 72C00033 GRUPPO RIDUTTORE 180,00 0 1,000 8033371209040 72000054 GUSCIO ETICHETTATO 20,00 0 1,000 8033371209194 72000057 KIT RACCOGLITORE CHIODI RAC230 35,00 0 1,000 8033371208241 72000082 CORPO K33 F COMPLETO 16,50 0 1,000 8033371208883 72000137 KIT PORTACONO 26,50 0 1,000 8033371210794 72000140 RACCORDO POSTERIORE 16,00 0 1,000 8033371210664 72000143 CILINDRO OLEODINAMICO 102,00 0 1,000 8033371210619 72000144 GRUPPO PULSANTE 12,50 0 1,000 8033371210602 72000146 IMPUGNATURA CON SFERE 36,00 0 1,000 8033371210374 72000154 CILINDRO PNEUMATICO 75,00 0 1,000 8033371210770 72000162 STRUTTURA APRI MORSETTI 14,30 0 1,000 8033371209668 72000190 TESTA PER ORLOCK 7,8 INOX per FHU05 680,00 0 1,000 8033371213566 72000191 TESTA PER ORLOCK 7,8 INOX per rac 172 680,00 0 1,000 8033371213252 720025 KJ60 - ASTA AZIONAMENTO MOTORE ASS. 11,70 0 1,000 8033371177622 720037 FHU05 - TESTA PER RIVETTI ORLOCK D.7,8 295,00 0 1,000 8033371177691 720038 FHU05-TESTA PER RIVETTI STRUTT. D.6,4 256,00 0 1,000 8033371177707 720041 RAC171 - STR. DEFLETTORE ASS. 9,10 0 1,000 8033371177738 720161 KJ28 - STRUTTURA TIRANTE M3 ASS. 9,00 0 1,000 8033371177783 720162 KJ28 - STRUTTURA TIRANTE M4 ASS. 9,00 0 1,000 8033371177790 720163 KJ28 - STRUTTURA TIRANTE M5 ASS. 9,00 0 1,000 8033371177806 720164 KJ28 - STRUTTURA TIRANTE M6 ASS. 9,00 0 1,000 8033371177813 720811 RAC180 - STR.CORPO RIVETTATRICE FOR.ALES. 120,70 0 1,000 8033371178056 720812 RAC180-STR. IMPUGNATURA ANTER. FOR.ALES. 36,60 0 1,000 8033371178063 720813 KJ40 - STR. IMPUGNATURA ANTER. FOR.ALES. 95,00 0 1,000 8033371178070 720814 KJ40 - STR.COPERCHIO CORPO RIVETT. ASS. 29,90 0 1,000 8033371178087 720815 KJ40 - STRUTT. PISTONE PNEUMATICO ASS. 24,00 0 1,000 8033371178094 720951 RAC83 - TESTA A SEZIONE RIDOTTA MM.35 ASS. 220,00 0 1,000 8033371178155 720973 RAC180 - TESTA PROLUNGATA MM.210 ASS. 230,00 0 1,000 8033371178186 721213 KJ28 - STRUTTURA CORPO ESTERNO ASS. 31,20 0 1,000 8033371178285 721224 STR. CORPO RIVETTATRICE FOR.ALES. 176,00 0 1,000 8033371178292 721226 RAC170/171 - PISTONE PNEUMATICO ASSEMBLATO 29,60 0 1,000 8033371178308 721232 RAC170-STR.CILINDRO OLEOD. BRUNITO 135,50 0 1,000 8033371178315 721275 RAC170 - STR. CORPO VALVOLINA LUNGA ASS. 24,90 0 1,000 8033371178353 721314 RAC180 - TESTA PROLUNGATA MM.130 ASS. 200,00 0 1,000 8033371178377 721333 RAC150AX - TESTA PROLUNGATA MM.210 ASS. 215,00 0 1,000 8033371178384 721334 RAC150AX - TESTA PROLUNGATA MM.130 ASS. 176,00 0 1,000 8033371178391 721352 RAC170C - PISTONE PNEUMATICO FOR.TORN. 29,60 0 1,000 8033371178407 721387 KJ60 - STRUTTURA CONTENITORE OLIO ASS. 12,50 0 1,000 8033371178452 721496 KJ40-STR. RACCORDO MOTORINO SP221 ASS. 24,90 0 1,000 8033371178469 721507 RAC165 - STR. TESTA PORTA CONO ASS. 26,50 0 1,000 8033371178476 721509 KJ17 - STR. LEVA PRINCIPALE FILETTATA 24,10 0 1,000 8033371178483 721516 KJ17 - STR. TIRANTE M3 ASS. 9,00 0 1,000 8033371178490 721517 KJ17 - STR. TIRANTE M4 ASS. 9,00 0 1,000 8033371178506 721518 KJ17 - STR. TIRANTE M5 ASS. 9,00 0 1,000 8033371178513 721519 KJ17 - STR. TIRANTE M6 ASS. 9,00 0 1,000 8033371178520 721682 RAC210 - STR.CORPO RIVETTATRICE ASS. 113,70 0 1,000 8033371178698 721685 RAC210 - STR.PISTONE PNEUMATICO ASS. 29,60 0 1,000 8033371178704 721689 R210/KJ60-STR.CILINDRO OLEODINAMICO 119,90 0 1,000 8033371178711 721698 RAC210 - CORPO VALVOLA ASSEMBLATO 18,10 0 1,000 8033371178728 721715 RAC210 - STR. TESTA PORTA CONO 29,60 0 1,000 8033371178742 721775 RAC210 - STR. TUBO ASPIRAZIONE 5,80 0 1,000 8033371178759 721779 KJ60 - STRUTTURA CORPO RIVETTATRICE ASS. 137,10 0 1,000 8033371178766 721856 RAC83 - TESTA A SEZIONE RIDOTTA MM.60 ASS. 230,00 0 1,000 8033371178797 721876 RAC180 - TESTA A SEZIONE RIDOTTA MM.35 ASS. 230,00 0 1,000 8033371178803 721877 RAC180 - TESTA A SEZIONE RIDOTTA MM.60 ASS. 240,00 0 1,000 8033371178810 721890 RAC210 - TESTA PROLUNGATA MM.130 ASS. 250,00 0 1,000 8033371178827 721921 RAC165 - TESTA PROLUNGATA MM.130 ASS. 285,00 0 1,000 8033371178834 722036 RAC165/FHU05 - STR.CORPO VALVOLINA LUNGA ASS. 24,10 0 1,000 8033371178872 722047 KJ40 - STRUTT. VALVOLA SICUREZZA ASS. 15,00 0 1,000 8033371178889 722118 KJ40/70-STR. CANNOTTO GUIDA TUBO ASS. 14,70 0 1,000 8033371178902 722319 RAC230 - STR. PISTONE STAMPATO ASS. 24,50 0 1,000 8033371178964 722333 RAC230 - STR. FONDELLO ASSEMBLATA 116,80 0 1,000 8033371178971 722405 EB300 - STR. CAMMA 20,50 0 1,000 8033371179015 723001 EB300 - MOTORE CON INNESTO 61,50 0 1,000 8033371179213 723062 KJ21 - STR. TIRANTE M3 ASS. 9,90 0 1,000 8033371179237 723063 KJ21 - STR. TIRANTE M4 ASS. 9,90 0 1,000 8033371179244 723064 KJ21 - STR. TIRANTE M5 ASS. 9,90 0 1,000 8033371179251 723065 KJ21 - STR. TIRANTE M6 ASS. 9,90 0 1,000 8033371179268 723066 KJ21 - STR. TIRANTE M8 ASS. 9,90 0 1,000 8033371179275 723097 EB300/310 - TESTA PROLUNGATA MM.60 ASS. 200,00 0 1,000 8033371179282 723235 K35F - STR. LEVA DESTRA FILETTATA 21,80 0 1,000 8033371179312 723236 K35F - STR. LEVA SINISTRA FILETTATA 21,80 0 1,000 8033371179329 723264 FHU05 - STR. TESTA PORTA CONO 50,60 0 1,000 8033371179336 723269 RAC171/FHU05 - STR. CILINDRO OLEOD. 145,70 0 1,000 8033371179343 723283 RAC230 - STR.APRI MORSETTI D.2,4-3,4 ASS. 8,60 0 1,000 8033371179350 723346 EB300/310 - TESTA PROLUNGATA MM.130 ASS. 285,00 0 1,000 8033371179367 723358 RAC171 - TESTA PROLUNGATA MM.130 ASS. 305,00 0 1,000 8033371179374 74000001 EB300-KIT SCHEDA ELETTRON.+ MOTORE ELETTR. 162,70 0 1,000 8033371179558 74000002 EB310 - KIT ANELLO 45,20 0 1,000 8033371179565 74000006 U.B.EL. - KIT PULSANTE FUNGO DI EMERGENZA 73,80 0 1,000 8033371182510 74000008 U.B.EL.- KIT CONTENITORE TRIPLO 35,20 0 1,000 8033371182480 74000011 U.B.EL. - KIT CONTENITORE PER LOGO 90,00 0 1,000 8033371182497 74000019 U.B.EL. - KIT PULSANTE 32,90 0 1,000 8033371182503 74000021 KJ45/45S - KIT SILENZIATORE 6,70 0 1,000 8033371182879 74000023 KJ45/45S - KIT SPOLETTA 12,80 0 1,000 8033371182831 74000024 KJ45 - KIT CILINDRO OLEODINAMICO 124,60 0 1,000 8033371182862 74000025 KJ45/45S - KIT GANCIO 4,10 0 1,000 8033371182848 74000026 KJ45 - KIT PNEUMATICO 50,60 0 1,000 8033371182923 74000027 KJ45/45S - KIT CONTENITORE TIRANTE 2,90 0 1,000 8033371182787 74000029 KJ45/45S - KIT ASTA 13,10 0 1,000 8033371182701 74000030 KJ45/45S - KIT PISTONE PNEUMATICO 24,00 0 1,000 8033371182886 74000031 KJ45/45S - KIT CAMICIA PNEUMATICA 12,90 0 1,000 8033371182824 74000033 KJ45/45S - KIT PISTONE SUPERIORE 8,80 0 1,000 8033371182893 74000034 KJ45/45S - KIT PISTONE INFERIORE 8,10 0 1,000 8033371182909 74000035 KJ45/45S - KIT PIASTRA DI RITEGNO 4,10 0 1,000 8033371182817 74000036 KJ45/45S - KIT IMPUGNATURA 77,90 0 1,000 8033371182916 74000037 KJ45/45S - KIT OLEODINAMICO 35,70 0 1,000 8033371183166 74000038 EB310 - KIT FLANGIA MOTORE 20,40 0 1,000 8033371183418 74000041 KJ45/S - KIT CILINDRO OLEODINAMICO 124,60 0 1,000 8033371189700 74000042 KJ45/S - KIT PNEUMATICO 50,60 0 1,000 8033371189717 74000043 KJ60 - KIT CONTENITORE TIRANTE 2,90 0 1,000 8033371189380 74000046 RAC3000 - KIT GUARNIZIONI IMPUGNATURA 53,00 0 1,000 8033371192427 74000047 RAC3000 - KIT RACCORDO ANTERIORE 36,20 0 1,000 8033371192397 74000048 RAC3000 - KIT STELO 91,90 0 1,000 8033371192380 74000049 RAC3000 - KIT GUARNIZIONI BOOSTER 54,50 0 1,000 8033371192434 74000051 KJ60 - KIT CORPO MOTORE 114,90 0 1,000 8033371194322 74000052 KJ60 - KIT CORPO VALVOLA 114,90 0 1,000 8033371193202 74000053 KIT GRUPPO IMPUGNATURA COMPLETA 77,90 0 1,000 8033371195688 74000054 KIT SARACINESCA 4,70 0 1,000 8033371198139 74000055 KIT OTTURATORE ASPIRAZIONE 5,10 0 1,000 8033371198122 74000056 KIT TAPPO 2,30 0 1,000 8033371198092 74000057 KIT PULSANTE 3,90 0 1,000 8033371198146 74000058 KIT LEVA ATTIVAZIONE 3,10 0 1,000 8033371198153 74000059 KIT GABBIA 3,90 0 1,000 8033371198177 74000060 KIT OTTURATORE VALVOLA 7,00 0 1,000 8033371198160 74000061 KIT TESTA 93,50 0 1,000 8033371198085 74000062 KIT RULLO FISSO 21,80 0 1,000 8033371197729 74000063 KIT CARRO 75,60 0 1,000 8033371198108 74000064 KIT RULLO MOBILE 16,40 0 1,000 8033371198115 74000067 KIT UGELLO TESTA SEZ RID S-TRIFAR D.5,2 35,40 0 1,000 8033371198788 74000069 KIT VITE M6 1,20 0 1,000 8033371200139 74000070 KIT APRI MORSETTI 6,50 0 1,000 8033371204847 74000073 GRUPPO OTTURATORE KJ45/S 6,00 0 1,000 8033371206865 74000074 GRUPPO OTTURATORE KJ60 11,00 0 1,000 8033371206858 74000075 KIT PULSANTE 12,00 0 1,000 8033371209200 74000076 KIT FINE CORSA 18,00 0 1,000 8033371207756 74000077 KIT PORTACONO 50,00 0 1,000 8033371208715 74000078 KIT AMMORTIZZATORE 5,00 0 1,000 8033371210817 74000079 KIT LEVA 6,00 0 1,000 8033371210824 74000080 KIT SPOLETTA 17,00 0 1,000 8033371210831 74000081 KIT GUARNIZIONI 12,00 0 1,000 8033371210787 74000082 KIT SARACINESCA 6,50 0 1,000 8033371210800 74000083 KIT PERNO E ANELLO ELASTICO 6,70 0 1,000 8033371209859 74000084 KIT VALVOLA 4,00 0 1,000 8033371210589 74000085 KIT RACCORDO POSTERIORE 20,00 0 1,000 8033371211029 74000086 KIT RACCORDO POSTERIORE 20,00 0 1,000 8033371211906 74000088 KIT PORTACONO 26,50 0 1,000 8033371211890 74000094 KIT REGOLATORE 8,50 0 1,000 8033371214402 74000095 KIT SPOLETTA A 17,00 0 1,000 8033371214761 74000096 KIT GUARNIZIONI 19,00 0 1,000 8033371215591 74000097 KIT CORPO VALVOLA 65,00 0 1,000 8033371215812 74000099 KIT GUARNIZIONI IMPUGNATURA 53,00 0 1,000 8033371215850 740051 K14 - KIT APRI MORSETTI 2,50 0 1,000 8033371179572 740066 K20/35F - KIT APRI MORSETTI 3,70 0 1,000 8033371179589 740116 K37/39 - KIT CONO 4,10 0 1,000 8033371179596 740120 K37 - KIT VITE M6 3,30 0 1,000 8033371179602 740136 KJ17/19 - KIT PERNO 5,40 0 1,000 8033371179619 740188 RAC83/83AX - KIT GABBIA 4,30 0 1,000 8033371179626 740241 K20/KJ28 - KIT VITE M7 2,50 0 1,000 8033371179633 740359 K14/KJ19 - KIT VITE M7 3,70 0 1,000 8033371179640 740380 RAC130/95 - KIT TAPPO 3,70 0 1,000 8033371179664 740381 RAC130/95 - KIT LEVA 7,00 0 1,000 8033371179671 740489 K1 - KIT CONO 3,30 0 1,000 8033371179688 740494 K1 - KIT PERNO 2,50 0 1,000 8033371179695 740502 K2/2A - KIT CONO 3,30 0 1,000 8033371179701 740536 RAC83/83AX - KIT PULSANTE 3,90 0 1,000 8033371179718 740544 RAC83/83AX - KIT APRI MORSETTI 5,50 0 1,000 8033371179725 740612 K5/96 - KIT VITE M6 3,70 0 1,000 8033371179732 740639 KJ28 - KIT INNESTO 5,00 0 1,000 8033371179749 740707 RAC83/95 - KIT PORTA CONO 38,90 0 1,000 8033371179756 740819 RAC171/180 - KIT CONTENITORE CHIODI 5,50 0 1,000 8033371179787 740821 RAC180/2200 - KIT ANELLO ANTI ESTRUSIONE 5,80 0 1,000 8033371179794 740829 RAC2200/KJ70 - KIT AMMORTIZZATORE 5,80 0 1,000 8033371179800 740837 RAC180/KJ40 - KIT VITE STELO 6,60 0 1,000 8033371179817 740840 RAC170/180/KJ70 - KIT DISTANZIALE VALVOLA 8,60 0 1,000 8033371179824 740851 RAC180 - KIT MOLLA RITORNO PISTONE 3,90 0 1,000 8033371179848 740858 RAC180/2200 - KIT PORTA CONO 26,50 0 1,000 8033371179855 740861 KJ40/70 - KIT PULSANTE 3,30 0 1,000 8033371179862 740879 KJ40/70 - KIT INNESTO TIRANTE 13,60 0 1,000 8033371179879 740957 RAC83AX - KIT PORTA CONO 57,60 0 1,000 8033371179893 741065 RAC2200/KJ70 - KIT GUARNIZIONI 5,80 0 1,000 8033371179909 741262 RAC170 - KIT PORTA CONO 41,30 0 1,000 8033371179930 741401 RAC180/2200 - KIT BUSSOLA FINALE 4,10 0 1,000 8033371179947 741514 KJ17 - KIT VITE M7 3,30 0 1,000 8033371179954 741702 RAC210/KJ60 - KIT PIASTRINA 1,90 0 1,000 8033371179985 741705 RAC210/KJ60 - KIT PULSANTE 3,70 0 1,000 8033371179992 741713 RAC210/KJ60 - KIT DISTANZIALE 4,10 0 1,000 8033371180004 741717 RAC210 - KIT APRI MORSETTI 6,50 0 1,000 8033371180011 741759 TESTA ANG. - KIT VITE M3 2,50 0 1,000 8033371180028 741792 KJ60 - KIT BUSSOLA PORTA SFERE 6,80 0 1,000 8033371180059 741802 KJ60 - KIT INNESTO TIRANTE 11,40 0 1,000 8033371180066 741829 RAC2200/KJ70 - KIT VITE M6 3,70 0 1,000 8033371180073 742040 K5/96 - KIT LEVA 3,90 0 1,000 8033371180103 742041 K5/96 - KIT ASTA CORTA 4,90 0 1,000 8033371180110 742042 K5/96 - KIT ASTA LUNGA 5,80 0 1,000 8033371180127 742067 EB100 - KIT ANTIROTAZIONE 36,80 0 1,000 8033371180134 742070 EB100 - KIT SECONDA RIDUZIONE 27,00 0 1,000 8033371180141 742071 EB100 - KIT PRIMA RIDUZIONE 32,70 0 1,000 8033371180158 742073 EB100 - KIT CONTATTI 34,70 0 1,000 8033371180165 742081 EB100 - KIT FRIZIONE 40,90 0 1,000 8033371180172 742088 EB100 - KIT INGRANAGGIO E DISINNESTO 2°STADIO 143,30 0 1,000 8033371180196 742096 EB100 - KIT MOTORE 57,20 0 1,000 8033371180202 742126 U.B.INS. - GRUPPO TESTA RIVETTATRICE 1.400,00 0 1,000 8033371180219 742127 UB.RIV. - GRUPPO TESTA RIVETTATRICE 830,00 0 1,000 8033371180226 742131 BOOSTER COMPLETO 845,00 0 1,000 8033371180233 742144 RAC165/170 - KIT VITE M3 3,00 0 1,000 8033371180240 742254 EB100 - KIT INGRANAGGIO 1°STADIO 143,30 0 1,000 8033371180264 742256 EB100 - KIT INGRANAGGIO E DISINNESTO 2°STADIO 143,30 0 1,000 8033371180271 742273 RAC83AX - KIT CORPO ASPIRATORE 18,70 0 1,000 8033371180288 742302 KJ21 - KIT PERNO 5,80 0 1,000 8033371180295 742347 KJ19/99 - KIT POMELLO 5,40 0 1,000 8033371180301 742719 K39 - KIT VITE M7 3,30 0 1,000 8033371180325 743254 RAC171 - KIT PORTA CONO 44,40 0 1,000 8033371180370