KJ45/S

Nitownica pneumatyczno-hydrauliczna do nitonakrętek zjednym trzpieniem i głowicą, do wyboru spośród rozmiarów od M4 do M12. Całość w kartonowym opakowaniu.

KJ45/S
KJ45/S


EXTRA KJ45/S - Nitownice hydrauliczno-pneumatyczna do nitonakrętek

KJ45/S Nitownica pneumatyczna do nitonakrętek M4 ÷ M12 z odpowiednimi trzpieniami i głowicami. Całość w poręcznej, plastikowej walizce

Kod 705082

KJ45/S

M Aluminium Stal Stal Inox Nitotrzpienie stalowe
M4
M5
M6
M8
M10
M12
Na życzenie trzpienie i głowice dostępne w calach.

Instrukcje dotyczące konserwacji są dostępne w sekcji Oźywienie.
Sita maksymalna 27440 N.
Skok 7.6 mm.

Download Instrukcje obsługi  KJ45/S Instrukcje obsługi nitownic
KJ45/S
Kod Opis Ogladac
71345385 Kolnierza M 4 wydłużane mm.25 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345389 Kolnierza M 4 wydłużane mm.50 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345386 Kolnierza M 5 wydłużane 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345390 Kolnierza M 5 wydłużane 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345387 Kolnierza M 6 wydłużane 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345391 Kolnierza M 6 wydłużane 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345388 Kolnierza M 8 wydłużane 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345392 Kolnierza M 8 wydłużane 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71345393 Korek M 5 do montażu nitotrzpieni Zestaw do nitotrzpieni ( KJ45 - KJ45/S - KJ73)
71345394 Korek M 6 do montażu nitotrzpieni Zestaw do nitotrzpieni ( KJ45 - KJ45/S - KJ73)
71345395 Korek M 8 do montażu nitotrzpieni Zestaw do nitotrzpieni ( KJ45 - KJ45/S - KJ73)
71C00484 Śruba TCCE M4 x 120 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71C00479 Śruba TCCE M4 x 90 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71C00480 Śruba TCCE M5 x 100 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71C00485 Śruba TCCE M5 x 120 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71C00481 Śruba TCCE M6 x 100 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71C00486 Śruba TCCE M6 x 120 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71C00483 Śruba TCCE M8 x 100 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
71C00487 Śruba TCCE M8 x 120 UNI 5931 - 12,9 Trzpienie i przedłużane głowic ( KJ45 - KJ45/S - KJ73 )
Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
001 713291 Kolnierza M 10 1 7,70
002 71C00281 Śruba TCCE M10 x 70 UNI 5931 - 12,9 1 2,50
003 72A00105 Zestaw sześciokąt do trzpieni M 10 1 4,50
004 713292 Kolnierza M 12 1 7,70
005 713177 Korek M 12 1 6,10
006 72A00104 Zestaw sześciokąt do trzpieni M 8 ÷ M 12 2 4,50
007 713290 Kolnierza M 8 1 7,70
008 71345529 Przekładka do śruby M 8 1 2,90
009 71C00514 Śruba TCCE M8 x 70 UNI 5931 - 12,9 1 2,50
010 713289 Kolnierza M 6 1 7,70
011 71345276 Przekładka do śruby M 6 1 2,90
012 71C00279 Śruba TCCE M6 x 70 UNI 5931 - 12,9 1 2,50
013 72A00103 Zestaw sześciokąt do trzpieni M 6 1 4,50
014 713288 Kolnierza M 5 1 7,70
015 71345275 Przekładka do śruby M 5 1 2,90
016 71C00278 Śruba TCCE M5 x 70 UNI 5931 - 12,9 1 2,50
017 72A00102 Zestaw sześciokąt do trzpieni M 5 1 4,50
018 713287 Kolnierza M 4 1 7,70
019 71345274 Przekładka do śruby M 4 1 2,90
020 71C00277 Śruba TCCE M4 x 65 UNI 5931 - 12,9 1 2,50
021 72A00101 Zestaw sześciokąt do trzpieni M 4 1 4,50
022 709033 Walizka plastikowa czerwona 1 0,00
023 75036018 Instrukcja obsługi 1 0,00
024 72A00053 Zespół pojemnik oleju 1 13,80
025 712225 Klucz imbusowy 4 mm 1 2,30
107 71345831 Korek M 8 1 6,10
KITA 74000042 Zestaw uszczelek 58,20
Kod Opis Ilość
71C00295 Pierścień Parbak 8-028 1
71C00296 Uszczelka OR 5-670 1
710925 Uszczelka OR 027 1
711062 Uszczelka OR 2-126 1
710244 Uszczelka OR 2-130 1
713275 Uszczelka OR 2-122 1
713390 Uszczelka OR 2-007 2
710258 Uszczelka OR 5-612 1
710921 Uszczelka OR 2-115 1
71C00529 Uszczelka XR 008 PP180 B 1
710528 Uszczelka OR 008 1
710572 Uszczelka OR 2-120 1
710385 Uszczelka OR 2-006 2
713394 Uszczelka OR 2-106 1
710376 Uszczelka OR 2-009 2
711338 Uszczelka OR 2-003 2
710918 Uszczelka OR 2-005 2
716060 Uszczelka OR 2-010 5
713400 Uszczelka OR 5-616 7
71C00355 Uszczelka OR 1,78 x 8,73 1
71C00356 Uszczelka OR 1,78 x 7,66 1
71C00522 Uszczelka OR 5-615 1
710914 Uszczelka OR 2-116 1
71C00297 Uszczelka OR 6-700 2
713398 Uszczelka OR 2-340 1
710350 Uszczelka OR 2-109 1
713192 Koszyczek 5
713271 Uszczelka OR 2-014 2
KITB 74000027 Zestaw pojemnika ciegna 3,30
KITQ 74000037 Zestaw oledynamiczny 40,30
Kod Opis Ilość
711722 Uszczelka B-094063-B / NEI 1
713389 Uszczelka 157118-B / NEO 1
711827 Uszczelka TS-12-19-5,7 / L 1
710390 Uszczelka B-075047 1
Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
026Q 711722 Uszczelka B-094063-B / NEI 1 13,10
027 713402 Pierścień Seeger JV 25 1 1,30
028 71345258 Osłona 1 61,70
029 71345261 Kołnierz 1 6,60
030A 71C00295 Pierścień Parbak 8-028 1 3,90
031A 71C00296 Uszczelka OR 5-670 1 1,80
032A 710925 Uszczelka OR 027 1 0,70
033 71345264 Tłok oleodynamiczny 1 128,50
034Q 713389 Uszczelka 157118-B / NEO 1 11,90
035A 711062 Uszczelka OR 2-126 1 1,40
036 71345260 Nasadka pierścieniowa 1 10,20
037A 710244 Uszczelka OR 2-130 1 1,80
038A 713275 Uszczelka OR 2-122 1 1,30
039 72A00125 Silnik Pneumatyczny F001 1 747,10
040 72A00188 Zespół zaworu kontrolnego 1 79,60
041 71345263 Nakrętka M 16 x 1 1 23,10
042 72A00107 Zespół ciągnący 1 19,70
043 71345516 Sprężyna 1 1,40
044 71345515 Tulejka nosna Korek 1 44,60
046 71345517 Tulejka 1 26,40
047 713170 Nasadka pierścieniowa 6 2,50
048 716198 Śruba TCCE M4 x 12 UNI 5931 1 0,20
049 72A00009 Osłona silnika 1 10,50
050 710555 Podkładka 400-004-4490 1 2,00
051 713405 Śruba TBCE M6 x 10 ISO 7380 1 0,20
053 713308 Korek 2 2,20
054 713406 Śruba TSCE M4 x 25 UNI 5933 2 0,20
055 72A00007 Króciec powietrza 1 6,20
056A 713390 Uszczelka OR 2-007 2 0,70
057 716150 Śruba TSCE M4 x 12 UNI 5933 2 0,20
058A 710258 Uszczelka OR 5-612 1 0,70
059A 710921 Uszczelka OR 2-115 1 1,30
060A 71C00529 Uszczelka XR 008 PP180 B 1 2,50
110G 71345174 Uszczelniacz dx 1 0,00
111G 713158 Uszczelniacz 1 0,00
112G 710319 Śruba STCE.M5 x 5 UNI 5923 1 0,30
KITC 74000041 Zestaw cylinder oleodynamiczny 137,10
KITD 74000025 Zestaw zawiesia 4,60
KITE 74000021 Zespół tłumika 7,40
KITF 74000029 Zestaw osi tłoka 15,30
KITG 74000073 Zespół przepustnicy 6,90
Kod Opis Ilość
71345174 Uszczelniacz dx 1
713158 Uszczelniacz 1
Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
061A 710528 Uszczelka OR 008 1 0,30
062A 710572 Uszczelka OR 2-120 1 1,10
063A 710385 Uszczelka OR 2-006 2 0,30
064A 713394 Uszczelka OR 2-106 1 0,70
065 713401 Waleczek NRB ø 3 x 19.8 1 0,30
066A 710376 Uszczelka OR 2-009 2 0,70
067 72A00019 Zespół przycisków 1 25,50
068AHI 711338 Uszczelka OR 2-003 2 0,70
069AHI 710918 Uszczelka OR 2-005 2 0,70
070AHI 716060 Uszczelka OR 2-010 4 0,70
108 71345648 Przycisk 1 4,30
109 71345649 Przycisk wykręcania 1 1,80
KITH 74000033 Zestaw górnego tłoku 10,30
KITI 74000034 Zestaw dolnego tłoku 9,30
KITL 74000035 Zestaw Płytka blokująca 4,60
KITM 74000053 Zestaw serwisowy rekojesci 85,70
Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
070AHI 716060 Uszczelka OR 2-010 1 0,70
071 72C00017 Korpus 1 111,40
072 713403 Kula ø 5,5 1 0,20
073 71345272 Tulejka zwężąna 1 9,50
074 71345273 Zawór 1 3,60
075A 713400 Uszczelka OR 5-616 7 0,70
076 72A00028 Zespół złącza powietrza 1/4" 1 6,20
077A 71C00355 Uszczelka OR 1,78 x 8,73 1 0,70
078A 71C00356 Uszczelka OR 1,78 x 7,66 1 0,70
079 713304 Złącze prowadnikowa trzon 1 13,50
080Q 711827 Uszczelka TS-12-19-5,7 / L 1 6,70
081Q 710390 Uszczelka B-075047 1 8,10
082A 71C00522 Uszczelka OR 5-615 1 0,70
083A 710914 Uszczelka OR 2-116 1 1,30
084 713319 Nakrętka M 22 x 1,25 1 3,50
085 713320 Złącze 1 11,10
086 713315 Trzon 1 33,40
087 713197 Pokrywa korpusu 1 37,70
088 713194 Pokrętło 1 4,00
089 713316 Nasadka pierścieniowa 1 4,10
090 713191 Tarcza pokrętło 1 4,10
091 712575 Śruba TSCE M5 x 12 UNI 5933 1 0,20
092 713404 Śruba samogwint.TSP ø 2,5 x 12 4 0,60
093 713317 Złącze kołnierzowe 1 10,50
094 713318 Wał 1 5,50
095 713321 Śruba 1 11,00
096 713322 Śruby M 5 1 2,40
097 713199 Sprężyna 1 1,20
098 713196 Denko ochronna 1 14,80
099 713434 Pierścień Seeger 11 UNI 7435 1 0,20
100A 71C00297 Uszczelka OR 6-700 2 5,90
101A 713398 Uszczelka OR 2-340 1 5,90
102A 710350 Uszczelka OR 2-109 1 0,70
103 72B00021 Zespół zaworu nadciśnieniowego 1 49,20
104 71C00305 Nasadka pierścieniowa 1/4” 1 0,90
105AP 713192 Koszyczek 5 0,00
106A 713271 Uszczelka OR 2-014 2 0,80
112 713306 Rura ø 8 x 7 1 2,00
KITN 74000030 Zestaw tlok pneumatyczny 26,40
KITO 74000031 Zespół osłony pneumat. 14,80
KITP 74000023 Zestaw tulejki 14,50
Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
001 71C00764 Łożysko 61801 1 40,30
002 71345645 Krzyżak satelitów krańcowy 1 104,80
003 71345644 Satelita 3 55,50
004 71345643 Kolo koronowe 1 60,00
005 71345642 Podkladka 1 13,70
006 71C00763 Łożysko AY7-ZZ 1 8,60
007 71345640 Złącze 1 54,60
008 71C00761 Kolek sprezysty ø 1,5 x 10 UNI 6875 2 0,90
009 71345639 Skrzydełko 5 10,00
010 71345638 Wirnik 1 164,00
011 71345637 Korpus zewnetrzny 1 169,30
012 71345641 Tarcza tylna 1 62,80
013 713037 Waleczek ø 2 x 9,8 1 0,90
014 71C00762 Łożysko 695-ZZ 1 8,60
A 72A00125 Silnik Pneumatyczny F001 747,10
Maintenance and repair
SPIS OPERACJI
  • Zapoznać się z treścią PRZED obejrzeniem filmu
  • 01 - Preliminary operations
  • 02 - Air-connector disassembly
  • 03 - Pneumatic motor maintenance
  • 04 - Head and oil-dynamic unit disassembly
  • 05 - Oil-dynamic piston maintenance
  • 06 - Pneumatic unit maintenance
  • 07 - Oil-dynamic cylinder maintenance
  • 08 - Valve maintenance
  • 09 - Body and handle maintenance
  • 10 - Oil-dynamic unit reassembly
  • 11 - Air-connector reassembly
  • 12 - Stem-guide, piston, and cover reassembly
  • 13 - Head assembly and final operations
  • 14 - KJ-45/S traction unit maintenance
  • 15 - KJ-45/S overpressure valve maintenance


SERIA SPECJALNYCH NARZĘDZI DOSTARCZANYCH NA ŻĄDANIE NIEZBĘDNY MATERIAŁ DO PRAC NAPRAWCZYCH
KJ45S
  • 32°- viscosity oil
  • Loctite: n. 270 - n. 542
  • Smar: BERULIT ga 400 - POLIMER 400/2 RHEOLUBE 362 hb
  • Zestaw handlowych kluczy nastawnych
  • Zestaw handlowych kluczy imbusowych
  • Klucz do twarzy
  • Młotek powlekany gumą
  • Szczypce
  • Szczypce do pierścieni seeger
  • Zestaw śrubokrętów

Regulacja biegu nitownicy KJ45S

Uzupełnianie oleju w nitownicach do montażu nitonakrętek KJ45S

Montaż korków i główek do nitotrzpieni na nitownicy KJ45S