KJ60

Nitownica pneumatyczno-hydrauliczna do nitonakrętek z jednym trzpieniem i głowicą, do wyboru spośród rozmiarów od M3 do M8 ( wykluczona stal nierdzewna M8 ). Całość w kartonowym opakowaniu.
Głowice i kotwy w innych dostępnych rozmiarach mogą być dostarczane oddzielnie na zamówienie.

KJ60
KJ60


EXTRA KJ60 - Nitownice hydrauliczno-pneumatyczna do nitonakrętek

KJ60 Nitownica pneumatyczna do nitonakrętek M3 ÷ M8 ( wykluczona stal nierdzewna M8 ) z odpowiednimi trzpieniami i głowicami. Całość w poręcznej, plastikowej walizce.

Kod 705034

KJ60

M Aluminium Stal Stal Inox Nitotrzpienie stalowe
M3
M4
M5
M6
M8
Na życzenie trzpienie i głowice dostępne w calach.

Instrukcje dotyczące konserwacji są dostępne w sekcji Oźywienie.
Sita maksymalna 13656 N.
Skok 7.5 mm.

Download Instrukcje obsługi KJ60 Instrukcje obsługi nitownic
KJ60
Kod Opis Ogladac
71345231 Kolnierza M 4 wydłużane mm.25 Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345239 Kolnierza M 4 wydłużane mm.50 Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
713162 Kolnierza M 5 do montażu nitotrzpieni Do mocowania nitotrzpieni za pomocą nitownicy ręcznej (KJ60)
71345233 Kolnierza M 5 wydłużane 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345241 Kolnierza M 5 wydłużane 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
713439 Kolnierza M 6 do montażu nitotrzpieni Do mocowania nitotrzpieni za pomocą nitownicy ręcznej (KJ60)
71345235 Kolnierza M 6 wydłużane 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345243 Kolnierza M 6 wydłużane 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
713441 Kolnierza M 8 do montażu nitotrzpieni Do mocowania nitotrzpieni za pomocą nitownicy ręcznej (KJ60)
71345237 Kolnierza M 8 wydłużane 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345245 Kolnierza M 8 wydłużane 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345238 Korek M 4 przedłużany 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
713161 Korek M 5 do montażu nitotrzpieni Do mocowania nitotrzpieni za pomocą nitownicy ręcznej (KJ60)
71345232 Korek M 5 przedłużany 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345240 Korek M 5 przedłużany 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345230 Korek M 5 przedłużany 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
713440 Korek M 6 do montażu nitotrzpieni Do mocowania nitotrzpieni za pomocą nitownicy ręcznej (KJ60)
71345234 Korek M 6 przedłużany 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345242 Korek M 6 przedłużany 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
713442 Korek M 8 do montażu nitotrzpieni Do mocowania nitotrzpieni za pomocą nitownicy ręcznej (KJ60)
71345236 Korek M 8 przedłużany 25 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
71345244 Korek M 8 przedłużany 50 mm Trzpienie i przedłużane głowic (KJ40, KJ60, KJ70)
Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
01 721779 Korpus nitownicy 1 150,80
02 712269 Pokrywa korpusu 1 12,50
03 711684 Denko cylindra 1 7,70
04 721685 Tłok pneumatyczny 1 32,60
05 711780 Złącze 1 17,00
06 721689 Cylindra hydrauliczny 1 131,90
07 711781 Trzon 1 42,00
08 711691 Tłumik 1 0,90
09 711692 Śruba TE M7 x 18 1 2,00
10 711782 Amortyzator 1 2,60
11 711694 Dolny zawór 1 1,00
12 711695 Tulejka gwintowana 1 6,60
13 721698 Korpus zaworu 1 19,90
14 711700 Górny zawór 1 3,40
15 711701 Korpus zaworu górny 1 7,90
16A 711702 Płytka 1 0,00
17 711703 Korpus zaworku 2 3,40
18 711704 Tloczek zaworu 2 6,60
19 710839 Korek zbiornika oleju 1 3,30
20D 711705 Przycisk 2 0,00
21B 711713 Przekładka 1 0,00
22 710854 Hak balansera 1 3,20
23 721387 Pojemnik oleju 1 13,80
24 711783 Pokrywa silniczka 1 4,60
25 72A00126 Silnik Pneumatyczny F002 1 747,10
26 711785 Sektor oslony silnika 1 5,90
27 711786 Nasadka pierścieniowa 1 6,60
28 711787 Pierścień zatrzymujący 1 8,50
29 712670 Zlacze zlozone 1 25,70
30 711790 Sprezyna 1 2,60
31 711791 Sprezyna 1 1,40
32E 711792 Tulejka nosna kulek 1 0,00
33 712270 Drazek 1 11,00
34 711794 Tłok oleodynamiczny 1 66,00
35 711795 Złącze przednia 1 20,20
36 711796 Wal 1 26,90
37 711797 Tulejka frezowana 1 39,30
38 711798 Nasadka pierscieniowa regulacji skoku 1 16,50
39 711799 Pokretlo regulacji skoku 1 7,70
40C 711800 Sprezyna 1 0,00
41 711801 Tulejka nosna Korek 1 21,00
42C 711802 Sprzeglo trzpienia 1 0,00
43 711803 Nasadka pierścieniowa 1 3,40
44 711804 Nasadka pierścieniowa 1 4,70
45 711805 Kolnierza M 3 1 9,90
46 711806 Kolnierza M 4 1 9,90
47 711807 Kolnierza M 5 1 9,90
48 711808 Kolnierza M 6 1 9,90
49 711809 Kolnierza M 8 1 9,90
50 711810 Korek M 3 1 16,20
51 711811 Korek M 4 1 16,20
52 711812 Korek M 5 1 16,20
53 711813 Korek M 6 1 16,20
54 711814 Korek M 8 1 16,20
55 710876 Kolek rozlaczania ciegna 1 3,30
56 710906 Podkladka 400-020-4490 1 2,00
59D 711726 Kołek cylindryczny ø 2 x 20 UNI 1707 3 0,00
60C 710537 Kolek sprezysty ø 4 x 12 UNI 6873 1 0,00
61 711815 Kula ø 3,5 2 0,30
62 710911 Kula ø 4 4 0,30
63E 711816 Kula ø 2,5 3 0,00
64 711817 Pierścień Seeger 18 UNI 7437 1 0,30
65B 710902 Pierścień Seeger 16 UNI 7435 1 0,00
66 711818 Pierścień Seeger SW 11 1 0,40
67 711821 Pierścień Seeger JV 20 1 0,70
68 711721 Uszczelka B-110078-B / NEO 1 16,30
69 711722 Uszczelka B-094063-B / NEI 1 13,10
70 711819 Uszczelka B-070039 / 1 1 13,10
71 711820 Uszczelka TTS-10-18-5,8 / L 1 5,90
72A 711727 Śruba TSCE M4 x 8 UNI 5933 1 0,00
73 712037 Filtr inox ø 6 x 4 2 4,10
74 711092 Klucz imbusowy 5 mm 1 1,30
75 711728 Uszczelka OR 2-016 2 0,70
76 711730 Uszczelka OR 2-119 1 1,30
77 710367 Uszczelka OR 2-008 1 0,70
78 710376 Uszczelka OR 2-009 2 0,70
79 710918 Uszczelka OR 2-005 2 0,70
80 710919 Uszczelka OR 2-004 2 0,70
81 710003 Uszczelka OR 5-052 2 0,70
82 710342 Uszczelka OR 2-017 2 0,70
83 710594 Uszczelka OR 2-012 1 0,70
84 711061 Uszczelka OR 5-614 1 0,70
85 711731 Uszczelka OR 2-018 1 1,30
86 711732 Uszczelka OR 2-118 1 1,30
87 710258 Uszczelka OR 5-612 3 0,70
88 711734 Uszczelka OR 2-232 1 4,10
89 711735 Uszczelka OR 2-040 1 4,10
90 711834 Tłumik 2 1,30
91 711917 Pierścień Parbak 8-119 1 2,60
92B 711933 Pierścień Seeger JV 24 1 0,00
95 712159 Denko ochronne 1 13,10
96 722047 Zespół zaworu bezpieczeństwa 1 17,30
97 712153 Sprezyna 1 1,30
98 712132 Złącze obrotowa 1/8" 1 8,20
99E 713341 Uszczelka OR 1 x 4 1 0,00
KITA 741702 Zestaw plytki 2,20
Kod Opis Ilość
711702 Płytka 2
711727 Śruba TSCE M4 x 8 UNI 5933 2
KITB 741713 Zestaw przekladki 4,70
Kod Opis Ilość
711713 Przekładka 1
710902 Pierścień Seeger 16 UNI 7435 1
711933 Pierścień Seeger JV 24 1
KITC 741802 Zestaw zlacza Korek 12,50
Kod Opis Ilość
711800 Sprezyna 1
711802 Sprzeglo trzpienia 1
710537 Kolek sprezysty ø 4 x 12 UNI 6873 1
KITD 741705 Zestaw przycisku 4,30
Kod Opis Ilość
711705 Przycisk 2
711726 Kołek cylindryczny ø 2 x 20 UNI 1707 3
KITE 741792 Zestaw tulei 7,80
Kod Opis Ilość
711792 Tulejka nosna kulek 1
711816 Kula ø 2,5 3
713341 Uszczelka OR 1 x 4 1
KITF 74000043 Zestaw pojemnika ciegna 3,30
Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
01 71345169 Złącze 1 57,00
02 71C00764 Łożysko 61801 1 40,30
03 71345646 Krzyżak satelitów krańcowy 1 104,80
04 71345644 Satelita 3 55,50
05 71345643 Kolo koronowe 1 60,00
06 71345642 Podkladka 1 13,70
07 71C00763 Łożysko AY7-ZZ 1 8,60
08 71345640 Złącze 1 54,60
09 71C00761 Kolek sprezysty ø 1,5 x 10 UNI 6875 2 0,90
10 71345639 Skrzydełko 5 10,00
11 71345638 Wirnik 1 164,00
12 71345637 Korpus zewnetrzny 1 169,30
13 71345641 Tarcza tylna 1 62,80
14 713037 Waleczek ø 2 x 9,8 1 0,90
15 71C00762 Łożysko 695-ZZ 1 8,60
16 710376 Uszczelka OR 2-009 2 0,70
17 71C00529 Uszczelka XR 008 PP180 B 1 2,50
18 720025 Drazek uruchamiajacy silnik 1 13,70
19 711869 Sprężyna 1 9,50
20 711865 Korek 1 31,50
21H 71345175 Uszczelniacz 1 0,00
22H 71345174 Uszczelniacz dx 1 0,00
A 72A00126 Silnik Pneumatyczny F002 747,10
KITG 74000051 Zestaw korpusu silnika 140,00
KITH 74000074 Zespół przepustnicy 12,10
Kod Opis Ilość
71345175 Uszczelniacz 1
71345174 Uszczelniacz dx 1
Maintenance and repair


SERIA SPECJALNYCH NARZĘDZI DOSTARCZANYCH NA ŻĄDANIE NIEZBĘDNY MATERIAŁ DO PRAC NAPRAWCZYCH
KJ60
  • 32°- olej lepkości
  • Loctite: n. 542
  • Smar
  • Zestaw handlowych kluczy nastawnych
  • Zestaw handlowych kluczy nasadowych
  • Młotek powlekany gumą
  • Szczypce
  • Szczypce do pierścieni seeger
  • Zestaw śrubokrętów

Instrukcje na temat uzupelniania oleju

Regulacja skoku

Montaz trzpienia i kolnierza nitotrzpienia