FHU 05 - Urządzenie do montażu zrywalnych śrub (pin&collar) i innych produktów strukturalnych

FHU 05 Urządzenie wyposażenia w odpowiednie łby

Kod 70FHU05

FHU 05
FHU 05

fhu

Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
01 711366 Nasadka pierścieniowa 1 20,20
02 711368 Złącze 1 35,90
03 710579 Uszczelka OR 2-113 2 0,70
06 723264 Zespół głowica nośna stożka 1 55,70
07 711336 Uszczelka OR 2-114 1 0,70
08 713263 Złącze przednia 1 42,00
09 713272 Uszczelka OR 2-125 2 1,30
10 713278 Uszczelka OR 2-122 3 1,30
11 713277 Pierścień Parbak 8-122 1 3,30
12 711722 Uszczelka B-094063-B / NEI 1 13,10
13 713276 Uszczelka TSE-134094 1 11,80
14 713258 Pierścień przeciwekstruzyjny 1 6,90
15 713251 Tłok oleodynamiczny 1 86,20
16 713273 Uszczelka OR 17,5 x 1,5 2 0,70
17 713274 Uszczelka OR 8 x 1,5 2 0,70
18 713247 Tulejka 1 3,90
19 711821 Pierścień Seeger JV 20 1 0,70
20 713275 Uszczelka OR 2-122 1 1,30
21 723269 Cylindra hydrauliczny 1 160,30
22 71346119 Hak balansera 1 4,60
23 710350 Uszczelka OR 2-109 2 0,70
24 713250 Króciec tylny 1 18,00
25 711370 Złącze wyjcia 1 6,70
26 712283 Osłona 1 2,80
27 713279 Uszczelka TSE 14 x 23 x 6 1 11,80
28 713280 Uszczelka TTS 14 x 23 x 5,8 / L 1 8,50
29 710367 Uszczelka OR 2-008 1 0,70
30 722036 Korpus zaworku długiego 1 27,20
31 710918 Uszczelka OR 2-005 1 0,70
32 711253 Tloczek zaworu 1 7,70
33 710919 Uszczelka OR 2-004 1 0,70
34 710824 Przycisk 1 0,70
35A 712145 Nakrętka M 3 UNI 5587 1 0,00
36A 712144 Śruba TCCE M3 x 20 UNI 5931 1 0,00
37 710906 Podkladka 400-020-4490 1 2,00
38 710839 Korek zbiornika oleju 1 3,30
39 711259 Korek serwisowy 1 1,40
40 712117 Podkładka zatrzymania sprężyny 1 1,30
41B 710840 Przekładka zaworu 1 0,00
42B 710823 Koszyczek 3 0,00
43B 711158 Sprężyna 1 0,70
44B 710921 Uszczelka OR 2-115 3 1,30
45 710841 Zawór 1 10,20
46 710916 Uszczelka OR 2-015 1 0,70
47 710528 Uszczelka OR 008 1 0,30
48 710822 Tloczek zaworu 1 4,60
49 710258 Uszczelka OR 5-612 1 0,70
50 710905 Pierścień Seeger 11 UNI 7437 1 0,30
51 710922 Uszczelka OR 018 2 0,30
52 712268 Korek prowadnikowy sprężyny 1 5,40
53 710402 Pierścień Seeger 22 UNI 7437 1 0,30
54 721224 Korpus nitownicy 1 193,60
55 712282 Podkładka zbezpieczająca ø 12,7 1 0,70
56 710909 Złącze 2023 - 1/4"- 1/4" 1 6,80
57 711305 Złącze 1631.01 - 1/4" 1 5,30
58 712162 Zewn. Osłona tłumika 1 1,40
59 711304 Tłumik 1/4” 1 13,30
60 712133 Złącze obrotowa 1 8,20
61 713260 Złącze prowadnikowa trzon 1 18,00
62 711339 Uszczelka OR 2-129 1 2,00
63 710548 Amortyzator 1 2,10
64 713259 Trzon 1 42,80
65 711252 Rura ø 8 x 7 1 4,20
66 711258 Podkładka 1 7,60
67 721226 Tłok pneumatyczny 1 32,60
68 711340 Uszczelka OR 2-343 1 7,20
69 710596 Śruba TE M10 x 17 1 2,00
70 711386 Uszczelka OR 2-045 1 5,40
71 711255 Denko 1 15,80
72 711225 Pokrywa cylindra 1 20,20
73 711737 Denko ochronne 1 13,90
74 711092 Klucz imbusowy 5 mm 1 1,30
75 721387 Pojemnik oleju 1 13,80
76 712016 Złącze 2 1 24,20
77 711337 Uszczelka OR 2-021 1 0,70
KITA 742144 Zestaw śruby M 3 3,50
Kod Opis Ilość
712145 Nakrętka M 3 UNI 5587 5
712144 Śruba TCCE M3 x 20 UNI 5931 5
KITB 740840 Zestaw przekładka zaworu 9,50
Kod Opis Ilość
710840 Przekładka zaworu 1
710823 Koszyczek 3
711158 Sprężyna 1
710921 Uszczelka OR 2-115 3

Instrukcje na temat uzupelniania oleju

Montaż łba śruby zrywalne, es. 1

Montaż łba śruby zrywalne, es. 2

Montaż głowicy nity strukturalne