RAC 172 - Nitownice hydrauliczno-pneumatyczna do nitów zrywalnych

Kod 700172

RAC 172
RAC 172

Nitownica pneumatyczna

z pojemnikiem na zerwane gwoździe nitownicą hydrauliczno-pneumatyczną z systemem odzysku uciętego gwoździa, przeznaczoną do montowania nitów o wysokiej wytrzymałości, o średnicach 6 mm lub 6,4 mm, z gwoździem żłobkowanym.

Nitownica

pozwala uzyskać siłę o wartości 22725 N przy skoku 19,5 mm, co umożliwia montaż nitów typu TAMP AP, FARBOLT lub podobnych nitów o wysokiej wytrzymałości.
Tamp AP Farbolt
6,4
Download Instrukcje obsługi RAC172 Instrukcje obsługi nitownic
Kod Opis Ogladac

Nessun accessorio disponibile per questo modello

Plz. Kod Opis Ilość Cena/1 €
01 71346128 Dysza do nitu Tamp AP 1 15,00
02 713253 Tuleja nośna dyszy 1 20,30
03 711337 Uszczelka OR 2-021 1 0,60
04 711356 Osłona szczęki do nitów Farbolt 1 17,90
05 713213 Szczęki do nitów Farbolt 3 5,80
06 71346125 Rozwieracz szczęk 1 9,50
07 713425 Sprezyna 1 13,20
08 711336 Uszczelka OR 2-114 3 0,60
09A 71346130 Pierścień 1 1,50
10A 71346132 Obsada stożka 1 0,00
11A 71346126 Tulejka wyrzutu gwoździa 1 0,00
12 713255 Złącze przednia 1 38,00
13 711722 Uszczelka B-094063-B / NEI 1 11,90
14 713272 Uszczelka OR 2-125 2 1,20
15 713278 Uszczelka OR 2-122 3 1,20
16 713277 Pierścień Parbak 8-122 1 3,00
17 713276 Uszczelka TSE-134094 1 10,70
18 713258 Pierścień przeciwekstruzyjny 1 6,30
19 713251 Tłok oleodynamiczny 1 76,30
20 713273 Uszczelka OR 17,5 x 1,5 2 0,60
21 713274 Uszczelka OR 8 x 1,5 2 0,60
22 713247 Tulejka 1 3,30
23 711821 Pierścień Seeger JV 20 1 0,60
24 713275 Uszczelka OR 2-122 1 1,20
25 71346133 Cylindra hydrauliczny 1 155,00
26 71346119 Hak balansera 1 4,20
27 710350 Uszczelka OR 2-109 2 0,60
28 713250 Króciec tylny 1 16,40
29 711273 Złącze pojemnika 1 4,80
30 711370 Złącze wyjcia 1 6,10
31B 710819 Pojemnik na gwoździe 1 0,00
32B 711136 Przesyłacz powietrza 1 0,00
33 71345212 Deflektor gwozdzia 1 3,10
34 713279 Uszczelka TSE 14 x 23 x 6 1 10,70
35 713280 Uszczelka TTS 14 x 23 x 5,8 / L 1 7,70
36 710367 Uszczelka OR 2-008 2 0,60
37 711234 Waleczek ø 2 x 11,8 1 0,60
38 721275 Korpus zaworku długiego 1 24,90
39 710918 Uszczelka OR 2-005 2 0,60
40 711254 Tloczek zaworu 1 7,00
41 711338 Uszczelka OR 2-003 1 0,60
42 711261 Dźwignia otwracia zasysu powietrza 1 1,80
43 710824 Przycisk 1 0,60
44 710919 Uszczelka OR 2-004 1 0,60
45 711253 Tloczek zaworu 1 7,00
46C 712145 Nakrętka M 3 UNI 5587 1 0,00
47C 712144 Śruba TCCE M3 x 20 UNI 5931 1 0,00
48 710906 Podkladka 400-020-4490 1 1,80
49 710839 Korek zbiornika oleju 1 3,00
50 711259 Korek serwisowy 1 1,20
51 712117 Podkładka zatrzymania sprężyny 1 1,20
52D 710840 Przekładka zaworu 1 0,00
53D 710823 Koszyczek 3 0,00
54D 710921 Uszczelka OR 2-115 3 1,20
55D 711158 Sprężyna 1 0,60
56 710841 Zawór 1 9,00
57 710916 Uszczelka OR 2-015 1 0,60
58 710528 Uszczelka OR 008 1 0,30
59 710822 Tloczek zaworu 1 4,20
60 710258 Uszczelka OR 5-612 1 0,60
61 710905 Pierścień Seeger 11 UNI 7437 1 0,30
62 710922 Uszczelka OR 018 2 0,30
63 712268 Korek prowadnikowy sprężyny 1 4,80
64 710402 Pierścień Seeger 22 UNI 7437 1 0,30
65 712282 Podkładka zbezpieczająca ø 12,7 1 0,60
66 710909 Złącze 2023 - 1/4"- 1/4" 1 6,00
67 711304 Tłumik 1/4” 1 12,10
68 711305 Złącze 1631.01 - 1/4" 1 4,80
69 712162 Zewn. Osłona tłumika 1 1,20
70 712133 Złącze obrotowa 1 7,00
71 721224 Korpus nitownicy 1 176,00
72 711252 Rura ø 8 x 7 1 3,70
73 713260 Złącze prowadnikowa trzon 1 16,40
74 710579 Uszczelka OR 2-113 1 0,60
75 711339 Uszczelka OR 2-129 1 1,80
76 710548 Amortyzator 1 1,90
77 713259 Trzon 1 38,90
78 711258 Podkładka 1 6,70
79 721226 Tłok pneumatyczny 1 29,60
80 711340 Uszczelka OR 2-343 1 6,50
81 710596 Śruba TE M10 x 17 1 1,80
82 711386 Uszczelka OR 2-045 1 4,80
83 711255 Denko 1 14,00
84 711225 Pokrywa cylindra 1 17,90
85 711737 Denko ochronne 1 12,10
86 717019 Dysza do nitu ø 6,4 1 6,00
87 717015 Dysza do nitu Farbolt ø 6,4 1 12,50
88 713427 Dysza do nitu Tamp AP Nierdzewna 1 10,90
89 711092 Klucz imbusowy 5 mm 1 1,20
90 713391 Klucz płaski 12 mm 1 2,20
91 721387 Pojemnik oleju 1 12,50
KITA 74000077 Zestaw obsady stożka 50,00
Kod Opis Ilość
71346130 Pierścień 1
71346132 Obsada stożka 1
71346126 Tulejka wyrzutu gwoździa 1
KITB 740819 Zestaw z pojemnikiem na gwoździe 5,50
Kod Opis Ilość
710819 Pojemnik na gwoździe 1
711136 Przesyłacz powietrza 1
KITC 742144 Zestaw śruby M 3 3,00
Kod Opis Ilość
712145 Nakrętka M 3 UNI 5587 5
712144 Śruba TCCE M3 x 20 UNI 5931 5
KITD 740840 Zestaw przekładka zaworu 8,60
Kod Opis Ilość
710840 Przekładka zaworu 1
710823 Koszyczek 3
710921 Uszczelka OR 2-115 3
711158 Sprężyna 1

Instrukcje konserwacji szczęk

Problem zablokowanego gwoździa

Instrukcje na temat uzupelniania oleju